Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ara18

Pajączki na twarzy w młodym wieku

Polecane posty

Gość Ara18

Witam, mam zaledwie 18 lat i gdzie niegdzie rozszerzone naczynka na twarzy (szczegolnie na grzbiecie nosa i na policzkach). Chcialabym się dowiedzieć czy w moim wieku można wykonać zabieg usuwania tych naczynek laserem? Dodam również , że te naczynka nie są bardzo widoczne, są bardzo drobne , ale ja gdy się przyjrze to jednak je widzę. Nie chce żeby się powiekszyly. Moi rodzice również mają cere naczynkowa, tylko że u nich ujawniło się to dopiero niedawno. :( a ja jestem b młoda i aż się boję jak będę wyglądac po 30 czy 40 :(. Staram się dbać o cere ,sstosuje filtr 50, jem dużo warzyw i owocow, lykam dodatkowo wit c i pije wapno. A one i tak się pojawiają.. i czy mógłby mi ktoś polecić jakiś salon w Szczecinie gdzie mogłabym wykonać ten zabieg? Cena praktycznie nie gra roli, zależy mi na dobrym rezultacie.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara18
Halo ,?? Nikt mi nie pomoze ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 159
Zupełnie nikt nie miał z tym do czynienia ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Cię, jestem Monika i mam 19 lat i też mam problem z pękającymi naczynkami. Mam je na nogach, na ramionach i niestety na twarzy w tak młodym wieku. Byłam u dermatologa, ale powiedział mi wprost że żadne maści tu nie pomogą i tylko laser może pomóc. Z jednej strony chciałabym pójść na ten laser, a z drugiej strony myślę czy to na pewno bezpieczne. Nie wiem co zrobić, bo bardzo mi to przeszkadza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×