Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Załamana121

Nerwica czy tarczyca ??

Polecane posty

Gość Załamana121

Witam wszystkich , mam pytanie do osób z nerwicą lub chorych na tarczycę . Mam 22 lata jestem osobą energiczną i pełną życia , nie dawno schudłam 27 kilo (w pół roku). Wszystko było super , aż tu nagle z dnia na dzień zaczęłam się gorzej czuć , zaczęło się od napadów podobnych jak mają osoby z cukrzycą , udałam się do lekarza , bo co dzień już było gorzej , osłabienie , niskie ciśnienie.. lekarz podejrzewał cukrzycę ,anemię , zlecił podstawowe badania , wszystko było w normie tylko niski cholesterol i niskie TSH - Lekarz od razu stwierdził nadczynność , zlecił badania na potwierdzenie czyli FT4 FT3 -wyszło FT4 nisko czyli jakby niedoczynność potem kolejne i TSH w normie FT4 troszeczkę poniżej , skierowano mnie do endokrynologa który kazał zrobić mi badania kortyzol(powyżej normy) i prolaktynę (w normie) , USG tarczycy w porządku tylko mały nie szkodliwy pęcherzyk . Mam cały czas duszności , nie pełny w dech ucisk na klatce i nic mi się nie chce , pochłaniam słodycze w kolosalnych ilościach .... :( bywa tak że czuje się dobrze ale to tylko kilka godzin i dalej to samo . Wizytę u specjalisty mam 9 września . Rodzinny zasugerował że może to nerwica , jak myślicie ?/??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×