Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nikolka

Lane perfumy Nicole, co o nich myślicie???

Polecane posty

Gość Nikolka

Dziewczyny, co myślicie o lanych perfumach Nicole? Czy pachną podobnie do imitowanych oryginałów i czy zapach długo się utrzymuje? Jednym słowem- czy warto kupić sobie jakiś zapach z tej firmy? Pytam, bo jestem trochę zawiedziona firmą Gardeny. Ich zapachy mają jakiś dziwny aromat, są jakby jakieś sztuczne, nie wiem, w każdym razie nie zachwycają mnie ani trochę! A jak jest z Nicole? Proszę o Wasze opinie. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam zapach dla siebie i od roku go nie zmieniam, jak dla mnie są bardzo trwałe, długo zapach utrzymuje sie na włosach i na ubraniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikolka
A jaki, jeśli można wiedzieć, sobie dobrałaś? :)Bo ja jakoś nie mogę trafić na swój- coprawda Nicole jeszcze nie próbowałam! Może podawajcie też przy okazji Wasze ulubione zapaszki z tej firmy, bo ja chcę sobie upolować coś ładnego i trwałego. Dziękuję za odp! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile one kosztują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka do skórek
a ma ktoś może listę zapachów bo nigdzie nie mogę poszukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka do skórek
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingaaaaaaaaaa
nie wiem ale ja polecam FM sa swietne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxvvvqqq
Witam chcę wyrazić zdanie na temat rozlewanych odpowiedników perfum...otóż jest to gama perfum tylko zbliżonych do oryginałów i nie ma się co oszukiwać... na ciele też nie będą się utrzymywały jak oryginały.Choć jak na podróbki to i tak są dobre! Jeśli chodzi o listę perfum to mogę podać parę : 1 - Chanel 5 47 Emporio -Armaniego 44- flower by kenzo 45 - hugo boss women 027 - Angel 039 - tzw piąta aleja 059 - cool water -davidoff 063 - light blue 130- bright cristal-versace 131- max mara 133 versace- versace 120 euphoria blossom 110 - euphoria 101- amor amor 119- hugo boss femme 106 - lacoste pink i wiele innych choć nie pamiętam numerków takich jak : coco chanel (tak reklamowany w telewizji), a'jadore , rush2, dune-dior, be delicious itd. natomiast męskich jest nie wiele: egoiste platiniou, hugo boss szry, aqua di gio, emorio, mania-armaniego, allure, farenhait, opium, euphoria men.. to tyle jeśli chodzi o te rozlewane perfumy , natomiast jeśłi chodzi o pracę na takich stoiskach to nie polecam... po 12 godz, bez przerwy, za marną stawkę nie zgodną z wynagrodzeniem na umowie i ciągłe narzekanie pracodowcy jakie robi sie małe utargi(niewarto!!!).Mimo że miło się pracuje z ludżmi ..stali klienci przychodzą są zadowoleni i ich zadowolenie prezchodzi na pracownika(ale nie w dniu wypłaty:()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiatos
Perfumy jak wyprubujemy to wiemy co mamy , ale warto znaleźć ładne buteczki do perfum , czy ktoś zna butelki ze strony arogena. Bedę wdzięczna za inf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieszkann
Hej, chcialaby zdobyc te perfumy. Natomiast jest bardzo malo punktow w warszawie, ktos moze pracuje albo rozprowadza te perfumy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gatuzo
Witam posiadam do sprzedaży każdą ilość lanych perfum sprawdzalem wiele firm w Polsce i jednak ich perfumy są słabe nie trwałe i zapachy często nie takie jak powinny moje mają największe zaperfumowanie bo jest od 22-25% ponad 1300 zapachów wielu firm ceny są następujące 30ml 25zł 60ml 40zł a 100ml 60zł jeżeli ktoś jest zainteresowany czekam na maila gatuzo15@wp.pl.W zamówiniu od 200zł darmowa wysyłka Cała Polska pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabinek
Co do tych perfum to jest bardzo duży wybór damskich jak i męskich, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Jeżeli miałabym coś polecić to proponuję przetestować słodkie zapachy-są świetne (moje ulubione:)) a trwałośćjest naprawdę porządna!! Np 049 NAOMI CAMPBELL, 107 PURE POISON, 088 HYPNOTIC (wanilia/toffi/). Co do świeższych (lżejszych) zapachów jest kilka, które tez mogłabym śmiało polecić np. 108 BE DELICIOUS DKNY, 052 GUCCI RUSH2, 120 EUPHORIA BLOOSOM, 053 J'ADORE, 112 ARMANI CODE to są tylko niektóre zapachy,jakie można tam znaleść spośród świeżych. Męskie natomiast trawałością ani trochę nie odbiegają od oryginałów polecam 717 AQUA DI GIO, 765 EGOISTE PLATINIUM, 705 FARENHEIT, 702 KENZO, 726 HUGO BOSS szare opak.orygin., 763 LACOSTE, 780 EUPHORIA, 713 DOLCE&GABBANA, 716 OPIUM-- te zapachy najbardziej mi podpasowały. Wieczorem podeśle Wam całą listę dostępnych zapaszków. Zachęcam wypróbować, nie jest drogo, obsługa zna się doskonale więc pomoże coś wybrać. A co do miejsca gddzie takie stoisko można znaleźć w Warszawie to w M1 Markach (REAL). POLECAM SERDECZNIE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WItam, Sprobujcie jeszcze zapach firmy EMKA PERFUME, zapachy idealne, emkaperfume.pl lub polaroma.pl. Nie zawiodłam się i wracam zawsze do tej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na terenie Warszawy prowadzę sprzedaż bezpośrednią. Zapraszam do zamówień sebek8805@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepsze jakościowo w mojej opinii są te z www.zapachowiec.pl są trwalsze i zapach identyczny jak w oryginale. Nic tylko zamawiać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oferujemy duży wybór najbardziej znanych zapachów. Produkty Nicole to odpowiedniki markowych oryginalnych perfum. http://wdobrymsklepie.pl/ ZAPRASZAMY !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Jezeli chces kupic perfumy nicole z 30% znizka zapraszam do kontaktu. sebek8805gmail.com Jakosc bardzo dobra, jak nie najlepsza z odpowiednikow perfum markowych ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się nie podobają. Teraz dostałam paczkę od zapachowca i zdecydowanie lepiej się utrzymują a mi Chanel 5 od nicole wgl nie przypomina oryginału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie kupujcie perfum Nicolle
Wznawiam temat, gdyż chcę Was moje drogie ostrzec przed kupnem perfum Nicolle. Zamówiłam na stronie sklepu perfumy z nadzieją, że tak jak sprzedawca opisywał są trwałe... Niestety bardzo się zawiodłam! Te "WODY" wietrzeją po niespełna 15 minutach!!!! Napisałam oczywiście natychmiast do sklepu maila, zero odpowiedzi. Pieniądze wyrzucone w błoto, a raczej w zwykłą wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSara
Zamawialam z tej perfumerii,ale zapachy szybko znikały. Wyczytałam dużo pozytywnych komentarzy o www.zapachowiec.pl i zdecydowałam się na zakup. Nie ma porównania, zapach długo się utrzymuje i jest bardzo zbliżony do oryginału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara0909
Ja od lat zamawiam sobie i mamie na goia.pl i nigdy nie byłam zawiedziona. Solidna firma, ceny optymalne, a zapachy najlepsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam nicole.. szybko wietrzeją! kupuję na zapachowiec.pl - mają też sklepy stacjonarne, więc byle czego nie wysyłają, bo zawsze można podjechać, powąchać, popróbować :) ja akurat zamawiam tylko przez stronę, bo mam troszkę daleko, ale i tak nigdy nie trafiły mi się jakies podejrzane ;) zawsze trwałe i pachnące jak oryginały :) teraz choruję na Black Opium i męskie 1 Million :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafateriowadama
ja przyzwyczaiłam się do tych z galeriazapachow.pl i nie kupiłabym teraz nicole ;) jednak co sprawdzone to sprawdzone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od pewnego czasu zamawiam na zapachowiec.pl dla siebie i siostry i jesteśmy obie zadowolone. Mamy duży wybór w atrakcyjnej cenie. Aktualnie mam Gucci - Rush i będę zamawiać kolejne, bo są trwałe i praktycznie nie różnią się od oryginałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam swoich ulubieńców na galeriazapachow.pl i nie kupiłabym innych. Te są świetne i w super cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×