Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość hullla

L' bioline wrocław OSTRZEGAM

Polecane posty

Gość hullla

L' bioline wrocław OSTRZEGAM Od 3 tygodni przetrzymują moje pieniadze, wpłacone za zabieg , który w 1 terminie wyznaczono az po 2 tyg od zakupu, po czym przełozono na za kolejne 2 tygodnie. Rzekoma awaria urządzenia (ten sam wykręt który stosują od dawna- jest opinia w necie) Pracownice wypisujące nieprofesjonalne smsu z osobistymi żalami, paskudna włascicielka, bezczelna, która nie chce oddac pieniedzy, ("nie wiem czy oddam". oto odpowiedz na moje wprost ządanie zwrotu. Wstyd, hańba, brak fundamentalnej ludzkiej przyzwoitości. WYsyłam wezwanie do zwotu tradycyjną pocztą i sprawę skieruję do sądu. Uważajcie na nich! L' bioline wrocław OSTRZEGAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość88
Widzę konkurencja nie śpi. Od razu widać, że jest to SPAM, ponieważ na kilku portalach jest ten sam tekst! W dodatku jest bezczelne skopiowany z opinii o innym salonie z Warszawy!! Ja korzystam z salonu L'Bioline od dawna. Nigdy nie spotkałam się z taką sytuacją. Miła, profesjonalna obsługa, a przede wszystkim przystępne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzystam z usług salonu bardzo regularnie i nigdy nie miałam z nimi złych doświadczeń. Zawsze miła, uśmiechnięta i profesjonalna obsługa, duży wybór zabiegów w promocyjnych cenach i ogólnie miła atmosfera w salonie. Więc nie rozumie skąd złe opinie na ich temat. Konkurencja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pełni profesjonalna obsługa, sprzęt i podejście do klienta, nie raz korzystałam z zabiegów salonu i robię to do dzisiaj. Nigdy nie spotkała mnie przykra niespodzianka i ich strony, a wręcz przeciwnie zawsze spotyka mnie coś miłego, promocje, rozmowy z Paniami i super efekty po zabiegach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to się uśmiałam hullla wiedzę że obskoczyłaś już kilka portali wklejając te same opinie o lbioline , widać robotę konkurencji , korzystam z ich usług od 3 lat i nigdy nie miałam problemu , wręcz przeciwnie zawsze wszytko było okey i każdy zabieg wykonany tak że miałam efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hullla
Ze wzgledu na interes społeczny ostrzegłam na kilku portalach przed tym "salonem". Mam juz tytuł wykonawczy i składam wniosek o egzekucję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hullla
Jak juz się obsmialas to pytam kiedy oddasz moje pieniadze? Czekaj na komornika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne efekty po zabiegach w salonie l'bioline, miła obsługa, sprzęt profesjonalny dlatego efekty są widoczne w pierwszych chwilach po zabiegu. Bardzo duży wybór zabiegów, co jest rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hullla
do gosc88, -nigdy nie spotkalas sie z taka sytuacja? nigdy nie wyłudzili od ciebie pieniędzy? a co do opinii o salonie z warszawy to pokaz linka, gdzie? chyba ,ze teraz sama skopiujesz ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to skieruj i czekaj az ci ktos udowodni powiazania z konkurencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem kompletnie zarzutów pod adresem salonu l'bioline. Korzystam regularnie z ich usług od długiego czasu i nie spotkało mnie z ich strony nic złego, a wręcz przeciwnie. Ceny super, zabiegi również oraz miła obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem stałą klientką l'bioline i dziwią mnie takie zarzuty pod ich adresem, nigdy nie ma z nimi problemów. Salon jak najbardziej godny zaufania. Dobre usługi w korzystnych cenach i miłej atmosferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia88888
Uwielbiam chodzić do salonu L'bioline. Ceny mają bardzo przystępne, a ich obsługa jest profesjonalna zawsze wychodzę z salonu zadowolna. Tym bardziej dziwi mnie skąd pojawiają się zarzuty na ten salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystam z zabiegów l'bioline bardzo często i zawsze czuję się wspaniale, więc widzę, że konkurencję zazdrość zżera i pisze bzdury na temat salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam dzisiaj pierwszy raz w tym salonie i wg mnie jest to dość dobry salon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
korzystam z salonu od roku, panie bardzo mile, zawsze znajdziemy dogodny termin, ceny korzystne, jestem zadowolona z zabiegow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piaf
Jak dla mnie wszystko było ok, za zabieg płaciłam w salonie bezpośrednio po zabiegu, obsługa bardzo miła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Serdecznie powiem tak Salon jest tak lubiany przez konkurencje że nawet opinie piszą osoby które nigdy tam nie były - a ostanio z tego co wiem to na zewnątrz salonu koło okien został im wylany kwas chlebowy licząc żeby odstaszyć im klientele więc konkurencja nie śpi a ja jak chodziłam tak będę chodzić bo wiem że maja bardzo dobre zabiegi gdzie mam efekty - i co najważniejsze w naprawdę świetnych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej kwas masłowy .Hahha. Należałoby się, ciekawe czemu inne salony nie mają takiej krytyki rzekomej "konkurencji"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscinnie01
Wystarczy zobaczyć ich ceny maja naprawde dobre promocje ,a pracuja na urzadzeniach ze sredniej i wyższej połki kogos w oczy kole ze salon ma duzo klientek i sie rozwija .Jestem ich stałą klientką i nigdy nie mieli wtopy jesli chodzi o mnie .. a wystarczy przeczytac negatywne opinie widac ze pisze to ta sama osoba nawet sie nie kryje z tym tylko kopiuje kilka takich samych opini na roznych forach pod roznymi nikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze ze psy szczekaja a karawana idzie dalej :) i dobrze bo czytajac te opinie postanowiałam sama sprawdzic salon a teraz jestem ich stała klientka bo maja zabiegi rewelacyjne a nie drenuja mi kieszeni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klientka

Bylam przed swietami na zabiegu liftingu twarzy rewelacyjne efekty mialam zaraz  po zabiegu salon bardzo przyjemny jak widac zawsze ktos trafi sie niezadowolony ale tez tam poszlam czytajac opinie gdzie wiecej maja pozytywow niz negatywów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klientka

Bylam przed swietami na zabiegu liftingu twarzy rewelacyjne efekty mialam zaraz  po zabiegu salon bardzo przyjemny jak widac zawsze ktos trafi sie niezadowolony ale tez tam poszlam czytajac opinie gdzie wiecej maja pozytywow niz negatywów

 

Też czytając opinie  postanowiłam zobaczyć jakie maja zabiegi  bo jednak wiecej klientek chwali ich , nawet poswieciłam czas szukajac innych opinii  i okazało sie że maja dwie negatywne opinie ( w tym jedna wyssana z palca bo ktos nawet nie był w salonie - wiec uwazam ze jak sa np 6 lat na rynku to jednak jest to dla nich Sukcesem )  i patrzac na lata ich istnienia to musi byc fajny salon o czym sama sie przekonałam  i  skusiłam sie na zabieg odchudzajacy , cenowo rewelacja , efekty super , salon bardzo estetyczny z ciepłą atmosferą .. a teraz jestem ich dosc czesta klientka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stała klientka

Serdecznie polecam ten salon. Korzystam z ich usług od lat. Bardzo atrakcyjne ceny w porównaniu do innych salonów, przesympatyczne dziewczyny. Rewelacyjne podejście do Klienta - nigdy nie było problemu z przełożeniem wizyty. Raz niestety zdażyło mi sie zapomnieć o wizycie i pierwszy raz spotkałam sie z tym, ze wyznaczono mi nowy termin (wizyta nie przepadła). Oby każdy samo miał takie podejście do klienta. LBioline życzę dalszych sukcesów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE POLECAM!

Po tym jak byłam na zabiegu Oxybrazja, mezoterapia tlenowa oraz fotoodmładzanie laserem pojawiły mi się czerwone plamy na całej twarzy! Po tym jak skontaktowałam się z salonem - mieli mi zaproponować termin żeby przyjechałam, zobaczyli i coś mi doradziły. Pani która wykonywała zabieg napisała do mnie SMSa - jak tam plamy? Po tym jak odpisałam jej w jakim terminie mogę podjechać - nie dostałam żadnej odpowiedzi i przestała ode mnie odbierać telefon!!
NIE POLECAM tego salonu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Właścicielka Gabinetu
Dnia 22.03.2019 o 12:25, Gość NIE POLECAM! napisał:

Po tym jak byłam na zabiegu Oxybrazja, mezoterapia tlenowa oraz fotoodmładzanie laserem pojawiły mi się czerwone plamy na całej twarzy! Po tym jak skontaktowałam się z salonem - mieli mi zaproponować termin żeby przyjechałam, zobaczyli i coś mi doradziły. Pani która wykonywała zabieg napisała do mnie SMSa - jak tam plamy? Po tym jak odpisałam jej w jakim terminie mogę podjechać - nie dostałam żadnej odpowiedzi i przestała ode mnie odbierać telefon!!
NIE POLECAM tego salonu!

Witam Serdecznie Panią  jako Właścicielka salonu  L Bioline chciałabym zaznaczyć iż o zaistniałej sytuacji dowiedziałam się w momencie wystawienia opinii ,  w momencie składania reklamacji nie skontaktowała się Pani ze mną mimo iż posiadała Pani adres mailowy i numer telefonu , tylko z pracownikiem , gdzie pracownik nie ma prawa podejmować takowych decyzji . Sytuacja została wyjaśniona i okazało się że nie miała Pani wykonanego zabiegu z zakresu laseroterapii - co oznacza że nie był wykonywany zabieg laserem na fotoodmładzanie .. więc nie mogły powstać żadne plamy na skutek zabiegu który de facto nie był wykonywany , Jeśli chodzi o <<plamy >> jak to Pani pisze powstały na skutek alergii na jeden ze środków podany przy zab. mezoterapii , z tym iż przy wizycie na karcie informacyjnej zaznaczyła Pani iż nie posiada problemów alergicznych ..  Po kontakcie ze mną sprawa została wyjaśniona .. Pozdrawiam L Bioline 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gość nie ładnie tak pisać nieprawdziwe opinie tym bardziej że piszesz o zabiegu który nie był wykonany . Ja tam chodzę do lbioline i jestem bardzo zadowolona nigdy sie nie zawiodłam na ich zabiegach zawsze efekty były jakich oczekiwałam wiec Polecam ich bo maja sprzęt do najnowszych zabiegów i duzo promocji 

Edytowano przez Martta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×