Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosicka

Biżuteria wydrukowana w drukarce 3D?

Polecane posty

Gość gosicka

Co myślicie o drukowaniu biżuterii w drukarce 3d? Trochę projektuje w ramach hobby i zastanawiam się czy nie zacząć na tym troszkę zarabiać, oczywiście wiem że drukarki 3d są drogie dla tego korzystałbym z usług firmy np: 3D Desingers , do druku używają żywicy więc do biżuterii będzie idealna do tego mają dużą ilość kolorów np: miedz, przezroczysty, złoty, srebrny, perłowy,fluorescencyjny oraz palete CMYK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomysł ciekawy, ale czy opłacalny to się okaże, wszystko zależy od tego czy Twoje projekty się spodobają innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, dużo osób pewnie z ciekawości by kupiło, żeby zobaczyć coś z drukarki 3d;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina098
Drukowałam na platformie d3D Designers. Bardzo fajna sprawa, składasz projekt online, i czekasz na wycenę. Jeśli ją akceptujesz realizacja, w raz z przesyłką trwa 3 dni. Projekt jest wykonywany przy użyciu wysokiej jakości żywic CMYK stąd jego jakość nie budzi żadnych zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za drogo cie wyjdzie takie drukowanie nie jest tanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o biżuterię to ja jestem fanką jednej strony. http://www.magicznyblask.pl/ , gwarantuję ,że zawsze coś tam znajdziesz Tym bardziej ,że ostatnio są rabaty wakacyjne mam nadzieje ze pomogłam Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Wy głupie jesteście. Autorka bada rynek, czy coś takiego miałoby zbyt, bo ma pomysł i myśli nad realizacją, a Wy polecacie jej jakieś strony z biżuterią, że tania i ładna ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze to "mam nadzieję, że pomogłam" haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×