Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JolantaDzik70

Buciki dla dziewczynki na komunię

Polecane posty

Gość JolantaDzik70

Witam, mam problem z kupnem butów na komunię dla mojej córki. Nie chcę wydawać dużo pieniędzy, bo budżet mamy ograniczony :( znalazłam coś takiego http://sklep.kari.com/sklep/pl/kari/dziecko/dziewczynka/baleriny-10073--22 w sklepie internetowym. Wydaje mi się, że na komunię nadają się idealnie. Zamawiał ktoś kiedyś z tego sklepu? Czy może znacie inne strony, na których znajdę buciki pasujące na komunię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie robiłam zakupów w tym sklepie Myślę że allegro będzie dobrym rozwiązaniem, kupuję tam mnóstwo rzeczy . Jest tam naprawdę dużo bucików, i tanie i drogie. Wydaje mi się że buciki na lekkim obcasiku ładniej się prezentują, acz kol wiek to rzecz gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegro albo portale ogłoszeniowe. Zdecydowanie nie ma sensu przepłacać, ponieważ to są buciki na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegro to sieć przeróżnych sklepów i prywatnych sprzedających, rzadko kiedy przepłaciłam na Allegro. Buciki na komunie zakupiłam po 45 zł raczej nie jest to wygórowana cena, a założyły je jeszcze na rocznicę więc jakość też była dobra. Na allegro można też zakupić byciki za śmieszną przysłowiową złotówkę. Bo po co ci za małe buty które córka miała może ze dwa razy , nie wyrzucisz , nie mas komu oddać więc wystawiasz na allegro za połowę a albo 20 % ceny. Mam trójkę dzieci i od lat kupuję na allegro można powiedzieć że wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×