Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mydestinationnn

Kobiety, które uwielbiają dbać o swoje włosy !

Polecane posty

Powiedzcie jak dbacie o swoje włosy? Ja uwielbiam o nie dbać :) uważam, że piękne i zdrowe włosy to atrybut kobiecości. ja np. regularnie co 5 tyg podcinam koncówki (bo zapuszczam włosy), mam już za łopatki :P, po każdym umyciu używam odżywki i jedwabiu na końcówki, przynajmniej raz na tydzień używam maseczki do wlosów (WAX, Dove albo domowej roboty, bo uwielbiam eksperymentować :P) i mimo tego, że prostuje je co 2 dni nadal są zdrowe :) dzisiaj fryzjerka poleciła mi płukanie włosów w wywarze z młodych pokrzyw. Myślicie, że to dobry pomysł? A wy jak dbacie o swoje włosy? Ja używałam już wielu odżywek m.in. dove, gliss kur, timotei, herbal essences, pantene, fructis (osobiście nie polecam) i wielu innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dbam o nie bardzo ale i tak ni
gdy nie beda ladne bo sa mega cienkie ciagle przylizane.wiec ostatnio juz dalam sobie spokj z tymi kuracjami typu wax sraks itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heja ela
ja mam bardzo gęste ciemno brązowe, takie że żadna (prawie żadna) spinka ich nie obejmuje..kilka już złamałam więc noszę rozpuszczone :P siegaja mi za ramiona, lekko się falują używam do nich jedwabiu i myję co dwa dni, regularnie ścinam końce, odżywkę stosuję raz na kilka dni, bo na codzień za bardzo obciąża włosy.....no i zresztą odżywek nie stosuje sie codziennie po każdym myciu - takie ich właściwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heja ela
a zapomniałam dodać, ze myję włosy w szamponie ze sklepu fryzjerskiego z dodatkiem jedwabiu właśnie, a szczotkę mam z naturalnego drewna, widziałam w sprzedaży też z naturalnym włosem z dzika, ale moich włosów by nie rozczesała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniej wiecej dbam tak jak Ty,tez mam bzika:D ale co do fructisu jest jedna odzywka warta polecenia ekspresowa maseczka wygladzajaca nutri gladkie sprawdza sie na moich wlosach kiedy myje po baseniea mam duzo i ciezkie wlosy dlugie poplatane pomga mi rozczesac po myciu jeszcze oprocz jedwabiu na koncowki spryskuje gliss kurem jedwabnym ulatwiajacym rozczesywanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokrzywa tez plukalam i mam jeszcze takie saszetki z ziolami do plukania z ziolowego(jak nie ma mlodych pokrzyw) polecam tez plukanie piwem (ale smierdzi) nie polecam cytryną(nie umiem sie rozczesac) a i jeszcze pije codziennie... chociaz niezbyt dobre ,lyzeczka drozdzy zalana goraca woda rozpuszczone wypijam z zatkanym nosem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam hopla na punkcie swoich włosów, ciągle mam wrażenie, że jest ich mało, itd, katastrofa, ale jakoś nie lubię ich przeciążać kosmetykami, myślę, że tylko się od tego męczą. Więc tak; -używam drewnianej szczotki z naturalnym włosiem z dzika (włosy są bardzo mięciutkie po niej :) i ogólnie sobie chwalę) -szampon z odżywką, - raz miałam maseczkę, którą używałam raz w tygodniu, ale nie widziałam, żeby moje włosy jakoś się po niej zmieniły, więc już nie używam czegoś takiego, bo mam zdrowe włosy - włosy schną mi naturalnie, a gdy muszę suszarką, to używam takiej z jonizacją i zimnym powietrzem + pożyczam sobie odżywkę od mamy do wzmocnienia włosów :P -nigdy ich nie farbowałam -podcinam końcówki To by było na tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecnie: szampon Biosilk: www.splendore.pl/Szampon_do_wlosow_cienkich_i_slabych_BIOSILK_p5688.html do tego balsam, również Biosilk: www.splendore.pl/Balsam_wygladzajacy_BIOSILK_p5710.html 2 razy w tygodniu, maseczka nafta kosm.+olejek rycynowy. i w sumie tyle. mam zamiar jeszcze wypróbować olej kokosowy, bo podobno potrafi zdziałać cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam włosy do pasa;) a jakoś szczególnie o nie nie dbam tzn nie zalewam ich odżywkami po umyciu tylko jedwabik i tyle a i nie farbuje ani nie prostuje itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak robiłam puki nie zaczęłam farbować włosów. Teraz żałuję, że nie mam swoich naturalnych włosów (ciemny blond). Kiedyś wystarczyło, że umyłam włosy szamponem i już były piękne. Jakieś 3 lata temu zniszczyłam sobie włosy, kiedy zafarbowałam je na bardzo jasny blond. Stały się suche, matowe były popalone i zniszczone. Ale później fryzjerka zaproponowała mi ciemny kolor włosów (obecnie mam ciemny brąz) i zaczęłam o nie regularnie dbać i udało mi się. Teraz są w końcu zdrowe i lśniące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nafty kosmetycznej próbowałyście? gdzieś tu już była dyskusja o środku urt-oil z naftą oczyszczoną. bardzo pozytywny specyfik, warto zapytać w aptece. mnie zdecydowanie poprawił kondycję włosów pomimo dwukrotnego rozjaśniania i farbowania od...odkąd pamiętam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaMM
Ja tez plucze czasami w wywarze z mlodych pokrzyw... Polecam, uwazam ze to super pomysl..i wlosy po tym, sa tak jakby o wiele czystrze niz po zwyklym myciu nawet z odrzywkami. Nakladam tez czesto nafte kosmetyczna, olejek rycynowy :) No i oczywiscie zdrowo sie odrzywiam, oraz staram sie niestresowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannetta1970
Kobiety, ja wypróbowałam serum do włosów DERMATOPOIETIN na które natrafilam przez przypadk w jedym salonie w Krakowie . W jegoskład wchodza dwa produkty : serum na pierwszy okres - 4 dni oraz na kolejny do 14 dnia stosowania. Pierwsze powoduje, ze włosy przestają wypadać a drugie jst prawdziwą bombą witaminową. REwelacja !!! Polecam wszystkim dbającym o włosy : niestety dostępne tylko w jedym miejscu w Krakowi i sklepie online ( www.doris-dorin.com) Jest to pierwszy kosmetyk do włosów, który spełnił moje oczekiwania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam, uwielbiam uwielbiam! godzinami mogłabym się czesać, odżywki nakładać i oczywiście układać fryzury!cotygodniowe zabiegi spa to moje ulubione rytuały! dzięki kosmetykom z fryzomanii mogę zadbać o moje włosy kompleksowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maski do włosów, szampony. Oczywiście jak włosy są mocno zniszczone zalecam najpierw ich detoks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie też od czasu do czasu pójść na zabieg pielęgnacyjny do fryzjera, ja chodzę do http://fryzjeranna.com.pl/ zabieg jest niedrogi, a włosy od razu inaczej wyglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ostatnio za namową fryzjera skusiłam się na coś z wyższej półki, mianowicie Caviar moisture masque - odżywiająca maska do włosów, moje włosy są nawilżone i sprężyste a jeszcze przed kuracją miałam problem z elektryzowaniem i suchymi końcami ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię swoje włosy. Tylko trudno je wyprostować. Ale kupiłam sobie prostownicę z babyliss z funkcją pary. Prostuje przy pierwszym przeciągnięciu. a włosy gładkie i lśniące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodzę do Salon Urody Daria w Łodzi i jestem zachwycona swoimi nowymi włoskami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molly_Polly
Ja zaczęłam używać specjalistycznych produktów od kilku miesięcy i moje włosy nie dość, że szybko rosną to są pięknie lśniące. Zaczęłam od serii Pilfood i chyba przy nich zostane:) Mam ich szampon i ampułki i razem działają super. Żadnym tabletkom nie ufam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia42
Jeśli chodzi o włosy to tylko Seboradin! Uwielbiam wszystkie ich produkty, zwłaszcza szampon regenerujący i balsam z naftą kosmetyczną. Sprawdziłam ich markę na własnych włosach i polecam :) Bardzo dobra jakość adekwatna do ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia890
Moja siostra 'zarazila' mnie dbaniem o wlosy :) my stosujemy tylko naturalne kosmetyki do pielegnacji wlosow. Na organicznewlosy.pl jest wiele szamponow, odzywek, masek i serum, ktore swietnie dzialaja na wlosy. Moim numerem jeden jest maska do wlosow anti-frizz, mam po niej cudownie miekkie wlosy <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia87654321
Ja uwielbiam dbać o włosy. Ostatnio używam już tylko szamponów bardziej naturalnych. Teraz testuję serię O'Herbal i jakąś ekologiczną wcierkę. Do tego łykam preparaty witaminowe. Kiedyś łykałam bianellę, potem capivit włosy i paznokcie. Coś mi skrzyp nie służy. Obecnie przerzucam się na vitabellę (nie ma skrzypu, pędy bambusa, witaminy, cynk, miedź).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę namiary - http://www.fryzomania.pl/blog/?p=975 Porządnej jakości kosmetyki + systematyczność i odpowiednie metody działania. Długie włosy to też więcej czasu na opiekę nad nimi, ale docelowo efekt powinien być super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja co kwartał robię sobie spa u fryzjerki. Na wiosnę wzmacniam włosy biotebalem, który je najskuteczniej wzmacnia. Staram się również pamiętać, żeby ich nie przesuszać suszarką i kupować dobre odżywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwielbiam dbać o swoje włosy i robię to z pomocą sklepu http://pieknewlosyonline.pl/ w którym mogę znaleźć dla siebie odpowiednie produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×