Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Truskwia

Pasozyty u roczniaka

Polecane posty

Gość Truskwia

Witam, mam 19 miesieczna coreczke. Z powodu nocnych bolow brzuszka wybralam sie z nia do lekarza , na podstawie badan wyszlo ze mala ma lamblie.. na poczatek pediatra przepisal pyrantelum ktory nie zadzialal. Nastepnie tynidazolum jednak jest on tak gorzki ze mala nie da rady go przyjac . Kilka prob podania leku skonczyly sie na wymiotach.. chcialam zapytac czy sa tu matki ktorych dzieci mialy problem z lamblami? Slyszalam dobre opinie o paraprotexie. Prosze o rady jak mam pomoc swmu dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj poszukać homeopaty , na robale sa leki homeopatyczne a w dodatku w formie słodkich kuleczek , więc dziecko chętnie je bedzie przyjmowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamaSaR
Czy mówisz o Pyrantelum Medana? Działa na pewno na owsiki, ale wiem że wszyscy domownicy muszą przyjąć dwie dawki. Może tego właśnie zabrakło do wyleczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, jak nie łykną tego wszyscy to się ciągle na nowo będzieci zarażać. Ja jeszcze wyprałam wszystko w domu i parowałam kanapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mycie wszystkiego i zmienianie codziennie piżam oraz pościeli jest uciążliwe, ale rzeczywiście niezbędne. Zanim tak nie robiłam, owsiki wracały co kilka tygodni.... Na tej Bezwosikow.pl rzeczywiście wiedzą co mówią, bo Pyrantelum plus gruntowne sprzątanie załatwiło problem na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te Pyrantelum jest bez recepty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośiaczek
Taak, ta wersje bez recepty nazywa się Pyrantelum Medana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×