Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TineX

niska temperatura ciała

Polecane posty

Od kilku tygodni mam temperaturę ciała 34.9 - 36 stopni. Czy to normalne? Mierze temperaturę różnymi termometrami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniKaczorek
wieje chłodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tak samo....
od tygodnia mierzę... wczoraj miałam 34,7!!!!!!, teraz mam 35,6 i nie prekaraczam 36. Jestem osłabiona i anemiczna, nie wiem ale chyba czas zrobić badania krwi i cukru..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twilight
zmieniasz sie wampira zapewne edwarda z twilight:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tak samo....
fajnie, zawsze chciałam być nieśmiertelna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unoduotre
ja mam tak cale zycie, 3,5-36. jakos zyje, a zaba bynajmniej nie jestem :) przynajmniej nie goraczkuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko że ja miałam zawsze 36.6 - 36.7 a teraz taka zmiana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twilight
a ja wam mowie ze ona sie zmienia w wampirka i zapewne nidlugo bedzie polowala w naszym pieknym kraju na tych ktorzy na to zasluguja!Tylko zlituj sie i omin Gliwice:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robixx
Podoba mi się termometr MiniTemp SANITY który żona kupiła ostatnio. Ładny design, czytelny wyświetlacz, no i to co najważniejsze – ekspresowy pomiar. Zdecydowanie się przydaje zwłaszcza jak ktoś ma dzieci, ale nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka33ss
Jak się szuka bezrtęciowych w necie to głównie są te elektroniczne. Ale ostatnio znalazłam taki model jak termometr Classic od Geratherm. On nie jest na baterie, zawiera w środku gal zamiast rtęci, także jest w 100% bezpieczny. A kosztuje kilkanaście razy taniej niż elektroniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaszz
U mnie się fajnie sprawdza termometr Multitemp. Mam już od paru miesięcy i bardzo ułatwia życie taki termometr. Największe zalety – szybki pomiar, bo w ciągu 1 s jest wynik, no i druga rzecz, że bez rtęci, więc bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yutt
Praktyczne funkcje ma termometr Multitemp. Warto sobie go kupić, zwłaszcza jeśli są dzieci w domu. Można mierzyć w uchu, można przy skroni, sprawdzi się też tym termometrem temperaturę przedmiotów, chociażby butelki z ciepłym mlekiem dla malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mark33
Nie będę oryginalna i polecę ten termometr co sama mam, czyli Geratherm NonContact. Mi się podoba jak mierzy. Nie czeka się tych minut co w normalnych termometrach, tylko już po chwili można odczytać ile jest stopni. Dodatkowo są też sygnały dźwiękowe i podświetlenie ekranu, co na pewno trochę ułatwia. W pamięci są ostatnie wyniki i w ogóle całe sterowanie termometrem do szczególnie skomplikowanych nie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy termometr BabyTemp w domu i mierzy świetnie, bardzo szybki i przy tym nie fałszuje pomiarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska99z
Ja również polecam termometr NonContact

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faras
Ja polecam termometr nonContact to jest już zakup na długie lata, gwarancji dają piątkę także mam nadzieję, że trochę mi urządzenie podziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surrend
Ja rowniez polecam termometr nonContact

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ekspresowo mierzy Multi Temp, sekunda i jest po badaniu. Tylko żal pozostaje że jak byłam mamą małego dziecka takich nie robili, o wiele mniej stresu by mnie to kosztowało. Dzieci mam już prawie dorosłe więc same sobie tempkę mierzą, ale kiedyś ja musiałam im rtęciowym sprawdzać gorączkę i było to zawsze dla mnie niefajne doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Internetowo zamówiłam sobie ostatnio Multi Temp i wszystko działa książkowo, zgodnie z instrukcją, najczęściej mierzę przy uchu tempkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdatt
Szybki czas reakcji ma mój automat nonContact, można nim gorączkę zmierzyć ale jest też funkcja pomiaru na obiektach i otoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpowiadam ostatnio wszystkim znajomym Multitemp bo bardzo ułatwia sprawę pomiaru gorączki, zwłaszcza im mniejsze dziecko tym bardziej człowiek czuje różnicę – szybciej, bezpieczniej, wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieźle łapie sygnał podczerwień w Non contact, nie muszę ślęczeć nad drugą osobą żeby IR w końcu skontaktowało że jest badanie do zrobienia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę tych bezdotykowych termometrów teraz już można dostać, ja zamawiałam Multi Temp i jest fajny, zmierzy nie tylko na skórze ale też w uszku maluszka ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie nam działa Multi Temp długo baterie trzymają, wyświetlacz jest dobry jasny przejrzysty, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Działa mi dobrze już drugi rok Multi Temp nic się nie psuj****aterie długo wytrzymują, wyświetlacz okej, czytelny, z dużymi cyferkami, widać wyniki elegancko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Termometr mam niemiecki nonContact ten sam model z którego wiem że lekarze tez korzystają. Atestowany, mierzy precyzyjnie i też fajnie że zapisuje w pamięci wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei NonContact kupiłam z polecenia siostry i to był dobry wybór – szybki, wygodny, dokładny pomiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładnie rozpisane termometry z informacją o funkcjach wyświetlaczu rodzaju baterii i tak dalej masz na http://rankingtermometrow.pl/. Duże ułatwienie jak dla mnie nie musiałam klikać od strony do strony i sprawdzać opisy osobno tylko mam dużo termometrów w jednym miejscu na jednej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×