Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szisza27

trądzik - czy ktoś stosował retinoidy?

Polecane posty

Gość szisza27

szukam informacji o działaniu retinoidów na trądzik. mam straszne pryszcze i ropne grudki na twarzy i ostatnio koleżanka powiedziała mi, że powinnam zastosować retinoidy. co to takiego i jak działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamarka90
retinoidy doustne to leki zawierające izotretynoinę, czyli pochodną wit.A. są to chyba najskuteczniejsze leki na trądzik, ale przy okazji mogą mieć kilka efektów ubocznych (sucha skóra, spojówki, usta). leki te przepisuje dermatolog i pod jego fachowym okiem należy je zażywać. jeśli chcesz się więcej dowiedzieć, to poszukaj w necie ulotki jakiegoś leku z izotretynoiną, np. Aknenormin i wszystko będziesz wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ja stosowałam od maja i teraz kończę kurację.. :) Leki rzeczywiście bardzo skuteczne :) Właściwie to z góry mogę powiedzieć, że leki skuteczne w 100% 100%-towe pozbycie się trądziku :) Ja brałam "Izotek" i polecam wszystkim którzy borykają się z trądzikiem!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek19920920
Byłem na izoteku- nie polecam. Było ok odstawiłem i miałem nawrot. Skończyłem 3 miesiące temu kuracje Axotretem i nawrotu nie ma. Szkoda,ze wydałem tyle kasy na wcześniejszy preparat a nie zacząłem kuracji od axotretu... bo to on mi pomógł. Jak bedziecie sali do dermatologa który chce wam przepisać izotek proście o Axotret...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest TO SAMO, spamerze nędzny!!! :O Dokładnie ta sama substancja aktywna, te same dawki, TO SAMO DZIAŁANIE. Tylko cena wyższa niż Izoteku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×