Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kalafirynda

Nagły i ostry bol głowy - lekarz czy nic poważnego?

Polecane posty

Gość Kalafirynda

Dzisiaj wybudził mnie (a zwykle "przesypiam" bóle głowy) ostry ból głowy. Ciągnął się około 50 minut, bo tyle zajęło mojemu narzeczonemu dojście do apteki i przyniesienie silnych leków (dwie dawki Solphadine i przeszło po kilkunastu minutach). Było to koło 11 (a że poszłam spać o 6 - zwykle tak chodzę spać ze względu na czas pracy- to nie powinnam wstać przez 14) Pół godziny temu znowu mnie zaczęła tak boleć głowa- ból pojawia się nagle i jest intensywny, jakby ktośmi miażdżył czaszkę. Znowu przeszło po wzięciu leków ale się martwię - jasne, głowa mnie bolałą czasami ale zwykle ból narastał, a nie pojawiał się nagle. No i zwykle drzemka wystarczyła, aby głowa przestawała boleć Warto odstać swoje w kolejce do lekarza wp oniedziałek czy to niekoniecznie cośpoważnego? :( Żadnych innych objawów nie mam - gorączki, wymiotów, zawrotów glowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenia się spełniają_*
a może spróbowałabyś się przejechać na ostry dyżur jutro? jeżeli uznają, że to coś poważnego, to od razu zrobią jakieś badania jak tomografia, a jeżeli okaże się, że to raczej nic poważnego, to przynajmniej nie będziesz się denerwowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariana236
To może być migrena. Musisz koniecznie udać się do lekarza jeszcze raz i przepisze Ci jakieś lek. Ja biorę Zolmiles i on bardzo łagodzi ataki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka33
Ja miałam podobne objawy. Długo zwlekałam zanim udałam się do lekarza. Brałam po prostu silne przeciwbólowe i w końcu ból ustępował, aż do następnego razu... Do lekarza jednak poszłam, jak już nie dało się tego wytrzymać - to jednak błędne koło, brać prochy nie wiedząc czy wszystko z nami jest OK. Miałam zrobiony rezonans - bardzo dokładne badanie, trwające około 30 minut. Polecam, warto zrobić i mieć świadomość czy jesteśmy zdrowi czy też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arkadiusz_S
Też miałem rezonans, ale u mnie wyszła poważniejsza sprawa, to niestety nie migrena. Samo badanie polecam, pozwala określić czy zdrowi jesteśmy, czy też nie. Badania to podstawa a ból głowy czasem niestety jest złym sygnałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Novenek
Ja też miałem rezonans głowy. Całe szczęście wszystko jednak jest OK, ale nie powiem, dużo strachu się najadłem. Radzę nie wahać się i jak najszybciej rozwiać swoje wątpliwości. Mogę podać namiary na dobrą, sprawdzoną już przychodnię - Starmedica. Mają kilka oddziałów, więc może ktoś znajdzie coś dla siebie (Gorzów, Stargard Szczeciński, Słubice, Gdynia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoNotEnvy
Ooo, ja robiłam w Stargardzie, ale TK :>. Bardzo bobra przychodnia rzeczywiście, nowa i bardzo dbają o pacjentów. Oby jak najdłużej bo w rodzinnych to wiadomo jak bywa ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idż do lekarza....ból głowy może oznaczac coś złego...nawet zagrażające Twojemu życiu bardziej niż myślisz..idź dopoki nie jest za późno..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belisssa
A w Stargardzie to w którym miejscu oni są? Bo do Stargardu mam blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belisssa
OK, nie pomyślałam o ich stronie... Dziękuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Millenium
To wygląda jak atak migreny. ja od lat na nie cierpię. Musisz udac sie do lekarza, najlepiej neurologa. Przepisze Ci leki odpowiednie. Mnie po wiekszosci boli bardzo zoladek i po dlugich poszukiwaniach dostalam wreszcie do lekarza lek, ktory rozpuszcza sie w buzi i nie drazni zoladka. Tobie tez cos dobierze, tylko najpierw diagnoza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zolmiles
Zolmiles jest dobry na migrenę, pod warunkiem że mamy pewność że to migrena. Najlepiej iść do lekarza i niech on kieruje co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinta33
Mam i nawet regularnie używam kompresy Flex Sanity. Przydają się na różne rodzaje bólu – czy to bardziej przewlekły czy nagły i ostry. Nie kosztuje taki okład dużo a jest to o wiele zdrowsza forma terapii niż wszelkiego typu maści na bóle mięśni zawierające w sobie sporo toksyn o czym się mało mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jareksobol
Stosuję od czasu do czasu kompres Flex od Sanity na moje bóle głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×