Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moniiia

Gdzie w Krakowie kupie podrobke Torebki LV ?

Polecane posty

Gość moniiia

Czy ktos wie? Kiedys byly w fabryce mody ale juz ich tam nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale obciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martikaa
kup na allegro tam jest mnóstwo podróbek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze wFabryce mody nie ma:O jak bylam latem widzialam tam taka zajebista torbe prawie identyczną z oryginalem za 189zlotych i zaluje z e nie kupilam...bo ani obciachowa nie byle itd:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----------LOL-------------
Kazda podroba jest tandetna i obciachowa - niezaleznie od kosztu. Za 189 zl, mozna nabyc oryginalna torebke, mniej znanej firmy - co nie znaczy wcale,ze gorsza. Osobiscie nigdy nie podobaly mi sie torebki LV , za wyjatkiem 2 modeli z kolekcji EPI - Sac Triangle i Nocturne. Na ta druga moze sie kiedys skusze oryginalana oczywiscie!!!....jak juz bede cierpiec na nadmiar pieniedzy. Pewnie mnie zlinczujecie, ale uwazam, ze osoba niosaca dumnie podrobe z jeszcze wiekszym logo prezentuje nie tylko brak kasy ale i klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze...a kto to wie czy oryginal..to ze ktos nie ma kasy an oryginal nie oznacza ze nie moze se podorbki kupic..lepsze to niz wiocha z reserveda ktore pol polski nosi...a LV to malo osob widuje z takimi anwet podrobkami..owszem jak by mnie bylo stac bym se kupowala narecze oryginalow i mialabym wdupie oszczednosc itd...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy wiecie
ale nawet w Hollywood panuje moda na podróby... gwiazdeczki kupują... są nawet takie specjalne sklepy dla niech z podróbami.... ja osobiście wolę 5 różnych modeli nieoryginalnych niż 1 oryginał... który z resztą na outlecie wcale aż tak dużo nie kosztuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj racja...w outletach niby tanie ale nie modne ...i obciachowe choc oryginaly...a dobra podorbka modnego modelu jest jzu lepsza i anwet klika...nikt zreszta nie ebdzie wiedzial czy to oryginal czy nie jak ejst dobrze wykonane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----------LOL----------
"...nikt zreszta nie ebdzie wiedzial czy to oryginal czy nie jak ejst dobrze wykonane..." TEN, kto nie mial w reku prawdziwego LV pewnie faktycznie nie bedzie widzial roznicy. Zreszta nie trzeba byc ekspertem wielkim, wiekszosc podrob to zazwyczaj vinylowe uszy, torebka skrojona w ramach oszczednosci materialu tak,ze LV logo jest pociete. Paski nie ciemnieja z wiekiem (chyba, ze z brudu) bo plastik raczej nie sciemnieje. Rozmiary tez sie nie zgadzaja..ba sa nawet modele, ktorych LV ani Marc Jacobs jeszcze nie zdarzyl zaprojektowac...LOL Sorry ale wstydzilabym sie z czyms takim wyjsc na ulice... P.S. LV nie ma outletu. 200 zl za podrobe to moim zdaniem wygorowana cena, w Chinach kosztuje toto 10-15$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak, kupujcie durne wieśniary kolejne kopie tandetnej torebki. zabawne... wiecie nawet gdyby w tym kraju pokazac się z oryginałem to i tak każdy pomyśli ze to podróba. acha, nie zapomnijcie o dresie a\'la Madonna :) i hollywood pośród szarych blokowisk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och sama jestes wiesniara:O fakt kupilam se raz w anglii h\\jeansy od ralpha laurena i koszulke d&G co kosztowalo mnie troche kasy..razem ok.180funtow...a i tak wszscy mysla ze to abzarowa podroba:O dopiero jak bym im paragon pokazala to by moze uwierzyli:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniemmmm
wieśniactwo... to chodzenie z jedną torbą przez trzy sezony... tak żeby "uszy miały szansę ściemnieć"... i to z tą samą na każdą okazję... niegdy nie kupiłabym podrabianych butów... czy płaszcza...ale dodatki... szczególnie takie, których potrzebuję mnóstwo... jak najbardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram...i nie wazne czy ta torba jest oryginalem ale jest niemodna...to jest obciach dopiero...poza tym mowie o dobrych podrobkach...a takie perfekcyjne kosztuja anwet 800zlotych...wcale nie o wiesniarskich torebkach z plasiku w jakies dziwazne wzorki ze niby LV :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----------LOL----------
"wieśniactwo... to chodzenie z jedną torbą przez trzy sezony... tak żeby "uszy miały szansę ściemnieć"... " O RANY teraz zablysnelas ...przeciez LV wlasnie jest slynny z tego, ze skorzane elementy przybieraja miodowy kolor (patina).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----------LOL----------
".........i nie wazne czy ta torba jest oryginalem ale jest niemodna...to jest obciach dopiero..." Np."Speedy bag" zostala zaprojektowana po raz pierwszy w 1933 roku i torebka ta sprzedawana jest do dzis, podobnie zreszta jak wiekszosc torebek z kolekcji Monogram Canvas. Wiec skoro przez ponad 70 lat z mody nie wyszly to raczej nie wyjda przez nastepne 3 sezony...LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniemmm
ciebie cytowałam... sorry, że niedokładnie... nie chodzi o czas produkcji danego modelu.... tylko o to, że ja osobiści nie poszłabym tak samo ubrana na dwie różne imprezy... z tymi samymi dodatkami... po co wydawć majątek na 1 torbę... skoro można kupić 10 różnych nieoryginalnych... do każdej sukienki inną... i tak zazwyczaj jak coś mam dłużej niż pół roku - to mi się to nudzi i przestaje nosić- nawet jak dalej jest modne... więc na jakości mi specjalnie nie zależy... szczególnie dodatków ;) a kiedyś miałam okazaję kupić oryginalne buty od Gucciego i rozwalił się po 2... dokładnie dwóch wyjściach... więc tej jakości też bym tak nie gloryfikowała... z drugiej strony niedawno byłam w Pradze... w sklepie LV... z moją nieoryginalną torbą... i sobie porównałam... były identyczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×