Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Opryszczka

Polecane posty

Gość gość

Hej!! Wczoraj poczułam że coś mnie swędzi na górnej wardze, ale to jakoś nie przykuło mojej uwagi. Za kilka godzin zobaczyłam duży pęcherzyk. Odrazu przyłożyłam czosnek. Niestety rano jest jakby bardziej widocznie. Teraz przekłułam to i przyłożyłam czosnek. Co dalej? Nie chce strupów :( a do poniedziałku musi to zniknąć. Sposoby tylko domowe :( pomocyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słabo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam na serio często masz taką opryszczke nie boli Cię głowa przy tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś była często, teraz raz na rok nie nie boli głowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po czytaj o tym : Opryszczkowe zapalenie mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są specjalne przezroczyste plasterki, które się nakleja na opryszczkę, ale jak masz już pęcherzyk to strup raczej się pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie krem endvir w aptece. Jest to jedyny środek dostępny na rynku z naturalną laktoferyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze prócz maści czy plastrów stosuje tabletki, a jedynymi tabletkami na opryszczkę bez recepty jest Hascovir control i u mnie sie sprawdza, o wiele szybciej schodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też stosuję ten endvir, bardzo szybko znika infeckcja, jak będziemy ją leczyć od pierwszych objawów pojawienia się na ustach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też stosuję endvir na opryszczkę i jeszcze mnie nie zawiódł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam lek w tabletkach który nazywa się Heviran. Niestety na receptę. Ale myślałam juz ze oszaleję- okres- opryszczka, zimna pogoda - opryszczka, za gorąco - też opryszczka. Nawet 2 razy w miesiącu! Nieraz całą wargę miałam pokrytą tymi paskudnymi pęcherzami a potem strupami :( w końcu zdobyłam Heviran. W styczniu tego roku zjadlam cale opakowanie tabletek w dawce 1000mg (jedna pigułka dziennie). Od tej pory ani razu nie miałam opryszczki. Polecam!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie ta opryszczka bardziej znikała po endvirze właśnie. Żadne plasterki czy tabletki. Albo te domowe specyfiki, też ludzie wymyślają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×