Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Załamanaaaaaa

Popękane Naczynka na nogach !!!!!! ...

Polecane posty

Gość Załamanaaaaaa

Czy jak będę brała RUTINOSCORBIN i VITAMINUM C... to pomoze mi cos w zniknieciu tych naczynek?? Pomozcie:(:( zblizaja sie waakacje a ja nie wiem co robic!!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamanaaaaaa
prosze dajcie jakies propozycje:(:( moze jakies masci znacie dobre???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość help herhelp
własnie help her!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooooookaa22
myślę, ze możesz brac albo Venescin albo Rutinoscorbin( czy tam Cerutin) albo Diosminex.... one zapobiegną pękaniu nowych żyłek a istniejące popękane żyłki to chyba tylko smarowac nogi Zelem Lioton 1000 albo lepiej Aescinem np. bo wiesz ten dtugi zawiera oprócz heparyny(rozpuszcz. te popękane miejsca) to jeszcze chyba kasztanowiec który wzmacniac ma żyłki jest jeszcze jeden żel nawet o lepszym skąłdzie niż Aescin ale zapomniałam nazwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooooookaa22
Aescin i Escewen mają b.podobne składy Lioton 1000 ma chyab najwięcej heparyny, więc jeśli amsz bardzo popękane możesz kupic najpierw Lioton, a jak ci się nogi rozjaśnią możesz kupic ten drugi zel i raczej łkac te tabletki o których ci pisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popękane to mozna tylko
laserem usunąć. a wyżej wymienione sposoby pomogą co najwyżej uniknąć powstawania nowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooooookaa22
możliwe, ale jak ja smarowałam popękane żyłki Liotonem to mi zjaśniały rok temu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maj13
Wypróbowałam bardzo dużo żeli, kremów i tabletek na naczynka i znalazłam bardzo dobry ale trudny do dostania Pelethrokrem. Przeszłam pół Krakowa zanim dostałam go w aptece Gaja na Lea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vizytorka79
Miałam ten sam problem i zastosowałam galvenox soft. Smarujesz nogi i po kilku tygodniach zapominasz o popękanych naczynkach. Żel działa dzięki składowi z dobesylanem i wyciągiem z kasztanowca. Po kilku dniach żyłki się zmniejszają aż w końcu całkiem znikają. Galvenox jest też świetnym środkiem zapobiegawczym przed pojawianiem sie kolejnych pęknięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żel jest łagodniejszy, tabletki są mocniejsze, zalezy kto ma jaki problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie problem się pogłębiał, aż w końcu zdecydowałam się na laserowe zamykanie naczynek tutaj http://www.kosmetykawladyslawowo.pl/ i efekt mnie bardzo zaskoczył :) Pożegnałam się z naczynkami miejmy nadzieję że na dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×