Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WIKI1987S

Wypadające włosy. Uzupełnienia na włosy, peruki, systemy. Co polecacie?

Polecane posty

Witajcie, mam problem z włosami, a konkretnie z ich wypadaniem. Brakuje mi już sił, aby z tym walczyć. Wszelkie możliwe sposoby już wyczerpałam. Prócz mezoterapii głowy, ale opinie są tak różne, że chyba się nie skuszę. Z tego co widzę to po pierwsze sprawa genów, a po drugie hormonów. Myślę, aby zakupić perukę lub system i przestać patrzeć na moje cienkie włosy. Problem w tym, że nie znam się specjalnie na tym, nie wiem co jest najistotniejsze przy wyborze i na co zwracać uwagę. Od kilku dni śledzę internet, wszelkie dostępne wpisy, ale potrzebuję wsparcia czytaj rozmowy z osobami, które mają w tym względzie doświadczenie. Może się ktoś ze mną podzielić swoją wiedzą:). Interesuje mnie wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
A próbowałaś już kosmetyków do włosów? Z tego co wiem tutaj http://www.cefarm24.pl/ znajdziesz ich dosyć dużo. Nie poddawaj się na pewno jest szansa na zatrzymanie wypadania włosow. Z tego co wiem dieta też ma bardzo duże znaczenie, przyjrzyj się jej moze jest cos nie tak w tym co jesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W leczeniu łysienia stosuje się mezoterapię - proces zostaje zatrzymany, a w ok. 20% przypadków następuje odrastanie włosów. Do tego celu można stosować również zabiegi karboksyterapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście używałam olejku Khadi. Super sprawa, choć przyznam że nieco kosztowny (ok 40zł w zależności w jakim punkcie kupowany). Wciera się go w skórę głowy, jest 100% naturalny. Poczytaj sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedłużanie i zagęszczanie włosów polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina Ewen
Witaj! Po resekcji żołądka włosy leciały mi na potege, do tego stopnia ze miałam prześwity, hormony powaliły się całkiem i kompletnie nie moglam sobie z tym poradzić. Przede wszystkim czy badalas sobie parametry tarczycy? Gdy uregulowano mi podwyższone tsh problem nieco się zmniejszył. Dodatkowo pomógł amocon forte, takie saszetki z biotyna... Mogę przesłać Ci fotkę ile mam nowych włosów. Wyglądam jak mały lew :) a też już myślałam o peruce. Trzymaj się i ani myśl o peruce, sprawa jest do wygrania tylko trzeba zająć się hormonami i ich regulacja. W grę wchodzi też np. Nadmiar testosteronu. Porządne badania to podstawa, tylko nie badaj się prywatnie bo pójdziesz z torbami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli zaczniesz kombinować z niefachowym uzupełnianiem włosów, to dorobisz sobie jeszcze gorzej. Jeżeli je zagęścisz i przedłużysz, to całkiem wyłysiejesz, bo twoje cebulki włosowe nie zniosą dodatkowego obciążenia, bo są bardzo słabe. Spróbuj z mezo igłową, bo warto. Tylko wybierz lekarza, który pracuje na dobrej jakości produktach. Łykaj kapsułki z wiesiołkiem, np. Gal (zielone opakowanie) przez okres przynajmniej 2 miesięcy, a zobaczysz, że włosy się wzmocnią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak przykryjesz włosy peruka to na pewno im nie pomoże, brak dostępu powietrza, wit D itd Spróbuj suplementacji witamin, zastosuj kilku miesięczna kuracje kompleksem witaminowym Harmonelle, oprócz do witaminizowania organizmu wpływa równiez na lepszą kondycje włosów. Ja taka kurację podparłam jeszcze lekiem Biotebal i włosy przestały wypadac, a czasem zaczeły tez rosnąc nowe ale to troche trwa, efekty widac dopiero po 2-3 miesiacach kuracji, ale widac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×