Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ladyeeees

Za niski poziom TSH?

Polecane posty

Przez całe życie leczyłam się na niedoczynnośĆ tarczycy, która w wynikach badań oznacza się tym że poziom TSH jest za wysoki. Brałam euthyrox różne dawki, ustalane przez lekarza endokrynologa. Mam teraz 25 lat, dawno jednak u endokrynologa nie byłam , przez brak czasu może, po prostu zaniedbałam swoje zdrowie. Ostatnio dosc dziwnie sie czułam, nie mogłam spac po nocach, wiec cos mnie zmusiło do zrobienia badan krwi, w tym oczywiscie TSH! Dzis poszłam po wyniki a tam sie okazało, że wynik był tak mały że laboratorium nie było w stanie oznaczyc tego TSH! Moje pytanie jest takie?Co mi grozi przy tak małej wartości tego wyniku?Troche sie zmartwiłam, bo wiem, jakie to ważne jest przy zajściu w ciążę i w ogóle:/ Mam nadzieję, że ktoś mądry mi pomoże... PS. Jutro będę miała dokladne oznaczenie TSH.Więc powiem coś konkretniej, ale nie powiem, już się zmartwiłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama miala tsh-0.000.......... stwierdzono ogromna nadczynnosc. co ci grozi? mama wyladowala w szpitalu bo serce wariowalo i tak niskie tsh wymagalo NATYCHMIASTOWEGO leczenia. spokojnie-jutro zakrec sie za endokrynologiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matrdghjnmk
Autorko napisała byś mi jakie miałaś objawy niedoczynności tarczycy ja chyba na to choruję wybieram,ale nie jestem pewna czytałam na necie objawy ,ale zawsze lepiej niech mi chora osoba poradzi proszę napisz jakie miałaś objawy dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matrdghjnmk
miło być wybieram się na badanie krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja miałam wrodzoną niedoczynnośĆ tarczycy:/ Wykryli mi to(na szczęście) po urodzeniu więc teraz wyglądam jak wyglądam. Osłabiony metabolizm, a co za tym idzie skłonności do tycia(ja tyłam zazwyczaj na twarzy i brzuchu) Sennośc, nadmierne zmęczenie. Przy tych schorzeniach tarczycy ważne są właśnie kontrole u dobrego specjalisty endokrynologa i odpowiednio dobrana dawka leku. Ja o leki dbałam, ale za to z kontrolami u lekarza różnie:/ i to są skutki tego:( Dziś żałuję, bo za niedługo chciałabym starac się o dzidziusia, ale teraz to zaczynam się straszliwie bac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do problemy z tarczycą. Wszystkie objawy które wymieniłaś mam:( niestety. Jutro dzwonię do jakiegoś prywatnego lekarza i się zapisuję na wizytę, bo oszaleję. Czy taki poziom TSH (taki niski) może miec wpływ na zajście w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matrdghjnmk
dziękuję ja też zaczęłam tyć na brzuchu i twarzy jestem ciągle zmęczona bez energii,senna włosy mi wypadają w przyszłym tyg mam badanie krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja biore euthyrox
ale ja nie mam tarczycy od ponad 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopaminka
ja przed miesiącem miałam TSH-0,0012 a dziś odebrałam wynik i mam 0,001.ponadto robiłam p/ciała i wyszły bardzo wysokie ok5-6 krotnie wyższe od normy. w usg wyszły mi 2 małe guzki -lekarz od usg powiedział ze to wyglda na zmiany immunologiczne.o rany zwariuje bo w srode mam dopiero wizyte!!!!co to moze znaczyć????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z powodu własnie silnej nadczynnosci...właśnie TSH poniżej 0,005 poraniałam...nie znajac przyczyny...nawet leczenie nie pomagalo...ten nadczynnosci najprawdopodobniej nabawiłam sie w ciazy a wykryto ja u mnie jak mały miall około 3 lat....czyli dlugi okres nieleczenia doprowadził do szybkiego chudniecia, pokrzywki utrzymujacej sie 8 m-cy (masakra) powiekszenie oczu, ale nie wytrzeszcz....jestem juz 3 m-ce po operacji i spokojnie moge starac sie o dziecko bo TSH w normie 1,14...a wczesniej gdyby ciąza jakims cudem sie utrzymała mogłam urodzic chore dziecko...dlatego radze sie leczyc zanim rozpoczniesz starania o dziecko...to bardzo ryzykowne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka_w
wybierz się do endokrynologa tak na wszelki wypadek u mnie okazało, że to nic strasznego. jeśli jesteś z Warszawy to polecam dr. Annę Błachowicz jest nie dość, że bardzo dobrym lekarzem, to jeszcze ma normlane, ludzkie podejście do pacjenta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miśka_w dziś odpowiadasz komus kto dał wpis w 2011r,troche za pózno się obudziłaś:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×