Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luckylady

Louis Vuitton

Polecane posty

Gdzie kupujecie torebki Louis Vuitton? Czy macie jakieś namiary na sprzedawców w Polsce? Bo wg stronki w Polsce nie ma butików LV. Pozostaje ebay i sklepy on-line, oraz zakupy za granicą, ale może ktoś sprowadza torebki do kraju itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie rozpoczęłam poszukiwań stron, które oferują sprzedaż torebek LV on-line, bo najpierw chciałam zrobić ogólne rozeznanie... W pierwszej kolejności zainteresowała mnie możliwość przyjrzenia się ofercie z bliska, niekoniecznie za granicą. Szczerze mówiąc nie przeszkadza mi to, że kobiety noszą również podrabiane torebki. Oczywiście to nieetyczne, bo marki są zastrzeżone i odbywa się to ze szkodą dla producenta, ale poza tym, to osobista sprawa każdego człowieka. Dla mnie to bzdura, że \"to co trzyma kobieta w ręce, stanowi o jej klasie\". O klasie kobiety stanowi coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zalosne jest noszenie czegos czego rzeczywiste ceny sie zaczynaja od 350 funtow, a kupionego u Araba na rogu. Jak kogos nie stac na oryginal to moze kupic tansze a wciaz ladne torebki, podroby to obciach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia Wit.
Ja tez szukam tych torebek. Gdzie je kupujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość navoie
nie kupują ich, kupują podróbki :) wiem, że trudnow to uwierzyć ale to co widzicie na ulicach to nie jest louis vuitton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znalazłam dotąd sprzedawców oryginalnych torebek LV w Polsce. Wiedziałam, że LV jeszcze się u nas nie otworzyło, ale czasem jest tak, że ktoś sprowadza towary jakiejś marki i wystawia je w swoich sklepach. A ja przede wszystkich chciałabym sobie sama je obejrzeć - w takim razie najlepiej będzie wybrać się za granicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarusia
:) podrobek w polsce jest cala masa. ja za portfel dalam 1500zl ale przynajmniej dostalam karte LV i piekne opakowanie. Z tego co wiem to LV szuka lokalizacji na sklep w Wawie. Szuka juz od kilku lat :) --------------------- www.stylio.pl -> pokaz jak sie nosisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarusia---> czytałam gdzieś ze wysyłasz zaproszenia na www.stylio.pl ale nie mogę już znaleźć tego topiku mogła byś mi wysłać dziękuje z góry:* a co do topiku to zgadzam się podróby są żałosne nie stać cię nie noś. taka moja filozofia a że mnie nie stać to wole dodatki bez metki a nie z marną jej imitacja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarusia
zaproszenie poszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tere-nia
Prawie trzy lata temu kupilam oryginalny portfel LV zaplacilam dosc slono bo w przeliczeniu na zlotowki kosztowal mnie 1200zl ale torebke LV dokupilam sobie juz podrobe w Turcji.Kosztowala 25dolarow.Wychodze z zalozenia ze podrobki maja znaczenie tylko w przypadku kosmetykow bo uzywanie ich moze sie odbic na skorze ale w czym przeszkadza noszenie podrabianej torby LV czy innej znanej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Nowym Jorku pełno podróbek na ulicach u murzynów po 20 $.Dla mnie są okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarusia
jakosc nigdy nie jest taka sama zwlaszcza w przypadku LV. wystarczy zobaczyc na szycie, sama skore, wzory, nie raz spotyka sie torebki LV we wzorach ktorych LV wogole nie ma. kosmetyk czy torebka to to samo, oryginal zupelnie inaczej pachnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie ta marka jakoś obrzydza,te wielkie literki,takie to wiesniackie...Nie lepiej sobie kupić coś prostszego? Wolałabym coś z Hermesa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wladca os
Zadna Francuzka nie kupi sobie torebki LV, bo to szczyt kiczu, ale Polki oszczedzaja caly rok, aby kupic sobie oryginal i mysla, ze wzniosly sie na wyzyny elegancji:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marryme - nie przeszkadzają mi te literki. One nie są aż tak duże i ładnie się komponują z figurami geometrycznymi. Generalnie większość z nich ma świetny design. Są dość młodzieżowe - w przeciwieństwie do Hermesa. Wydaje mi się, że torebki Hermes niezbyt dobrze pasują dwudziestokilkuletniej kobiecie. Prędzej 30-40-latkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wladca os - może dla ciebie tak, ale dla mnie Francuzki zdecydowanie nie są wyznacznikami mody. Noszę to, co mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ConstellationLyra
modne damule się znalazły:) nie kumam jak można coś takiego za tyle kupić co się równa pensji przeciętnego Polaka albo jest znacznie droższe a za rok będzie niemodne buhahaha.. czy naprawdę trzeba wydać tyle kasy żeby modnie wyglądać?? Nawet te wszystkie gwiazdy które paradują w tych torebkach dostają od projektantów ZA DARMO!! żeby produkt się dobrze sprzedawał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ConstellationLyra - jeśli ktoś zarabia więcej niż przeciętny Polak, to dlaczego miałby według ciebie prowadzić życie przeciętnego Polaka? Zakupy są indywidualną i osobistą kwestią każdego człowieka. Jeśli myślisz, że za pomocą torebki można stać się modnym jesteś w błędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie kwestionuje kto ile zarabia i na co wydaje...mi sie akurat te torebki( i ubrania też ) nie podobają...Mam 23 lata ,ale nigdy bym nie chciała takiej torby.Wolę ubrania bardziej pstrokate ale na pewno nie torebki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli juz mialabym dac tyle kasy za torebke to wolałabym Fendi badz Chloe....... ale to jest moje osobiste zdanie zeby sie tu nikt na mnie nie rzucił:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wladca os
Nie oszukujmy sie. Ludzie pragna miec te torebki, bo sa drogie i kupuje je gwiazdy, a nie dlatego, ze im sie podobaja. Oryginalna torebka LV, to po prostu szpan w towarzystwie i tyle(oprocz Francji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wladca os
*kupuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he a kiedy to LV byl niemodny?? z tego co pamietam firma ma 200 lat i od tych 200 lat nie zmienila swojego designu. tu nie chodzi o to ze cos jest drogie. tutaj chodzi wylacznie o jakosc. ja widzialam na wlasne oczy torby podrozne LV ktore mialy po 15 lat i wygladaja jakby ktos je wczoraj kupil, nie mowiac juz o tym ze sa nadal modne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre wyprzedaże ostatnio widziałam na stronie www.internetowy-sklep.net . Ja stąd mam torebkę Gucciego i tak samo ustrzeliłam w dużym rabacie buty Prady. Oryginalne, nowe rzeczy, nie handlują towarem rodem z second handu. Dobra rozmiarówka bałam się trochę, że z butami mogę nie trafić, ale pasują idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×