Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie buty i jaką torebkę ubrałybyście do takiej jak ta sukienki?

Polecane posty

na jaką okazję? To dosyć lekka sukienka jak na aktualną pogodę, sandałki jak an zdjęciu odpadają w związku z powyższym, czyli czółenka. kolor: Srebrne, czarne, kremowe, cieliste, jasno-różowe (jakos białe mi nie pasują, blade nogi + białe buty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi mi o pogodę.:) Chciałam poznać Wasze propozycje jakie zestawienie buty torebka będzie idealne do takiej właśnie sukienki czy też tuniki bo ze względu na fason za taką też może posłużyć. Mile widziane zdjęcia tych butów i torebek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A torebka do tych butów jaka? -A może by tak ożywić kolorem tą sukienkę? Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok a na co dzień do tuniki Załóżmy że chcę iść w niej na zakupy do galerii co wtedy? Buty torebka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajna sukienka w stylu lat 60. Buty i torebkę wybrałabym w podobnym stylu botki lub sandały na grubym obcasie i mała twarda torebka do ręki lub na pasku czy łańcuszku. Buty czarne, ale torebka , jeżeli chcesz ożywić całość może być w mocnym kolorze -świetny będzie modny żółty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym postawiła na dodatki w zdecydowanym kolorze. Czerwień, fuksja, żółty. Nienawidzę motywu szachownicy, szkoda, bo krój ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
torebka czerwona ,do ręki i to powinien być jedyny element w konkretnym kolorze buty-jakieś lekkie kozaczki białe lub czarne ,sięgające pod kolano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czerwone dodatki do biało -czarnych stylizacji to klasyka, ale mało oryginalna. Żółty, różowy w odcieniu arbuza, mandarynka to kolory nadchodzącej wiosny i lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Drodzy państwo, jak wskazuje elementarna logika, ubrać można np. choinkę, dziecko, jakąkolwiek drugą osobę, nawet pieska, jeśli ktoś ma takie życzenie (żeby bidulek nie marzł na śniegu). Nie można jednak używać konstrukcji typu: *ubierać koszulę, *ubierać sweter, *ubierać buty itp. Zawsze, gdy słyszę takie wyrażenia, mam ochotę zapytać rozmówcę, w co ma zwyczaj ubierać wspomniane elementy garderoby… Gdy stroną ubierającą i ubieraną jest ta sama, używamy strony zwrotnej, np. ubierać się w koszulę, ubrać się w garnitur, ale nie powiemy już tak w przypadku butów. Można też oczywiście użyć bardziej uniwersalnej konstrukcji z czasownikiem włożyć, np. włożyć koszulę, włożyć spodnie, a także włożyć buty."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienka jest raczej casual, wiec zadnych torebek w swiecidelka do niej nie dobieraj. Ja bym postawila na torebke w zywym kolorze czerwonym, zoltym lub zielonym. Buty moga byc czarne, w zaleznosci od okazji albo czolenka, albo botki czy tez sandaly. Mozesz tez pojsc inna droga i zalozyc np zolte czolenka. Jezeli stylizacja ma byc na wieksze wyjscie czy randke, postawilabym na sandalki w stylu tych na zdjeciu i czarna lub srebrna, prosta kopertowke. Do tego prosta bizuteria bez kamieni. Tego typu sukienke mozna zestawic z wieloma innymi rzeczami pod warunkiem, ze maja proste fasony bez zadnych wiekszych ozdobnikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WŁOŻYŁABYM czarne peep-toe, plus niewielka torebka w jakimś soczystym (wspomniany żółty, marchewkowy, magenta...) kolorze, i ten sam kolor w innym akcencie (np. wyraziste kolczyki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę,że najelegantsza do takiej sukienki byłaby biała torebka. Albo pasująca kolorystycznie torebka z firmy Guess, którą widziałam w sklepie Royal Point . Chodzi mi konkretnie o torebkę Guess Delaney, byłoby bardzo ciekawe zestawienie. :) W ogóle lepiej kupować porządne markowe rzeczy, które są na dłużej i gustownie oraz modnie wyglądają. A Guess to super jakość i odważne zestawienia kolorów i materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
na elegancko biała torebka i czarne szpilki ,harcorowo czerwona torba i czerwone conversy,na elegancko tez mozna z czerwienią ,albo z szafirem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakrztusiłam się ,trampki ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi się stylizacja z trampkami podoba,może ciekawie wyglądać a te szpilki beżowe na platformie z linku fiku miku to typowy styl słoikary :P ,te pierwsze ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ladna ta kopertowka z torbytorebki24 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj czegoś, co Tobie się podoba, a nie zdawaj się na zdanie innych:) Wejdź sobie na Eobuwie - tam w jednym miejscu masz i buty i torebki - i zestawiaj sobie to wszystko tak, żebyś się w tym dobrze czuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarne sandałki na obcasie. Możesz dopaść takie w całkiem sensownej cenie na Eobuwie. Sprawdzałaś tam już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ty buty i torebkę ubierasz? Siebie ubierz palancie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubrać to można choinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×