Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justysia00

objawy od kręgosłupa

Polecane posty

Gość Justysia00

Mam problem z kręgosłupem, boli mnie raz lędźwiowy a raz szyjny a nieraz razem, na dolny miałam rtg, wyszła lekka lordoza i nic poza tym, boli jak się namęczę, ale bardziej martwię się o szyjny, bo boli przy skręcaniu głowy i podczas snu, mam dodatkowo zawroty głowy i zaburzenia wzroku. Gdy uciskam nawet lekko kark i na barku, to bolą mnie te kości tam i mam takie napięte :( Jeszcze jedno, boli mnie bo jakiś czas, nawet dość często brzuch w dole, jak na okres, ale to występuje po okresie też Czy to wszystko od tego kręgosłupa właśnie? Takie oddziaływanie? Neurolog za miesiąc, kurcze no boję się :( Ktoś miał podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysia00
hej czy ktoś pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vito Scaletta
A poza neurologiem myślałaś może o pomocy ortopedy? Może warto jest się umówić na jakąś prywatną wizytę i rozwiać wszelkie wątpliwości? Ja mogę Ci polecić Adriana Stępińskiego z Poznania. Jest całkiem dobry. Tu masz jego stronę http://adrianstepinski.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbowałaś nie ruszać głową? Może nie potrzebnie nią telepiesz na lewo i prawo, rozglądasz się jak złodziej po wystawach w markecie i dlatego Cię tak boli. Mówisz, że jak się nameczysz to cię lędźwie bolą - a mnie od meczenia jak owca to bardziej gęba boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×