Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Beatrycze22

Prośba o pomoc kosmetyki naturalne

Polecane posty

Gość Beatrycze22

Prowadzę sklep internetowy z kosmetykami naturalnymi. Miałabym gorącą prośbę o pomoc w ulepszeniu sklepu. To dla mnie bardzo ważne, ponieważ zależy mi na tym aby to było wyjątkowe miejsce. Jeśli stosujesz kosmetyki naturalne wypełnij proszę ankietę, która znajduje się w linku poniżej. https://docs.google.com/forms/d/1Ai5...wSqs4/viewform Dziękuję wszystkim za pomoc. Beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze kosmetyki to raz w tygodniu piling calego ciala sol+oliwa z oliwek. po kazym wieczornym prysznicu smarowanie badz oliwa z oliwek, badz olejkiem arganowym, badz olejem kokosowym nierafinowanym. najlepiej zmieniac oleje co kilka tygodni. tyle - tanio, wygodnie i - co najwazniejsze - zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam kosmetyków naturalnych, ekologicznych albo po prostu sama je własnoręcznie robię, np. różne maseczki, kremy, balsamy (wiem wtedy dokładnie co wsmarowuję w swoje ciało) i pakuję potem je w takie ładne, trwałe, dobrze je chroniące przed czynnikami z zewnątrz opakowania: http://opakowania.polpak.pl/produkty-kategorie/sloje-gruboscienne. Są funkcjonalne, mają ciekawe wzornictwo, dobrze zabezpieczają kosmetyk i atrakcyjnie się prezentują. Ja chcesz ulepszyć swoją firmę kosmetyczną, to może zainwestujesz właśnie w takie nowe, nowoczesne opakowania o przyciągającym wzrok designie. Przejrzyj sobie bogatą ofertę opakowań kosmetycznych tej firmy, może jakieś szczególnie Cię zainteresują i zmienisz dotychczasowe opakowania na tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jakiegoś czasu staram się uważnie czytać etykiety i zwracać uwagę na to, co aplikuję swojej skórze. Kiedyś tak nie byłam rygorystyczna w tej kwestii. Natomiast pod wpływem kilku tekstów oraz na podstawie własnych doświadczeń z rozmaitymi kosmetykami, stwierdziłam, że kosmetyki z wyższej półki cenowej często mnie uczulały albo powodowały jakieś reakcje alergiczne, typu swędzenie skóry lub pryszcze. O dziwo, kosmetyki bez chemicznych cudów jakoś zawsze korzystnie na mnie działały. Dlatego też, obecnie sięgam przede wszystkim po kosmetyki naturalne, ziołowe i takie, które w sobie tej chemii mają jak najmniej. Szukam tak naprawdę rozmaitych źródeł. Jedne z moich ulubionych to kosmetyki Farmony http://farmona.pl/promowane-produkty/kosmetyki-naturalne-pl. Firma polska i to z Krakowa, dużo ekstraktów ziołowych w składnikach, a chemii naprawdę niewiele. No i brak parabenów, formaldehydu i sztucznych barwników. Poza tym, naprawdę korzystne ceny....Ja używam i sobie chwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez dwóch zdań warto stosować kosmetyki naturalne. Najlepiej ecospa.pl - nie zamieniłabym tego sklepu na żaden inny :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja go zamieniłam na inne, i bardzo się z tego cieszę. Zrób sobie Krem, E-naturalne, Naturalis czy Mazidła mają o wiele większy wybór i przeważnie lepsze ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem zwolenniczka naturalnych peelingów np. z kawy. świetnie na moją skóre ale i samopoczucie działają kąpiele aromatyczne z olejkami. ważne jest jednak, zeby korzystać z olejków dobrej jakości bo moze to zadziałac odwrotnie. najczęściej zmaawiam je na http://www.primavera.com.pl/, bo mam pewnośc ze sa naturalne. na etykiecie znajdziecie zreszta dokladny opis składników i sposobu przygotowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ściema i propaganda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isabellas
A ja pracuję na różnych kosmetykach, jednak te, które z pewnością przyciągają moich klientów to naturalne biokosmetyki marki Anna Pikura. Są hipoalergiczne i mają niesamowite składniki czynne w 100% naturalne. Używam Rosarium i Kolagenu Plus i White jako serum, kolagenu Grey jako dodatku do wszelkich masaży antycellulitowych/wygładzających a kremów (mają wiele propozycji na każdy rodzaj skóry) jak wykończenie całego zabiegu. Klienci są bardzo zadowoleni - zwłaszcza, gdy dowiadują się, że to kosmetyki luksusowe i naturalne. Kremy super wyciszają skórę po wszelkich zabiegach z kwasami - nie wchodzą w paradę innym stosowanym środkom. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze komstyki to biały jeleń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankiety już nie ma, a szkoda, bo chętni bym wypełnia, często stosuję kosmetyki naturalne, wiele z nich sama robię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×