Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Super cera bez zmarszczek

Polecane posty

Gość gość

Witam Cud z morza martwego.Tak są nazywane na całym świecie kosmetyki z morza martwego z Izraela.Są one po prostu wspaniałe.Całe życie miałam problemy z kaszaczkami i próbowałam wszystkiego żeby ich się pozbyć i nic nie pomagało .Dopiero po użyciu kremu FIRMY Aqua ich się pozbyłam .Naprawdę super.Kosmetyki można kupić u Polskiego dystrybutora www.magicznypremier.pl pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spiiiierrrdalaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza metoda na zmarszczki to wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym. W warszawie mogę polecić StenkaClinick, doktor Stenka zdziałała cuda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma cudownych kosmetyków, niesktorzy maja po prostu genetycznie lepiej zaprogramowana cere (albo bardzo o siebie dbaja). Ja niestety w weku 40 lat zrobilam laser, bo mialam okropne zmarszczki. I zadne maski czy kremy mi nie pomogly, tylko musialam to zrobic laserem. I szczerze? taki zabieg w esteticenter mnie mniej kosztował niż bym miałą kupować cudowne specyfiki przez X lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim wypadku zalecam wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym w ktoryms z normalnych salonow kosmetycznych albo klinik. Podczas wypelniania zmarszczek kwasem bedziesz potrzebowala znieczulenia miejscowego skory. Ja gdy mialam swoj pierwszy zabieg zdziwilam sie ze panie kosmetyczki uzywaja lidokainy swiss medical takiego ktory mozna kupic tu: www naporost pl Mi tę stronę polecila kolezanka i od tego czasu kupuje na tej stronie. Zupelnie jak panie kosmetyczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×