Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wielka prośna o dobre rady odchudzające

Polecane posty

Gość gość

Mam 23 lata i od dłuższego czasu borykam się z odchudzaniem. Co prawda schudłam już sporo kiedyś ważyłam 64 kg przy wzroście 164 teraz 55 ale bardzo bym chciała jeszcze zrzucić to 5 kg. Dodam tylko, że główną przyczyną mojego schudnięcia było bardzo małe jedzenie, latem był rower i spacery ale teraz zimą na dwór mało wychodzę, bo ciągle choruje. Mam takie pytanie wiecie może jakie robić ćwiczenia na brzuch i nogi , żeby spalać tkankę tłuszczową ale nie budować mięśniowej każdy ma swój gust nie podobają mi się uwydatnione mięśnie u kobiet nie chciałabym osiągnąć takiego efektu. Może wiecie coś o naturalnych wspomagaczach odchudzanie typu czerwona herbata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cwicz Skalpel z Chodakowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ted2
Jedzenie mniej ilości jedzenia nie jest pełnym rozwiązaniem i na dłuższą metę nie będzie skuteczne. Owszem jeśli do tej pory jesz dość dużo to ogranicz to lub rozgranicz na 5 posiłków dziennie w mniejszych ilościach. Po pierwsze zmiany nawyków, które są kluczem do sukcesu. Ja bym ci proponował na początek lekkie oczyszczanie organizmu. Chociaż jesteś w młoda, więc nie potrzebujesz gruntownego oczyszczania, bo nie wydaje mi się, żebyś jadła aż tak bardzo niezdrowo. ;) Zacznij od zmiany diety, nawyków, a dopiero później wprowadź aktywność fizyczną polegającą na krótkich interwałach. Są to intensywne ćwiczenia, które pozwolą Ci na pobudzenie tkanki tłuszczowej, którą organizm zacznie spalać. Wydaje mi się, że ten artykuł o diecie bardzo Ci pomoże:http://supershape.pl/dieta/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz też sprobować diety przyspieszającej metabolizm. 5 posilków co 3 godziny, zero uczucia głodu i chudniesz około 1 kg na tydzień. Informacj o tej diecie znajdziesz w necie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja na przyspieszenie metabolizmu polecam prosty sposób, dzięki któremu znacznie schudłam: 1) owsianka na śniadanie, najlepiej co dzień, 2) otręby codziennie, najlepiej z jogurtem, 3) zmiana białego chleba na ciemny. I tyle. Po takiej ilości błonnika odwiedza się toaletę częściej niż zwykle no i się chudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Pracuje w telewizji i szukam par do programu, w których kobieta ma problem z nadmiernym odchudzaniem, utratą wagi lub anoreksją. Zainteresowane osoby, oraz osoby znające takie pary, bardzo proszę o kontakt: qbagolab@gmail.com Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
program odchudzania www.limvena.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej skontaktuj sie z dietetyczką ona napisze tobie dietę pod twój jadłospis zapyta co lubisz czego nie a bez czego możesz sie obyć, Ja próbowałam różne diety potem efekt jojo i od nowa akurat byłam u znajomych w Krakowie zapisałam sie do trafiłam na młodego chłopaka dietetyka napisał mi dietę pokazał kilka domowych ćwiczeń bo jest też trenerem personalnym. Tyg na wadze miałam 3 kg już 3 lata a ja nie przytyłam grama wciąż jem zdrowo, w sobotę jem to co chcę włącznie ze słodyczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Może Pani wzbogacić swoją dietę o suplement Błonnik Witalny. Jest to w pełni naturalna substancja, przebadana. Jego spożycie wspomaga metabolizm i nasze ciało w pozbywaniu się zbędnych produktów przemiany materii, których organizm nie jest w stanie pozbyć się w sposób efektywny. Usunięcie toksyn i złogów pozwala zrzucić zbędne kilogramy, jak również poprawia samopoczucie, usuwa zmęczenie, problemy trawienne, etc. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie internetowej czystejelito.eu. W razie pytań i wątpliwości służę radą. Pozdrawiam serdecznie Jolanta Piwowarczyk Online Ekspert marki Mapa Zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadne suplementy diety Ci nie pomogą. To jest bzdura i wymysł ludzi, którzy chcą na tym zarobić! Najbardziej pomoże Ci odpowiednia i dobrze zbilansowana dieta. To 60-70% sukcesu. Ważne, żeby dieta uczyła Cię poprawnego sposobu odżywiania się, a nie tylko katowała. Do tego bardzo ważny jest ruch, ja od lat chodzę na jogę i jestem w super formie. Chodzę do http://joganadebnikach.pl/ - i jestem zachwycona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syliwa_ffik
Zgadzam się w 100% żadne suplementy nie dadzą efektu jeśli nie zmienisz nawyków żywieniowych i nie zaczniesz zdrowo się odżywiać. Polecam tez zrobienie sobie testów DNA codeofme.com można tu jest przyczyna twoich problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×