Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zapytajkaa

Okulary żelowe- działają?

Polecane posty

Gość Zapytajkaa

Mam zamiar takowe kupić. Rano, gdy wstaję, jestem niewyspana, (wczesnie musze wstawać), mam cienie i worki pod oczami, w ogóle moje duże oczy są takie małe. Dopiero po południu dochodzą do łądu. A rano tez trzeba jakos przeciez wyglądać. Czy ktoś ma takie okulary? Skuteczne? Ile kosztują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, pomagam w miarę możliwości na topiku Pomogę Wam jeśli chcecie, te rady poleciłam koleżance ktora ma podobny problem. OKulary żelowa jak najbardziej. Przekopiowałam Ci te rady może Ci się przydadzą. Pozdrawiam:) 1. Po pierwsze gdy się obudzisz rób sobie zimny okład na oczy. Albo to z wyżej wspomnianej zimnej łyżki...albo ze specjalnych okularów żelowych. Ja je kupiłam w drogerii Natura, cena około 18 złotych. 2. Wypróbuj niedrogi a skuteczny żel z babką lancetowatą, działa przeciwpobrzękowo, zapobiega tworzeniu się \"worków\". Jest niedrogi bo kosztuje około 6łotych a jest dostępny do kupienia w każdej aptece. 3. Jeśli u Ciebie wszystko ok ze zdrowiem, przyczyną powstawania podpuchnięć oczu może zbyt duża ilości soli w diecie. Oczywiście na podpuchnięte oczka powodować może również brak snu, zbyt duża ilość godzin spędzonych przed komputerem , jednak myślę, że o tym wszystkim wiesz, wiec zwróc uwagę na ilość soli w diecie. 4. Każdy kosmetyk który będziesz stosowała schładzaj przed użyciem w lodówce, będzie jeszce lepiej drenował i działał na zapuchnięte oczka. 5. Alternatywą dla zimnnych kompresów z żelowych okularów może być plasterki zimnego ogórka lub zimnego awokado. Ogórek ma głownie działanie kojące a awokado odżywcze, więc dodatkowo Twoje oczy zyskają na urodzie. 5. Wynalazłam specjalnie dla Ciebie z książki \"kosmetyki natutalne\" , kompres na opuchnięte oczy. Oto przepis : z ziemniaka wykroić 2 plastry, wielkością pasujące do oczu. Następnie okolice oczu zwilżyć wodą i położyć na nich plasterki ziemniaka. Pozostawiamy tak kompres na 10 minut. Działa cuda 6. Polecam Ci również wszystkie kosmetyki pod oczy na bazie świetlika takie jak np. ten http://www.pollenaewa.com.pl/produkt.php?id=53

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolahol
a skąd Ty to wszystko wiesz Justin1982?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam, ucze sie..kupuję różne ksiązki, interesuje się kosmetologią jak również zdrowym trybem życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka9999
Już dość dawno kupowałam specjalne żelowe kompresy od Sanity, mam na myśli Flex. Bardzo fajnie się sprawdzają i to w zasadzie przy każdym bólu. Czy to jest ból zęba, ból głowy, gorączka, czy jakieś zwichnięcie, skręcenie itp. to można z pożytkiem taki kompres zastosować – na zimno lub na ciepło. Wiadomo że te na zimno to są lepsze na takie nagłe stany zapalne, ból który pojawił się w wyniku jakiegoś jednego wydarzenia – kontuzji itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatalewa
Przydatne w domu są na pewno kompresy. Teraz można sobie kupić takie wielokrotnego użytku z wypełnieniem żelowym. Sama używam Flex Sanity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosmankaa
Ja też swego czasu kupiłam okulary żelowe na opuchnięte i zmęczone oczy, jak wzrok zaczął się pogarszać, nie pomagały a probowalam je i na zimno i na cieplo klasc na oczy, potem zdecydowalam się na zakup lutezanu, żeby wspomóc oczy. Łykam je juz dobry miesiac i musze przyznac ze teraz lepiej mi sie czyta literki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakieś inne dobre kompresy poza tym Flex-em? Na co w ogóle zwracać uwagę przy zakupie, są różne typy żelu czy ogólnie każdy kompres ma podobne wypełnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam też dobre zdanie o Flex dobrze że sprzedaja to w ruznych formatach a nie tylko jeden wariant do wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek

Też zamawiałem kompres Flex już dawno temu i nie mam z nim problemu. Szybko się nagrzewa w mikrofali, chwila moment i kompres gotowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×