Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ins.

Przeciwbólowe w czopkach, polećcie coś

Polecane posty

Gość ins.

żeby były skuteczne i bez recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ins.
Halo halooo....! jest tu kto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyralginum
czemu koniecznie w czopkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ins.
koniecznie w czopkach, bo biorę dużo tab. przeciwbólowych i już mi żołądek zaczyna szwankować. A ponoć czopki są najmniej szkodliwe dla układu pokarmowego, najmniej trują i obciążają, przynajmniej tak słyszałam. b.ona --> poważnie ? to mam przy okienku poprosić paracetamol w czopkach ?! a patrz, jak nie będzie czegoś takiego :p;) Znajdę Cię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy czopki
działają szybciej niż tradycyjne srodki przeciwbólowe w tabletkach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie cierpię czopków
ale czasem trzeba było :( stosowałam pyralginum w czopkach i działa szybciej niż tabletka. Ale chyba jest na receptę. Bez recepty jest paracetamol w czopkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy ten paracetamol
w czopkach pomaga przy bolesnych miesiączkach ?? bo w tym linku piszą, że na bóle głowy, kości itp. o menstruacji ani słowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy ten paracetamol
może po prostu przestań --> od 14 lat jestem na tabl. przeciwbólowych, niestety mam tak bolesne okresy, że nie daję rady bez, brałam przez 2 miesiące tabletki antykoncepcyjne i wtedy było super, bo ból minął całkowicie, niestety okazało się że nie mogę tych tabletek dłużej brać, bo dostałam strasznych problemów z gęstością krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może po prostu przestań
Wiesz, ja też mam okropne bóle menstruacyjne, ale moje są takie, ze nie pomagają mi nawet najsilniejsze środki jak Ketonal Forte czy inne. Musiałabym chodzić do szpitala na morfinę:O Do tego dostaję sraczki i sikam co 15 minut, nie mogę spać i jeść. Jeżeli pomaga ci paracetamol, to chyba nie wiesz, co to jest ból i jestes uzależniona od leków. Czopki tak samo dostają sie do krwi i uszkadzają wątrobę tak jak wszystkie inne środki. Omijają tylko górną częśc układu pokarmowego. Poza tym, jeżeli naprawdę miałabys takie kłopoty, to dostałabyś receptę na inne środki. A tak, piszesz, ze "jesteś na lekach od 15 lat":O Skoro je bierzesz, to jesteś. Ale to tylko twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może po prostu przestań
Mi nie pomagają też tabletki hormonalne, po prostu nic. A ty powinnas pamiętać, ze każde tabletki, nawet ziołowe, maja skutki uboczne a ich długotrwałe przyjmowanie bardzo niszczy watrobę. W jakichkolwiek pigułkach to wypełniacze a nie tylko substanacja aktywa niszczy wątrobę. Wiec nawet jak bierzesz miesiącami skrzyp polny czy inne bardziewie, to niszczysz sobie watrobę. Może cię to nie interesuje, bo nie obchodzi cię watroba. Ale zacznbie, jak będziesz reagowała sraczką na połowę pokarmówi bedziesz co chwilę puszczałą bardzo śmierdzące gazy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy ten paracetamol
wątrobę mam w porządku, tutaj żadnych problemów, raz na pół roku robię sobie oczyszczanie wątroby według przepisu Tombaka i jest ok. a tabletek przeciwbólowych, jak się weźmie 6-8 dziennie, bo w ogóle nie pomagają, albo pomagają, ale na 20-30 minut tylko - to normalne że żołądek taką ilość źle znosi :o nie mam jednych wypróbowanych tabletek przeciwbólowych, kupuję różne, bo szybko się na każde "uodparniam", wezmę 2, 3 i już następna w ogóle nie działa :o i nie mów mi, że nie wiem, co to prawdziwy ból, bo 2 dni w miesiącu mam wyjęte z życia, wyję z bólu, dostaję gorączki, jakichś trzęsawek, rzucawek i wogóle, szkoda gadać :o 2 dni, a 4-5 kg do tyłu, wyglądam potem jak odkopana mumia :p lekarz powiedział, że taka już moja uroda, bo jestem zdrowa, wszystkie kobiety w mojej rodzinie tak to przechodziły, do czasu urodzenia 1-szego dziecka, a ja dziecka nie planuję w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czopki są super
co wy gadacie czopki są super można przy nich się zrelaksować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bas25
czopki są super, działają szybko ale bez recepty to popierdółki a nie leki dostaniesz, ja mogę sobie czopek zaaplikować na delikatny ból głowy, wtedy ok, paracetamol to cukierek a nie lek przeciwbólowy, możesz go najwyżej wziąć na ból głowy przy gorączce, ja jak mam okres to zdycham, jedynie zastrzyk dożylny pomaga, z tym, że po urodzeniu dziecka okres mniej boli to moim zdaniem lipa, moja mama dwójkę dzieci urodziła i jak zdychała tak przy okresie zdycha nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×