Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Joasia_o

Wybielanie zębów

Polecane posty

Możecie polecić jakieś preparaty do wybielania zębów, które można stosować w domu i które dają prawdziwe efekty, a nie tylko w reklamach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka_777
Mi udało się wybielić zęby w domu dzięki metodzie Martuni. Jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego. Warto poczytać o tej metodzie na tej stronie https://metodamartuni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam iWhite i daje naturalne efekty i do tego szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam system iWhite do używania w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam i past i pasków i nakładek i najbardziej jestem zadowolona z iWhite. Bez problemów użycie, a do tego super efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wypróbowałam iWhite i nie żałuje :) Efekty są naprawdę super, byłam aż zaskoczona po pierwszych nakładkach. Naprawdę warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga956
Niejednokrotnie próbowałam wybielić zęby domowymi sposobami i ani razu mi się to nie udało. Owszem, paski dawały jakieś efekty, ale nie takie, jakie chciałabym zobaczyć. Postanowiłam skorzystać z profesjonalnego wybielania lampą i jestem bardzo zadowolona. Mieszkam w Poznaniu i wybrałam gabinet, który poleciła mi znajoma ("Piękny Uśmiech", ul. Piekary 12). Nie czułam bólu, a efekty były widoczne już po zakończeniu zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie jest mieć białe ząbki a jeszcze fajniej wybielić je za male pieniądze. Ja wybielałam tu www.nzozalmadent.pl ...ceny jak za ta usługę są konkurencyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile kosztuje taki zabieg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za wybielanie metodą Dr Martina Schwarz płaciłem 800zł.Nie żałuję.Jedna wizyta i spokój.Zero stresu.Nie pamiętam tylko czy dentysta użył żelu expert 20 czy expert 38.W każdym bądź razie polecam wybielanie u dentysty i preparat Dr Schwarz Expert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też stosuję wybielacz dr martin schwarza,tylko że wersję home comfort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×