Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moda Kościelna

Polecane posty

Gość gość

Jak tam u was w Niedziele Palmową same prostytutki co? u mnie dzisiaj było tego mase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goi
No niestety u mnie też a pomyśleć że to katolicy bo chodzą do kościoła tylko niestety niestosownie ubrane szkoda że ksiądz na to nie zwróci uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też byłam w kościele i rzeczywiście dużo młodych kobiet nawet z dziećmi ubierają takie kiecki że jak klękają w kościele to wszystko widać czego ja w takim świętym miejscu nie powinnam widzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety polki używają miejsce święte za kreacje mody muszą się pochwalić tym co mają seksowne w szafie tylko szkoda że pokazują to w kościele dla mnie takie kobiety nie są katoliczkami nawet jak klękają to im tyłek widać ubiorą mini do kościoła i chwalą się swoimi nogami tylko zastanawiam się komu one te nogi chcą pokazać może księdzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jak podglądać panią od tyłu to tylko w kościele szczególnie jak klękamy nic ci nie może zarzucić ponieważ to jej wina że ubiera na siebie taki strój chyba zaczne chodzic do koscioła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to juz nie chodzi oto żeby ją podglądać tylko żeby stosownie się ubierała do kościoła większość kobiet nie można odróżnić od prostytutek w kościele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×