Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

polipol

niedoskonałości skóry - jak się ich pozbyć raz na zawsze?!

Polecane posty

Witam! :) Zwracam się do was kobitki z pewnym i dosyć męczącym problemem. Od jakiś 4-5 lat zmagam się z niedoskonałościami skóry. Chodzi głównie o twarz. W okresie dojrzewania było dosyć tragicznie, praktycznie całe czoło i nos obsypane bolącymi pryszczami. Z tym oto problemem zmagałam się dosyć długo - odwiedzałam wszelakich dermatologów, wypróbowałam na sobie masę specyfików począwszy od zwykłych maści, żelów, kończąc na antybiotykach doustnych. Po prawie rocznej kuracji antybiotykami na jakiś czas udało mi się zwalczyć mój problem... do czasu :P aktualnie mam 21 lat, wyskakują mi czasem bolące prychole (głównie przed okresem albo po spożyciu alkoholu), jednak pozostały mi na czole grudki i czerwone plamki takowe ślady po dawnych pryszczach :s nie wiem kompletnie jak to zwalczyć. Nie mam ochoty znowu testowac serii kremów, żelów itp. wydałam już naprawdę na to dużo kasy. Chciałabym spróbowac czegoś, co pomoże, bo w końcu kiedy będę miała możliwość cieszenia się w 100% swoją twarzą? :D Myślałam może o jakiś tabletkach hormonalnych, które może jakoś zablokowałyby wysyp tych bolących guzków... Jednak co może pomóc na te czerwone ślady?! Mam już dosyć tego, że przed każdym wyjściem muszę użyć podkładu.... Czy jest coś, co wam pomogło? Bardzo proszę o odzew, bo przez ten problem tracę chęć do normalnego funkcjonowania w życiu ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek nocny
miałam cuda i cudeńka zawsze wtedy kiedy nie trzeba najgorsze były ''blachy'' jak przed czy po okresie tylko ja je miałam na boku twarzy i wpadłam na AVON -ANEW ALPHA to jest maseczka typu peel-off ja trzymałam ją długo żeby ten bardzo stężony kwas wyżarł wiecej ale należy uważać żeby twarzy nie popażyć czy nie wysuszyć zużyłam 2 opakowania do tego mialam żel z kulkami tlenu i dobry krem nawilzajacy jako że mam skórę tłusta ale po takim"zabiegu" nawilżyc sie trzeba mnie pomogło 4 lata nic a nic a pudrami i podkładami nie zapycha się skory hormony da ginekolog po uprzednim wysłaniu cie na badania hormonalne i tu on na podstawie wyników będzie wiedzial co może dać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może spróbuję tego,c o polecasz. a co do hormonów to nie wiem, czy się na nie skusić. Miałam bezsenną noc i myślałam (;)) i stwierdziłam, że chyba już dosyć przyjmowania jakiś tabletek, które na pewno mają zły wpływ na moją wątrobę itp. Mam dosyć trucia się juz różnymi specyfikami. Szperając na necie, znalazłam różne informacje o trądziku i ich typach. Z tego wszystkiego wychodzi, że ja prawdopodobnie mam kosmetyczny i teraz nie wiem kompletnie, co mi szkodzi, a co mi może dopomóc. Tak czy siak zaraz przejdę się do apteki po zakup olejku z drzewa herbacianego i po witaminę pp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polipol tabletki nie pomogą na dłuższą metę wypryski będą się pojawiać Odstaw chleb, makarony, ziemnieki, coastka, ciasta. Po pierwsze schudniesz a po drugie zobaczysz sama że wizualnie masz mniej pryszczy a pory są coraz mniejsze. To była rada jednego z wielu dermatologów u których byłam. Błyszczenia sie aż tak bardzo nie pozbyłam ale przynajmniej twarz jest gładsza i mniej szpetna jeśli masz cerę trądzikową to wiesz o co mam na myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o dietę, to ściśle jej przestrzegam. Trenuję, więc musze też trzymać odpowiednią wagę i nie mogę przytyć. Ze słodyczami, fast foodami i ostrymi potrawami pożegnałam się już we wcześniejszych latach walki z tymi syfkami i przyznam, że to faktycznie daje jakąś poprawę. ech muszę coś znaleźć, bo zbliża się jesień, zaraz potem zima a wtedy mam najwięcej problemów z twarzą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdlsjfdhjkshfjds
podbijam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtytrhgfhgfhfghfgh
może jakiś zabieg laserowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuję 3 w 1 żel, emulsja, krem punktowy firmy Maystar. Kolejno: żel-peeling oczyszczający, emulsja Mat Express żel-krem punktowy przeciw zaskórnikom. Skóra ma znacznie zdrowszy wygląd i nie jest już tak błyszcząca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja znam
Ja znam skuteczny sposób na pozbycie się takich wysypów i nie tylko nagłych wysypów ale po prostu trądziku tak całkowicie i zupełnie - Aknenormin. Szkoda tylko, że na receptę :o Tzn. dobrze, że na receptę, bo to w końcu silny lek i powinien byc przepisuwany tylko przez lekarza, ale za to skuteczny wielce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak miałam. stosuję Ziaja Pro serum na przebarwienia, dodatkowo jesienią microdermabrazja ( w moim mieście ok. 220 zł za jeden zabieg - potrzeba podobno aż trzy), maska z alg u kosmetyczki + Yasmin od ginekologa fajnie zlikwidował mi pryszcze. I wiadomo mycie tważy żelem ( ja akurat Nivea z granulkami) dwa razy w tygodniu peeleng też z Nivea , a co najważniejsze odstawiłam słodycze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIlusia72
Spróbuj zastosować Keranorm, którego głównym zadaniem jest nawilżanie suchej skóry, ale ktory ma też dodatkowe działanie polegające na wyrównywaniu kolorytu skóry i usuwaniu przebarwień. Keranorm można kupić tylko w aptece, bo jest dermokosmetykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektóre domowe sposoby są naprawdę skuteczne, ale kiedy problem dotyka nas mocniej i bardziej,to warto skorzystać z profesjonalnej pomocy dermatologa z własnego doswiadczenia mogę polecić gabinet Aw Derma we Wrocławiu pani dr Agnieszka jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odstawisz alkohol,kawe, cukier mięso, nabiał, przestaniesz używać chemii którą codziennie nakładasz na ciało, to na zawsze pozbędziesz się niedoskonałości skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miranda893
Na początku z niedoskonałościami twarzy próbowałam walczyć domowymi sposobami, ale gdy widziałam, że nie dają one żadnych rezultatów, to się poddałam i poszłam do specjalisty. W Krakowie najlepsze opinie miał gabinet SCM estetic. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu Renovation Radicale Treatment, który sprawia, że buzia robi się idealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajkaMaj
Też stosowałam chyba wszystkie możliwe metody domowe i kosmetyki a efekty nie są warte pieniędzy, które na to wydałam. Dlatego wybieram się do http://www.preibisz.com/zabiegi/laser-shape/ . Doktor Preibisz to prawdziwa sława w dermatologi i medycynie estetycznej. Koleżanka usuwała tam cellulit i jest bardzo zadowolona. Mam nadzieję, że mi też pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że powinnaś skonsultować się ze specjalistami z kliniki piękności. Bo oni bardzo dobrze doradzą Ci w kwestii usuwania niedoskonałości skóry. Ja przechodziałam laserowy zabieg http://bodycareclinic.pl/oferta/zabiegi/zamykanie-rozszerzonych-naczyn-na-nogach-i-twarzy-2/ który zancznie poprawił moją urodę bo pomógł mi się pozbyć spękanych naczynek na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Mega dobrym zabiegiem na pozbycie sie niedoskonałości na skórze jest zabieg mezoterapi . Super dobre daje efekty i i rewelacyjnie sie sprawdza. Mogę polecić bardzo dobrą klinike w której robiłam zabieg Galena w Bielsko Białej https://klinikagalena.pl/  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A może zamiast tych kremów zapychaczy dobrać sobie jakis krem z Vianka albo Sylveco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Robiłam sobie ostatnio zabieg laserowy w Ego Med Spa. Na chwilę po zabiegu ta skóra nie wygląda dobrze, ale szybko się goi i regeneruje, a efekt jest wart każdych pieniędzy. Polecam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Robiłam sobie ostatnio zabieg laserowy w Ego Med Spa. Na chwilę po zabiegu ta skóra nie wygląda dobrze, ale szybko się goi i regeneruje, a efekt jest wart każdych pieniędzy. Polecam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×