Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankieterkaa

ankieta dotyczaca torebek - bardzo prosze o wypelnienie

Polecane posty

Gość ankieterkaa

1.Jak czesto kupujesz nowa torebke? 2.Czym kierujesz sie przy zakupie - fasonem, kolorem, cena, jakoscia wykonania, opinia znajomych, a moze sa jeszcze inne kryteria? Jesli tak, prosze o podanie. 3.Jaki styl ubioru preferujesz? 4.Jakie torebki kupujesz najczesciej - duze, male, klasyczne, eleganckie, ozdobne (z aplikacjami, cekinami) itd. 5.Czy kiedykolwiek kupilas torebke na aukcji badz w sklepie internetowym? Odpowiedz uzasadnij. 6.Czy jestes podatna na wplyw reklamy? 7.Gdzie najczesciej masz do czynienia z reklamami - gazety, czasopisma, radio, telewizja, bilboardy, ulotki reklamowe. 8.Czy zdarzyło Ci sie kupic cos dlatego, ze byla obnizka ceny albo dodatkowe gratisy przy zakupie? 9.Gdzie kupujesz torebki - na bazarach, w tzw "sieciowkach" w centrach handlowych, a moze preferujesz sklepy, w ktorych sprzedawane sa pojedyncze egzemplarze? 10.Torebka ze skory naturalnej nie powinna kosztowac wiecej, niz..... 11.Torebka z materiału nie powinna kosztowac wiecej niż.... 12.Jaka kwote jestes w stanie zaplacic za torebke, ktora bardzo ci sie spodobała? 13.Moja najdrozsza torebka kosztowała.... 14.Jakie torebki lubisz najbardziej - do reki, na krotkim uchu na ramie, a moze tzw. konduktorki? 15.Torebka idealna dla mnie powinna byc... (Prosze o krotki opis) 16.Czy chcialabys dostawac oferty promocyjne od nowej firmy produkujacej damskie torebki? Jesli tak, prosze o podanie adresu e-mail. 17.Prosze o podanie wieku i wyksztalcenia. Dziekuje za wypenienie ankiety. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no sory
Hhahahaha nie za krotka ta ankieta????:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wypelnie
1.raz na pol roku 2.fasonem i cena 3.swobodny - dzinsy + bluzki, sweterki 4 duze - nie lubie nosic dodatkowych reklamowek, torebek itp 5 tak - ze wzgledu na nizsza cene 6 raczej tak 7 telewizja, ulotki 8 niestety czesto mi sie to zdarza :/ 9 w sieciowkach - pojedyncze egzemplarze to super sprawa, ale drogo, a na bazarkach tandeta 10 150zl 11 80 12 100 zl - ale musialaby mi sie BARDZO podobac 13 60zl 14 na krotkim uchu 15 ladna, niezbyt droga, z dobrych jakosciowo materialow i zeby miescil sie format A4 :) 16 entrain@o2.pl 17 22 studiuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze
przeciez to zajmuje tylko chwile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje odpowiedzi
1. raz na dwa/trzy miesiące 2. cena, kolor, fason, estetyka wykonania, fynkcjonalność-kieszonki, przegródki itp, zapięcie 3. luźny 4. średniej wielkości, proste, bez żadnych ozdóbek 5. nigdy, nie korzystam z tej formy bo nie mam zaufania 6. nie 7. internet, gazeta, telewizja, ulotki 8. tak 9. sklepy, markety, bazar 10. 150 11. 50 12. 50 13. 100 14. wszystkie 15. bez ozdóbek typu cekinki, naszycia itp... z wieloma kieszonkami i przegródkami 16. nie 17. 33, wyższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna taka babka
1.Jak wpadnie mi coś ciekawego w oko,średnio 3 szt/rok 2.jakosc,wielkosć/duża/,firma 3.Klasyczna elegancja z lekkim szleństwem 4.duże,bez aplikacji,całośc wykonana z jednego materiału,koniecznie w jednym kolorze. 5.nie/muszę wiedzieć dokładnie co kupuję/-szczególnie jakość wykonania 6.nie 7.tv,radio 8.tak-obniżki sezonowe 9.tylko w sklepach firmowych 10.nie mam zdania,zależy jak wykonana i jaka firma 11.j.w. 12.500zł 13.499 zł 14.krótkie uszy 15.duża,bez ozdobników,jednokolorowa,skóra naturalna lub mat.łączony ze skórą,moze być cała "tekstylna" 16.nie 17.40 lat,wyzsze proszę:) 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też odpowiem
1. jak jest mi potrzebna... 2. fasonem, kolorem, wielkością, ceną i czy ma "to coś" co woła: weż mnie!!! 3. zalotnie kobiecy..;) 4. duże - na zajęcia, na plażę, średnie eleganckie - na wyjścia, bez ozdóbek 5. nie, wolę namacalne zakupy 6. nie, kieruję się swoimi upodobaniami 7. natrętne reklamy w necie:/ 8. tak, ale raczej kosmetyki 9. na bazarach, w sklepach 10. 120zł 11. 50zł 12. 50zł - bo wiem, że moge kupić inna ładną za tyle 13. nie pamiętam....:) 14. na krótkim uchu 15. dopasowana do stroju, oraz okazji na która jest użyta:) 16. nie, nie znosze reklam 17. 22 lata, wykształcenie wyższe niepełne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elegantka
1.srednio jedna na pol roku 2.przede wszystkim musi mi sie podobac fason torebki, rowniez jej jakosc musi byc bardzo dobra, poza tym zadnych zbednych dodatkow typu: czarna torebka z bialymi obszyciami bo taki "detal" pachnie bazarowym kiczem...jesli chodzi o cene to jest ona bez znaczenia w granicach rozsadku...jesli chodzi o inne kryteria to wazne sa tendencje w modzie, jak rowniez posiadana w szafie garderoba oraz buty... 3.glownie elegancki...lacze go ze sportowymi i militarnymi akcentami...generalnie wszystko zalezy od pory roku i tego co akurat jest modne ale moj styl opiera sie glownie na elegancji ;) 4.sredniej wielkosci albo duze torebki klasyczne i eleganckie 5.Nie...wole widziec co kupuje...nie kupuje kota w worku ;) 6.moze troszeczke ;) 7.czasopisma, radio, tv, internet 8.tak 9.torebki kupuje w sprawdzonych sklepach...wiem ze kupuje tam dobre produkty i nigdy nie jestem rozczarowana zakupem ;) 10. ...300zl 11...60zl 12....500zl 13...240zl 14....i do reki i na ramie na krotkim uchu...zalezy co ubieram na siebie 15.Sredniej wielkosci, skorzana, ladnie i starannie wykonczona, z duza iloscia "sprytnych" kieszonek, w ktorych pochowam rozne drobiazgi, w srodku wylozona delikatna ale trwala tkanina, oowiazkowo kieszonka na telefon komorkowy :) 16.... 17.22 lata, obecnie studiuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieki
i prosze o wiecej... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ked
Piszesz referat czy planujesz założyć sklap z torebkami???. 1. Jak czesto kupujesz nowa torebke? 3-4-5 ROCZNIE, 2 SĄ DROGIE, RESZTA - ZAMSZ, DRELICH, SŁOMA... 2.Czym kierujesz sie przy zakupie - fasonem, kolorem, cena, jakoscia wykonania, opinia znajomych, a moze sa jeszcze inne kryteria? Jesli tak, prosze o podanie. -FASON, KOLOR, SKÓRA 3.Jaki styl ubioru preferujesz? NA A4,UTWARDZANE ALE PLASTYCZNE I Z STYLEM 4.Jakie torebki kupujesz najczesciej - duze, male, klasyczne, eleganckie, ozdobne (z aplikacjami, cekinami) itd. "GOŁE", DUŻE, KLASYCZNE + KOLOROWE ZAMSZOWE 5.Czy kiedykolwiek kupilas torebke na aukcji badz w sklepie internetowym? Odpowiedz uzasadnij. NIE.KILKAKROTNIE BYŁAM BLISKO JAKIEJŚ "FIRMÓWKI", ALE BOJĘ SIĘ, ŻE DOSTANĘ BYLE CO 6.Czy jestes podatna na wplyw reklamy? KAŻDY JEST. PYTASZ O TO, CZY JESTEM TEGO ŚWIADOMA? RACZEJ TAK. 7.Gdzie najczesciej masz do czynienia z reklamami - gazety, czasopisma, radio, telewizja, bilboardy, ulotki reklamowe. WSZĘDZIE. 8.Czy zdarzyło Ci sie kupic cos dlatego, ze byla obnizka ceny albo dodatkowe gratisy przy zakupie? BARDZO CZĘSTO - TO SYMPATCZNA ZABAWA. 9.Gdzie kupujesz torebki - na bazarach, w tzw "sieciowkach" w centrach handlowych, a moze preferujesz sklepy, w ktorych sprzedawane sa pojedyncze egzemplarze? BALTYCKI, RYLKO, BATA, BARON - TO CHYBA "SIECIÓWKI"? 10.Torebka ze skory naturalnej nie powinna kosztowac wiecej, niz..... TO TU SĄ OGRANICZENIA? 11.Torebka z materiału nie powinna kosztowac wiecej niż.... TO WYPADKOWA "METKI" + JAKOŚCI + MODY. DLA MNIE MAX.KILKADZIESIĄT ZŁOTYCH, BO JAK JEST WYZEJ, TO DOCHODZĘ DO WNIOSKU, ŻE BARDZIEJ MI SIĘ "OPŁACA" ZAMSZ ZA OK.100, ALBO SKORA POW.200... 12.Jaka kwote jestes w stanie zaplacic za torebke, ktora bardzo ci sie spodobała? 1000 13.Moja najdrozsza torebka kosztowała.... ok.550 (kupiona na placu, chyba skórzany gucci, 14.Jakie torebki lubisz najbardziej - do reki, na krotkim uchu na ramie, a moze tzw. konduktorki? TERAZ NOSZĘ NA KRÓTKIM UCHU, ALE NIEBAWEM BĘDĘ NOSIĆ KONDUKTORKI, BO ONE JUŻ ZACYZNAJĄ BYĆ MODNE... 15.Torebka idealna dla mnie powinna byc... (Prosze o krotki opis) DOBREJ JAKOŚCI, Z DOBREJ SKORY, ŁĄDNIE WYKOŃCZONA, METKA NIE KONIECNZIE.. 16.Czy chcialabys dostawac oferty promocyjne od nowej firmy produkujacej damskie torebki? Jesli tak, prosze o podanie adresu e-mail. KIEDY INDZIEJ 17.Prosze o podanie wieku i wyksztalcenia.31/wyżśze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolokoko
1. 2-3 razy w roku 2. fasonem, kolorem, cena, jakoscia wykonania. 3. luźna elegancja 4.duze, jednokolorowe, bez dodatkowych ozodob 5.nie, bo nie widzialam odpowiedniej 6.raczej tak 7. gazety, czasopisma, telewizja, bilboardy, 8. tak 9. centra handlowe 10. 500zł 11. 200zł 12. nie wiem 13. 800zl 14.nadajace sie do zarzucenia an ramie ale i na tyle krtotkie ucho by nadawala sie do noszenia w reku 15.pojemna i ladna 16. nie 17. wyzsze niepelne 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcie
1. ok.dwa razy w roku 2.fasonem,kolorem,cena ,wykonaniem 3.Jaki styl ubioru preferujesz? klasyczny, elegancki 4.Jakie torebki kupujesz najczesciej - klasyczne,eleganckie, czasami ozdobne 5.Tak na aukcji bo nie widziałam takiej w sklepie 6. Tak 7..czasopisma, telewizja 8.Tak 9.preferuje sklepy, w ktorych sprzedawane sa pojedyncze egzemplarze 10.m.in 500zł 11.100 zł 12.ok.500zł 13. 350 zł 14.na krotkim uchu na ramie, 15.Skórzana, nie duża,jedyna w swoim rodzaju, na ramie 16.Nie 17.Licencjat, 23 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Jak czesto kupujesz nowa torebke? Bardzo rzadko 2.Czym kierujesz sie przy zakupie - fasonem, kolorem, cena, jakoscia wykonania, opinia znajomych, a moze sa jeszcze inne kryteria? Wszystkim. Łącznie z porą roku. 3.Jaki styl ubioru preferujesz? Swobodny i wygodny. 4.Jakie torebki kupujesz najczesciej - duze, male, klasyczne, eleganckie, ozdobne (z aplikacjami, cekinami) itd. Klasyczne czarne. 5.Czy kiedykolwiek kupilas torebke na aukcji badz w sklepie internetowym? Odpowiedz uzasadnij. Nie. Na targu można znaleźć takie same i tańsze. 6.Czy jestes podatna na wplyw reklamy? Nie 7.Gdzie najczesciej masz do czynienia z reklamami - gazety, czasopisma, radio, telewizja, bilboardy, ulotki reklamowe. Wszędzie 8.Czy zdarzyło Ci sie kupic cos dlatego, ze byla obnizka ceny albo dodatkowe gratisy przy zakupie? Zdarzyło. 9.Gdzie kupujesz torebki - na bazarach, w tzw \"sieciowkach\" w centrach handlowych, a moze preferujesz sklepy, w ktorych sprzedawane sa pojedyncze egzemplarze? Na targu u znajomego sprzedawcy. 10.Torebka ze skory naturalnej nie powinna kosztowac wiecej, niz... Moim zdaniem w ogóle nie powinno się robić torebek ze zwierząt. 11.Torebka z materiału nie powinna kosztowac wiecej niż... 60 zł 12.Jaka kwote jestes w stanie zaplacic za torebke, ktora bardzo ci sie spodobała? maks. 50 zł 13.Moja najdrozsza torebka kosztowała... 35 zł 14.Jakie torebki lubisz najbardziej - do reki, na krotkim uchu na ramie, a moze tzw. konduktorki? Najlepiej takie zakładane przez ramię. 15.Torebka idealna dla mnie powinna byc... (Prosze o krotki opis) Wygodna, elegancka, przestronna. 16.Czy chcialabys dostawac oferty promocyjne od nowej firmy produkujacej damskie torebki? Jesli tak, prosze o podanie adresu e-mail. Nie. 17.Prosze o podanie wieku i wyksztalcenia. 19 lat, studiuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie łap
1. raz na kilka lat 2. fasonem, kolorem, jakością 3. sportowo-elegancki 4. klasyczne, eleganckie 5. nie 6. nie 7. internet, prasa, telewizja 8. tak 9. sklepy z galanterią skórzaną 10. 400 zł 11. 150 zł 12. 500 zł 13. 340 zł 14. na ramię, na długim pasku 15. jak wyżej, nieduża ale pakowna, z dobrej jakości skóry (lekka) 16. 17. 40lat, wykształcenie średnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do goooooooooooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meguś
1.Jak czesto kupujesz nowa torebke? 2-3 razy w roku 2.Czym kierujesz sie przy zakupie - fasonem, kolorem, cena, jakoscia wykonania, opinia znajomych, a moze sa jeszcze inne kryteria? Jesli tak, prosze o podanie. fasonem, kolorem, cena 3.Jaki styl ubioru preferujesz? taka luzna elegancja 4.Jakie torebki kupujesz najczesciej - duze, male, klasyczne, eleganckie, ozdobne (z aplikacjami, cekinami) itd. duze, oryginalne 5.Czy kiedykolwiek kupilas torebke na aukcji badz w sklepie internetowym? Odpowiedz uzasadnij. nie - lubie dokladnie obejrzec to, co kupuje 6.Czy jestes podatna na wplyw reklamy? nie 7.Gdzie najczesciej masz do czynienia z reklamami - gazety, czasopisma, radio, telewizja, bilboardy, ulotki reklamowe. tv 8.Czy zdarzyło Ci sie kupic cos dlatego, ze byla obnizka ceny albo dodatkowe gratisy przy zakupie? tak 9.Gdzie kupujesz torebki - na bazarach, w tzw "sieciowkach" w centrach handlowych, a moze preferujesz sklepy, w ktorych sprzedawane sa pojedyncze egzemplarze? w sieciowkach 10.Torebka ze skory naturalnej nie powinna kosztowac wiecej, niz..... nie wiem 11.Torebka z materiału nie powinna kosztowac wiecej niż.... nie wiem 12.Jaka kwote jestes w stanie zaplacic za torebke, ktora bardzo ci sie spodobała? ze 100zl 13.Moja najdrozsza torebka kosztowała.... kolo 100zl 14.Jakie torebki lubisz najbardziej - do reki, na krotkim uchu na ramie, a moze tzw. konduktorki? na ramie 15.Torebka idealna dla mnie powinna byc... (Prosze o krotki opis) duza, z przegrodkami w srodku i z jasna, np czerwona podszewka - latwiej sie szuka w takiej :) ; niebanalna - powinna miec w sobie cos oryginalnego, jak nie fason to np. kolor 16.Czy chcialabys dostawac oferty promocyjne od nowej firmy produkujacej damskie torebki? Jesli tak, prosze o podanie adresu e-mail. nie 17.Prosze o podanie wieku i wyksztalcenia. 24, wyzsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. max 2 razy w roku 2. fasonem, kolorem, ceną i jakością. najczesciej szukam czegos co bedzie universalne, ale troche odjechane. 3. luzny, sportowo - klubowy:) a dopracy raczej klasyczny, al ebez bialych koszul, one tylko czasem;) 4. duże i kolorowe, jednak teraz szukam jednej klasycznej bo potrzebuje czasem normalnej;) a nie w kolorach zieleni i fioletu:)/// torebki raczej bez aplikacji z polki cekinów itp..tegonie lubie. jesli juz to raczej fajny material a nie cekiny. 5. nie kupiłam ,ale juz zamówiłam i wkrotce bede mogla powiedziec ze kupiłam. Dlaczego?? nie byłam przekonana do tej formy sprzedazy...teraz juz jestem. 6. reklama-nie lubie jej. Wole sprawdzone rzeczy badz rzeczy dobrej jakosci.reklama nie ma dla mnie znaczenia. 7.wole nie nie miec z nimi nic wspolnego bo mnie irytują. Ale trafiam na nie w radiu i internecie-doprowadzaja mnie do furii. 8.kupuje glownie na przecenach ale nie uwazam tego jako sposob reklamy danego produktu. zazwyczaj jestem przywiazana domarki produktu, a przecena to okazja zeby kupic taniej. Nie mam zamiaru przeplacac . rzeczy to tylko rzeczy.A gratisow nie znosze bo zazwyczaj to czyste smieciówy i zerowanie na głupocie. 9. torebki-w sklepach, np. w cetrach handlowych. Sklepy z pojedynczymi egzemplarzami sa ok, ale ceny mają bezndziejnie wygorowane. 10. 100 zł 11.60 zł 12. 60 zł-max 65 13.62 zł. 14. wszystkei sa fajne, kazda na inna okazje. mam jedna ulubioną-na ramie. 15. Pojemna, z przegrodkami na telefon i portfel oraz dokumenty. najlepiej z podwojnym dnem;p KOBiIECA. praktyczna w noszeniu, ale nie taka zeby wisiala kolo kolan!wiec uszy rozsadnie dlugie. no i mocneaby nie trzeba bylo sie martwic ze sie cos urwie. Nie brudzaca sie w 5 minut. bez ozdob-nie zaciapana pierdolami bo to bezndziejnie leci tandetą. 16. najpierw chcialabym zobaczyc jakiekolwiek ich produkty a wtedy mowic czy chce czy nie. 17. 25 lat, wyzsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×