Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama juz nie wiem

Gdzie kupic cieply plaszcz na zime?

Polecane posty

obeszlam juz wszystkie sklepy i zaczynaja opadac mi rece... jesli juz znajde plaszcz, ktory mi sie bardzo podoba, to nie dosc, ze prawie nie jest ocieplany, to w dodatku rekawy... maskara: sam material i podszewka!! za miesiac jade na swieta do Polski i juz mi sie robi zimno... mozecie mi doradzic, w jakich sklepach sa w miare fajne plaszcze / dlugie kurtki? chodzi mi o cos w miare klasycznego, eleganckiego i cieplego :) druga sprawa, to ocieplenie klimatu, moze juz po prostu nie produkuja cieplej odziezy na zime? bo jak popatrze u siebie.... bez komentarza, ludzie biegaja w krotkich skarpetkach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiscie nie polecam grubych okryc wierzchnich. Lepiej ubrac sie "na cebulke", podkoszulek, na to t-hirt, na to bluzka, sweterek i na to jeszcze cieplejszy sweter rozpinany i dopiero na to plaszczyk. Mi jest cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi mi o kozuch :), ale zastanawiam sie czy nie bedzie mi za zimno w rece, jesli jest tylko cienka podszewka no tak, na krotki rekaw raczej nie bede go nosic, ale i tak zawsze sie martwie, ze zmarzne (pochodze z Polskiego biegunu zimna :D :D i wole dmuchca na zimne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuje worek po kaetoflach
a pod spód halke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetkawa
masz racje w sklepach nie ma takich cieplych płasczczy pisze że to zimowe a to raczej jesienne.......ja sobie kupiłam taki płaszczyk w tamtym roku i bylo spoko ale prawda tez taka ze prawie zimy nie było a taki naprawde cieply mam jeden i kupilam go po prostu na bazarku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest to, ze u mnie w sklepach sa piekne plaszcze, ale wszystkie maja tak cienkie rekawy, za az sie zastanawiam czy warto wydac ok. 150 euro i do tego jeszcze dokupic gruby sweter...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d6y
w sklepach jest baaaaaaaardzo mało plaszczy. na bazarze da się coś wybrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzalam Esprit, jak juz kurtka jest ciepla to ma ochydne futro na kapturze albo kroj kombinezonu dla ludzika michelin :P dzieki za pomysly, poszukam na necie z monnari i stefanel, mam nadzieje, ze maja salony w Bialymstoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdolinka
ja nie praktykuję czegos takiego jak grube swetry Jak siezałoży gruby sweter, a na to kurtkę czy płaszcz, to sie wygląda jak beczka. Lepsze są cienkie rzeczy, nawet i w 3 warstwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę założyc bluzkę z krótkim rękawkiem, na to płaszcz i jest mi ciepło. Kupiłam ten płaszcz w jakimś małym sklepiku x, a nie w sieciówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukaczka
Mango, Esprit itd. super, tylko w takim sklepie za płaszczyk trzeba zapłacić co najmniej 1/3 pensji :/ Ja znalazłam nowy dwurzędowy czerwony płaszcz Mango na eBayu za śmieszne pieniądze - ciuchy zimowe są, tylko trzeba wiedzieć, gdzie szukać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do płaszczy to polecam abercrombie - zawsze mi ciepło, no ale nie wiem, boś wybredna i może będziesz jak ludzik michelin wyglądać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tej porze juz spalam :P moge wydac na plaszcz sporo kasy, bo zamierzam chodzic w nim ze 3 zimy, wiec chyba sie oplaca, poza tym nie wymieniam odziezy wierzchniej co roku, bo po prostu tak czesto nie moge znalezc czegos \"wow\" :) abercombie? myslalam, ze maja tylko te \"bombery\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klika tygodni pozniej... :) chodzilam, wybrzydzalam az kupilam!! :) plaszcz w C&A - szok, bo nigdy tam nie zagladam a ten plaszczyk naprawde mnie urzekl (ciemno szary, w delikatna jasno szara kratke, ze stojka; moze nie jest super cieply, ale bardzo ladny) i kurtke w lady sting (ciemno brazowa, ocieplana futerkiem, cos a\'la parka); przeceny juz sie zaczely, wiec zmiescilam sie w 85 euro :) plaszczyk C&A http://www.wehkamp.nl/w2/Winkelen/KenmerkAdviseurArtikel.aspx?CC=C01&SC=L06&KAC=L61&ArtikelNummer=205061&AI=38&MK=227907&SM=5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wiem ja w sklepach
widzę płaszcze z podszewką plus takim białym czymś do niej przyczepionym (to jest ocieplenie) aczkolwiek w sklepach są już resztki - nie sprowadzają nowego towaru chyba że sieciówki (w galeriach - typu orsay h&m i takie tam) - zdaje się że tam sprzedaż zimówki jest jeszcze w styczniu u mnie w małym mieście jest spory wybór płaszczy polskich (drogie ale bardzo dobre jakościowo, ocieplane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wiem ja w sklepach
aha mówisz o zagranicy nie wiem jak tam jest ale nie chce mi się wierzyć żeby nie było ocieplanych płaszczy - bez przesady z tym klimatem taki płaszcz z ocieplaną podszewką - w dotyku, jak złapiesz rękaw między palce wydaje się cienki - ale naprawdę jest w nim ciepło - kup sobie fason z zapinanym mocno pod górę kołnierzem i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym roku zaczęłam szukać czegoś cieplejszego na zimę, mam dość cienkich płaszczów z sieciowych sklepów. Z tego co głoszą damskie czasopisma o modzie to w tym sezonie króluje futerko. Szukając odpoweidniego modelu trafiłam na taki kożuszek: http://sklep.wukador.pl/index.php?products=product&prod_id=140 W nim musi być ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym roku już kupiłam, w Euromodzie na Puławskiej. W zeszłym czekałam na wyprzedaże i nie mogłam trafić na mój rozmiar w modelach, które mi się podobały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka805
Ja w tym roku kupiłam taki kurtko płaszczyk w lokalnym sklepie, czarny ze zlotymi elementami. Teraz jesienią w nim chodzę. Mam jeszcze z fantastyczne kaloszki wedge welly z zeszłego roku, kaloszki na koturnie. razem bardzo fajnie sie to prezentuje, a moje ukochane kaloszki znów są dostepne na zlotewyprzedaze.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zimę to tylko futro lub kożuch z futrem, oczywiście naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczka133
Iwonka805 mówisz o tych z Wedge Welly??:D też się nad nimi zastanawiam własnie. Ktoś zamawiał juz tego sklepu? jak wygląda sprawa z przesyłką? Zarzućcie jakimś info :) Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jak kogoś nie stać, to trudno. Ja mam 2 futra na mrozy, 3 na zimno i 3 na ''lżejszą pogodę'. Do tego 'lekkie' futerka wiosenno/jesienne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście polecam Solar, jest tam pełno płaszczyków, ja kupiłam dwa lata temu taki dwurzędowy i do tej pory wygląda jak nowy, a już był parę razy w pralni ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli zależy Ci na ciepłych ubraniach to najlepiej wybierz sportową kurtkę, ona jest gwarancją ciepła. Ja kupiłam swoją tu: http://www.sklepaktywni.pl/ i jestem bardzo zadowolona. W końcu jest mi ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×