Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

żylaki

Polecane posty

Gość gość

jak się pozbyć żylaków? da się w ogóle pozbyć ich całkowicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba laserowo najlepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na żylaki - skleroterapia. Wskazaniem do zabiegu są min.: pajączki na bocznej i przyśrodkowej powierzchni uda, pod kolanami i na podudziach, oraz drobne żylaki. Zabieg trwa na ogół 15-30 minut, wykonuje się go w pozycji leżącej. Nie wymaga znieczulenia. Naczynka nastrzykiwane są środkiem obliterującym, który drażni ścianę wewnętrzną naczynia i uaktywnia procesy zapalne. Prowadzi to do zwłóknienia i trwałego zarośnięcia żyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem pod stałą opeiką chirurga naczyniowego dr Rumianowskiego (http://chirurgnaczyniowygdansk.pl/) i w planach mamy własnie do wykonania skleroterapię na moich pięknych nogach. Mam nadzieję tylko, ze zrobiony zabieg raz a dobrze na długo pożegna mnie z żylakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można całkowicie ale trzeba udać się do specjalisty na zabieg. Zależy też jakiej są wielkości. Polecam Ci http://www.krefft-laser.pl/. Sama u niego miałam robione żylaki i do dziś nie ma śladu po nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest możliwość ich usunięcia ale tylko przez zabieg. Żadne tabletki i maści nie dadzą Ci takiego efektu. Polecam CI http://chirurgnaczyniowykatowice.pl/ z Katowic bo sama korzystałam z jego usług i nogi są teraz bardzo ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W piątek miałam zrobina skleroterapie czeka mnie jeszcze 1wizyta i będę miała z głowy :-) , x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobór sposobu leczenia zależy od lekarza prowadzącego. Może on zalecić leczenie zabiegowe (np. małoinwazyjną skleroterapię lub leczenie chirurgiczne). Warto jednak zwrócić uwagę na to, że żylaki to jedynie objaw choroby. Usunięcie żylaków nie likwiduje przyczyn ich powstawania, dlatego należy w dalszym ciągu dbać o nogi i stosować odpowiednie metody zachowawcze (ćwiczyć, unikać opalania, gorących kąpieli, niewygodnego obuwia, długotrwałego siedzenia lub stania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam naturalne supelementy które zawierają roślinę tzw Gotu kolę zaleca się przyjmować osobom, które przez większość czasu pracują w jednej pozycji – stojącej lub siedzącej. Zaburzenia w przepływie krwi (zbyt wysokie jej ciśnienie) prowadzą do niewydolności zastawek żylnych, przez co w końcu dochodzi do przepełnienia żył powierzchniowych nóg. W konsekwencji krew szukająca ujścia napiera na ścianki żył, poszerzając je i wydłużając, i przyjmując ostatecznie postać widocznych gołym okiem żylaków.Gotu kola wcierana 3 razy dziennie w miejsca chorobowo zmienione pomaga przywrócić prawidłowe krążenie krwi i wzmocnić naczynia krwionośne. Udowodniono to w licznych badaniach, przeprowadzonych zarówno na grupach osób już dotkniętych żylakami, jak i skarżących się na pierwsze symptomy niewydolności.Warto więc stosować zioło zapobiegawczo, gdy odczuwamy wczesne objawy niewydolności, takie jak uczucie ciężkości nóg pod koniec dnia, bóle i obrzęki czy skurcze stóp i łydek lub dostrzegamy pierwsze niepokojące oznaki (fioletowe żyłki w kształcie miotełek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurrrra
varosin forte pomaga na takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×