Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yuuki16

Przetłuszczanie się włosów

Polecane posty

Ma ktoś z was jakich dobry sposób na przetłuszczanie włosów u nasady? Przy końcach są suche ale u nasady się szybko przetłuszczają przez co muszę je myć codziennie. Najlepiej by było gdyby były to domowe sposoby i niezbyt kosztowne. Druga sprawa to także domowe sposoby na rozdwojone paznokcie. Rozdwajają się aż do połowy paznokcia na razie zaczęłam brać biotebal, a nie wiem co mogę zrobić by poprawić ich stan. POMOCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty lepiej hormony skontroluj w takim razie. Zacznij od tarczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam pic olej lniany tloczony na zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suchy szampon kup sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suchy szampon sprawy nie załatwi. Olej lniany poprawi mi kondycje włosów i paznokci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielka_K
Na włosy i paznokcie to musisz łykać preparaty z dużą dawką skrzypu i pokrzywy. To są składniki, które najczęściej polecają dermatolodzy i kosmetolodzy na problemy, o których piszesz. Mi co prawda włosy się nie przetłuszczały, tylko wypadały strasznie, a paznokcie rozdwajały - czasem nawet do połowy! Poszłam w końcu do apteki po coś, co mi pomoże i pani poleciła Bio silicę MAX, bo ma największą dawkę skrzypu na rynku. I faktycznie, jest różnica, chociaż tabletki biorę dopiero od zeszłego poniedziałku. Na szczotce i w wannie włosów dużo mniej - może w końcu przestanę ją regularnie zapychać kłakami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×