Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ChocoZosia

Prośba o porady od doświadczonych użytkowniczek, co do wyboru zmysłowego ubrania

Polecane posty

Gość ChocoZosia

Przez zmysłowe ubranie rozumiem oczywiście bieliznę:) Mam 165 wzrostu, długie kasztanowe włosy do połowy pleców, brązowe oczka (mówią mi, że mądrze patrzy mi z nich:) ), jasną karnację i naprawdę niezłą figurę. Jestem uśmiechnięta chociaż trochę nieśmiała, mam żywą mimikę twarzy. Usta i oczy dość duże. Trochę głoś mam zbyt niski, chociaż średnio się tym przejmuję. (oficjalnie) Jaką bieliznę poleciłyby mi kochane użytkowniczki? Nie chodzi mi o rozmiar, to to sobie sama umiem dobrać tylko o kolor i krój, który by mi pasował. Jestem świetna w dobieraniu sukienek i chętnie pomogę w zamian dopasować jakąś, ale to co pod sukienką, to w tym brak mi wyczucia w tym:P Niedługo wiosna i należy być przygotowaną na wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama musisz wybrać taką, w której dobrze sie będziesz czuła, w sensie, która Ci sie spodoba. Polecam też, dobór różnoraki, do różnych strojów i na różne okazje - inny typ/kolor. Uważam, że pasowałaby Ci czerwień. W czerwieni jednakże trzeba sie dobrze czuć, kobieta niepewna siebie nie wybierze czerwieni. Czerwień pasuje do wieczorowej sukienki, ale nie do jasnej wiosennej sukienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezpieczniejsze i najlepsze warianty: - białe koronki są słodkie i niewinne, - czerń jest seksowna i klasyczna sama wybierz, który wariant jest dla ciebie. Oczywiśćie polecam każdy wariant w zależności od okazji i samopoczucia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A myślałaś o pomarańczowym? Ładnie by pasował do karnacji. Chociaż kależanka z góry też dobrze radzi, lajka jej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat do pomarańczowej bielizny nie jestem przekonana, może jakby dobrać ładną, to tak, ale taki kolor jest trudny, mniej seksowny, myślę że faceci są prości i nie lubią kolorowej bielizny, taka bielizna jest bardziej dziewczęca mniej seksowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChocoZosia
Ojej niespodziewałam się tylu dobrych jakościowo postów! Kolory mam chyba załatwione, chociaż myślę o szarym trochę. A co z krojem? Albo z koronka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikki8765
dziewczyno, co tam sie bawisz! Ić na całość! Kup sobie czerwone stringi. Zawsze działa! Mój facet lubi proste rzeczy. Twoj zapewnie tez.Jak mowi ze nie to pewnie ukrywa.Faceci , sprośniaki sie czasem wstydza! Badz dzika babecko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o koronki to ja osobiście polecam, niby małe a dzilaja cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mattaku6892
Jak myślisz o odpowienim kształcie, to Ci go nie opiszę, sama zobacz zdjęcie np to : http://e-felina.pl/conturelle-biustonosz-804802-seria-eternity-kolor-03.html Taki byłby dobry? A może taki? http://e-felina.pl/conturelle-biustonosz-z-fiszbina-804889-kolor-510.html Jak konkretnie nie powiesz czego chcesz, czy to mają być stringi, czy koronka, to ciężko będzie coś poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NianiaStrachu
Nie masz koleżanek, że pytasz o bieliznę na kafeterii? Bosze, co za ludzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molly89
CZ--> Raczej tak, chociaż sama wolę koronkową bielizne, wiec nie wiem czy mogę być dobrą sędziną w tej sprawie. Preferuję też białą. Ale design (kształt, fason) jets spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolaq33262
Liczy się nie bielizna, a to co się odkrywa. Więc kup sobie coś z np z linkow jakimi radza Cię koleżanki czy co tam chcesz, bo to conajwyżej 20% sukcesu. Najważniejsze są cwiczenia fizyczne i szczuple cialo. Duzo na ten temat jest artykulow w necie, znajdz cos i przeczytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zólćc
Dzieki za te linki dxiewczyny fajne biustonosze widzee w na nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChocoZosia
Dziękuję wszystkim co się wypowiedizli w moim temacie. Złożyłam dziś zamówienie w sklepie, wybralam jeden z poleconych biustonoszy, a majtki sama sobie znalazłam. Nie jestem wiec zupełnie leniwa. Bądzcie Zdrowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NianiaStrachu
Hurraa! Jeden glupi thread mniej? infinity more to go!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a do niebieskich oczu tez czerwony, cyz inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, czy któraś z was chciałaby wypowiedzieć się w materiale video do TV apropo forów internetowych i udzielania się w nich? Fajny lifestyle'owy materiał. Odzywajcie się na natia20150@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×