Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Proszę o pomoc alergia córeczki czy należy się odszkodowanie

Polecane posty

Gość gość

Witam, mam pytanie czy może ktoś z Was orientuje się czy mojej córeczce przysługuje odszkodowanie lub jakieś pieniążki z firmy ubezpieczeniowej. Córcia jest ubezpieczona w ALLianz w przedszkolu. Dzisiaj miała robione testy na alergię - roztocze D. far - roztocze D . pter - sierść kota - sierść psa - sierść świnki morskiej - pyłki traw - pyłki drzew - pyłki zbóż Czy mam szanse na jakieś pieniążki. Wiem będzie kosztowało leczenie małej, starszy syn też ma alergię. Leki, wizyty u lekarza nie zawsze w Poradni tylko prywatnie, bo syn się dusił. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odszkodowanie się należy w przypadku nagłych zdarzeń a nie alergii niby jakie drogie leczenie ? dostanie zyrtec i tyle przecież nie jest uczulona na jad os i nie musi być odczulana teraz niezdiagnozowane alegrie ma prawie każdy jak nie wziewne to skórne lub pokarmowe niby skąd tyle osób ma astmę, choroby zatok itp. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest zwykła alergia i odszkodowanie sie nie należy ona nie została zakażona to jest samoistne, dużo dzieci i osób dorosłych ma alergię są na to leki antyalergiczne,lekarka przepisze odpowiednie. Jak by można było dostać odszkodowanie to wszyscy stali by w kolejce po kasę. W nie których przypadkach astmy oskrzelowej można otrzymać świadczenia pielęgnacyjne stanęła byś na komisji lekarskiej i tam albo przyznają albo odrzucą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest zwykła alergia i odszkodowanie sie nie należy ona nie została zakażona to jest samoistne, dużo dzieci i osób dorosłych ma alergię są na to leki antyalergiczne,lekarka przepisze odpowiednie. Jak by można było dostać odszkodowanie to wszyscy stali by w kolejce po kasę. W nie których przypadkach astmy oskrzelowej można otrzymać świadczenia pielęgnacyjne stanęła byś na komisji lekarskiej i tam albo przyznają albo odrzucą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm

Jak szukasz sensownego inhalatora dla osób, które mają problemy z alergią to mogę polecić Alergia Stop. Bardzo wygodny sprzęt, który odpowiednio podaje aerozol, działa bardzo płynnie, nie powoduje podrażnień, zdecydowanie mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×