Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcę mieć bielsze ząbki

Pasta do zębów ktora naprawdę je wybiela

Polecane posty

Gość chcę mieć bielsze ząbki

piszcie swoje typy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denivit
oczywiście kto może. Najgorsza dla mnie to ta nowa chyba Colgate z kryształkami - bolały mnie wszystkie plombowane zęby, spowodowała taką jakby nadwrazliwość - dopiero jak kupiłam elmex - to przeszło. Z kolei moja znajoma miała takie objawy po Denivicie - a dla mnie ona jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuje Blend-a-med 3 The White już od ponad pół roku i naprawde widzę efekty :) tylko trzeba dbać myć po każdym posiłku i przynajmniej 3 min... Ale to chyba nie wiele z tym co można zyskać -> piękny biały uśmiech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przez pół roku
nie zuważyłaś, że ta pasta nazywa się 3D White? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę mieć bielsze ząbki
no ja kupiłam własnie colgate z kryształkami, na razie nic mnie nie podrazniło a mam wrazliwe zęby... zobaczymy czy bedzie jakis efekt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denivit
Bo to zależy od osoby - ja np. nie mogę żadnych "blendamedów" używać.... Niestety trzeba wypróbować wszystko na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka miesięcy używałam Blend-a-med 3D White, ale żadnych zmian nie zauważyłam, teraz mam 3D White Lux, no zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denivit
Ja mam na myśli takie lekkie przebarwienia! Np palę, piję dużo kawy - i na mnie ta pasta działa, jasne, że nie zmieni koloru, ale "zmiecie" ten osad na wierzchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ah_te_kobiety
ja lubie mieć białe zęby dlatego chodze na piaskowanie i skaling. polecam bo żadna pasta nie jest w stanie wybielić zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin70212
jak ktos chce wybielic zęby to neich zainwestuje pieniądze w paski wybielające firmy CREST whitestrips SUPREME lub CREST advanced seal ;) 2 tygodnie uzywania raz dziennie po 30min i zeby biale. Nie bedzie to taka biel jak u aktorow z hoolywood tylko naturalna biel naszych zebow. najlepsza marka jesli chodzi o paski wybielajace to CREST poniewaz maja najwiecej aktywnego skladnika wybielajacego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arletabrk
Żadne paski wybielające nie zmienią barwy zębów. Jeśli chcecie faktycznie zmienić barwę zębów to musicie zacząć od zmiany stylu życia. Paski niszczą szkliwo. Rzućcie fajki, mocną kawę. Wprowadźcie pastę ajona. To naprawdę bardzo dużo zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23_olkaa
Ja też mam zamiar wybielić sobie zęby. Kupiłam sobie ten preparat w żelu - http://xurl.pl/56j9 i nakładam go systematycznie od czterech tygodni. Na razie tylko lekko zęby się wybieliły, ale czekam na dalsze dobre efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paski Crest wybielające ZDZIAŁAJĄ CUDA NA WASZYCH ZĘBACH. I to nie tak,że się nie da wybielić w domu, bo się da ! Ja wybielałam jakiś rok temu tylko 6 razy (przez 6 dni po jednym zestawie pasków) a wszyscy są dalej w szoku. Fakt jest taki,że po pewnym czasie zęby przez max.24h strasznie bolą,ale to jest warte tego. I nie, nie niszczą zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odradzam stosowanie takich past, bo ścierają szkliwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez dbałości o dietę, bez zwracania uwagi na systematyczność, nie bęzie dobrej barwy. Do wszystkiego można dojść. Nie mam problemów z wyglądem zębów, w tym momencie są one w doskonałej kondycji, ale też dojście do tego wymagało czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała perła w mniejszym lub większym stopniu potrafi poradzić sobie z osadem od papierosów, kawy i innych barwiących używek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pasta Elgydium to trafny wybór. Jeżeli mamy wydać już pieniądze na porządną pastę to polecam właśnie zakupienie jej w Aptece pod Smokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuje właśnie tę samą pastę i już po miesiącu widzę efekty. Widzę, że Apteka pod Smokiem również posiada swoją stronę internetową www.aptekapodsmokiem.pl i cenę przystępną tej pasty, więc chyba skuszę się i zamówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam pastę AP-24 . Wspolpracuje z firma Nu Skin i mozna u mnie zamowic dzieki czemu wyjdzie taniej. Prosze pisac na emaila : olcia08m@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście tylko bez fluoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×