Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lektorka65

Wstydzę się iść do apteki i poprosić o żel.

Polecane posty

Gość lektorka65

do nawilżania. Bo wiadomo o co chodzi, zeby ulatwic seks. Jak wy to robicie? I jakie żele kupujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idź do jakiejś obcej apteki, wybierz moment jak jest pusto i poproś normalnym zwykłym tonem jakbyś prosiła o aspiryne o Intimel, K-Y czy Feminum. Innym wyjściem jest zakup żelu durexa w drogerii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiadaczka
idz do rossmanna, tam tez sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej w aptece.skoro nie używałas wcześniej to taki z apteki będzie lepszy, ma mniej środków które mogą powodować alergię i nie zmienia ph.I nie wstydz sie , poproś normalnie tak jak o prezerwatywy czy podpaski, farmaceuci niejedno juz widzieli i słyszeli zapewniam:)przecież to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek jaka gleba z ciebie
to se na necie zamow jak zes taka wstydziocha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie powiedziałam
w aptece "proszę żel Feminum", dostałam, zapłaciłam i wyszłam. W końcu to apteka. Bardziej wstydziłam się kiedyś kupować środek na wszy - na szczęście nie dla siebie, ale kto o tym wiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tregtrw
zdarzają się apteki gdzie jest samoobsługa i wtedy takie żele stoją na półkach (ostatnio widziałam K-Y żel na półce i wystarczyło włożyć do koszyka i zapłacić) swoją drogą nazwy są tak obojętne że ani podawanie nie powinno być krępujące ani żadnych reakcji bym się nie spodziewała a lekarz poleca K-Y (mi na przykład) jako coś zupełnie normalnego aha, coś mi się przypomniało... czytałam tutaj kiedyś że zdaniem dziewczyn skuteczniejsze i tańsze są żele do USG, i też można kupić w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjhgfd..
ja kupilam markecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz do suermarketu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lektorka65
samoobsługowych aptek u mnie w mieście nie ma. a które żele najlepsze Feminum? K-Y?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×