Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Miętowy lakier do paznokci

Polecane posty

Gość gość

Posiadacie jakiś fajny miętowy lakier do paznokci? Chodzi o taki ładny kolor miętowy, ani za zielony ani za morski :D Możecie jakiś polecić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Essie, golden rose Rich albo maybelline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam z astora z serii quick and shine - kolorek niesamowity -prawdziwie mietowy, a 1 % z jego psrzedazy idzie dla dkms więc tym bardzoej warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie kupiłam ostatnio miętowy chyba z Manhttanu. Niecałe 12 zeta a nawet się trzyma na pazonokciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A napiszesz mi jaki to jest numer? uwielbiam ten kolor i poluję na taki z Sally Hansen. Zrobiłam nawet wzorek konkursowy w miętowe kropeczki bo na fanpagu miłośniczek pięknych paznokci znalazłam spoko konkurs a że i tak maluje pazurki o co mi szkodzi pomóc. Czekam na numer lakiery, będę wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cybulskalala
ja ostatnio kupowałam z rimmela miętowy- cuuuudo! Właśnie też widziałam, że 1% z ich sprzedaży idzie na fundacje dkms więc tym bardziej byłam zadowolona z zakupu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez polecam miętę od Astora i koral od Rimmel. Numerów nie pamiętam ;) Dlatego pewnie nie nadaję się by wziąć udział w tym konkursie: http://www.wzordonasladowania.pl/aktualnosci/8,zmaluj-scenariusz-i-pomagaj.html :P Ale może wy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałam udział w poprzedniej edycji wzoru do naśladowania, w tej też mogę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żelkowa fantazja z mistero milano to moj nr 1 .. wlasnie taki mietowy ktorego szukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ice chic z golden rose ma ladny mietowy odcien w swojej ofercie :) trzyma sie calkiem dlugo ikosztuje niewiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×