Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lejdi

nibys pomocy!!!

Polecane posty

nibys potrzebuje pilnej pomocy w sprawie wyboru sukienki dla znajomej :) we wtorek wybieram sie z nia na zakupy i musze jej pomoc znalezc sukienke na sylwestra (ale ma to byc sukienka uniwersnalna na wiele okazji) problem w tym ze nie wiem dokladnie jakiego fasonu szukac gdyz, moja znajoma chce zamaskowac brzyuszek-faldki, ale ma tez szerokie biodra i wieksza pupe jesli sie pojaiwsz odezwiej sie wtedy wiecej jakis szczegolow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lejdi oczywiście że ci pomogę. dopiero teraz jestem:) ufff świąteczne zamieszanie dopiero teraz mogę si e zrelaksować i odpocząć:) jak zwykle proszę o standardowy opis figury. napisałaś co koleżanka chce zamaskować a co chce pokazać? jak wygląda cała reszta. i pytanie czy większa pupa i biodra są bardzo dysproporcjonalne do reszty ciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibys czy moge napisac na tego maila co masz w stopce?? bo nie chce tak na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne:) nie wiem czy wyświetla się poprawnie: mini_mania@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nibys ja też poproszę o pomoc
na sylwestra ide do znajomych do domu, tzw. domówka zamknięty krąg będzie ok 10 osób - 5 par i co ja mam ubrać mam 24 lata 165 cm i waże jakieś 75 kg, moim najgorszym miejscem jest brzuch, wystający jak u kobiety w ciązy, co mam ubrać aby go troszkę zamaskowac, ukryć , zadne sukienki mnie nie interesuja, prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz coś kupić czy wygrzebać z szafy? masz jakiś fajny ciuch lub dodatek? coś co chciałabyś założyć sylwestra? fajny top/tunikę/spodnie/torebkę naszyjnik/ buty/ torebkę/ żakiet/ sweterek cokolwiek. najważniejsze mieć ten pierwszy ciuch później już z górki. napisałaś że najgorszy jet brzuch a reszta? co chciałabyś podkreślić? jak z talią? wystający brzuch ukryjesz tuniką/bluzką odcinaną pod biustem, marszczoną na brzuchu, bombką, oversize. Ważne żebyś w tych okolicach nie opiętego ciucha bo to podkreśli wystający brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibys wyslalam ci maila :) w stopce faktycznie byl inny ale napisalam na mini_mania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibys dj znac czy mail doszedl bo nie wiem juz czy dobrze wyslaam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nibys ja też poproszę o pomoc
myślałam nad tym aby założyć może legginsy i do tego jakąś luźną bluzkę, jakiś szałowych rzeczy to nie mam, na codzień chodze w jeansach i jakaś bluzka z krótkich rękawkiem i na to sweter lub jakaś bluza, styl mam nijaki, bo tak naprawdę to ciężko cokolwiek dopasować do mojej figury :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam problem, kompletnie nie wiem w co się ubrać, jestem szczupła, nic nie muszę zakrywać, jestem proporcjonalna, nie mam za dużej pupy ani biustu, też domówka, chciałabym wyglądać zabójczo bo będzie chłopak, który mi się podoba, proszę cię doradź mi, kompletnie nie mam pomysłu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibys ja też poproszę o pomoc -> hmmm nie ma coś takiego ja do mojej figury ciężko dopasować ciuchy. Poczytaj, pooglądaj w necie. Ja chętnie pomogę ci znaleźć kroje odpowiednie dla twojej figury. Tylko może nie zaczynajmy tego w tej chwili bo czas goni. Na pewno masz szałowe ciuchy tylko jeszcze o tym nie wiesz:P Dodatki najprostszą rzecz potrafią zmienić w ekstra kreacje. Pomysłowe zestawienia a ciuchy zyskują drugie życie. Zawsze podaje przykład z koszulą w kratkę która wyciągnęłam po 5 latach z szafy a kupioną jeszcze jak miałam 15 lat. Taką naprawdę zwykła koszule w kratkę. Dosłownie coś takiego: http://lh3.ggpht.com/_zArBoS8dRcY/TKaTn9rlcyI/AAAAAAAAGZc/pOEx69Gi5Ms/s800/44853_11_900_x.jpg Nawet gorzej postarz ją o 10 lat lata 90 itp. Dżinsy z wysokim stanem czerwone szpili pyk jest modnie kobieco i a koszula straciła cały sportowy nijaki wygląd. Dokładnie to chce zrobić z tym co masz w szafie. O jakiej tunice myślisz? A może masz coś czego nigdy nie nosiłaś bo nie wiesz jak? Albo jakiś ulubiony ciuch? Dodatek? Typowy zestaw który na pewno masz w szafie. Dżinsy dobrze było by gdyby były ciemne (jeśli pasują do twojej figury wąskie bo chce zbudować cały strój na podstawie dodatków a pokazanie butów to dobry sposób). Zwykły biały top. totalna prostota. Do tego czarna marynarka/ rozpinany sweterek w ładnym kolorze np. morelowy. Broszka jeśli nie masz możesz zrobić ją sama. Igłą nitka różnego rodzaju wstążki, koraliki paseczki materiału guziki ozdoby zszywasz razem i wpinasz agrafkę . Kolorystycznie dobierasz tak aby pasowały do siebie. Ją wpinasz w sweterek lub w marynarkę. Bransoletki na rękę zwykłe metalowe plastikowe. Kupisz za grosze. Buty wysoki obcas. Torebka do ręki. Makijaż fryzura. Gotowe. Prosto ale z pomysłem. To samo możesz zrobić z tuniką pasek, biżuteria, torebka, buty. Spróbuj kombinować. Jeśli nie masz wisiorka wyciągasz łańcuszek nawet taki z delikatnej torebki zakładasz na niego ozdobne rzeczy i masz wisiorek. Dodatki można robić samemu. Na yootubie znajdziesz filmiki pokazujące jak zrobić coś samemu. Poza tym prosto i bez połysku nie oznacza źle. Nie każdy lubi blask i cekiny i nie są one wymagane w sylwestrowej kreacji. antonina. -> to sylwester można zaszaleć. Mini? Tylko nie przesadź może się przestraszyć:P Co masz w szafie co ci się podoba w czym według siebie wyglądasz powalająco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa waniliowa
Nibys, masz świetne pomysły! Chciałabym do Ciebie napisać, żebyś w wolnej chwili podpowiedziała mi jakich dodatków użyć, żeby ożywić z pozoru nudne, klasyczne ubrania. Tj. biała bluzka koszulowa, ołówkowa spódnica, klasyczne proste jeansy, klasyczne proste czarne spodnie, rozpinane sweterki, sweterki z dekoltem w szpic, sweterki wiązane kopertowo, dopasowane t-shirty z okrągłym dekoltem lub w serek, czarna marynarka, sukienka bez ramiączek - tuba. Jak widzisz sama nuda, zero fantazji, a ja nie mam pomysłów :( pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nibys ja też poproszę o pomoc
Nibys jesteś kochana, dajesz tyle wspaniałych rad, z jakiego jesteś miasta bo bym chętnie porwała cie na zakupy, wczoraj widziałam w jednym programie jak zrobili zwykłą kokardkę z wstążki, też spróbuje taką zrobić i wepnę w sweterek a po środku tak jakąś broszkę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam mini, ale niestety nie mam żadnej ciekawej bluzki.:o byłam na zakupach i nic nie znalazłam dla siebie, w czym czułabym się dobrze. Mam taką tunikę a'la tuba, z ściągaczem na górze z cekinami, i na dole tez ma ściągacz ale bez cekinów. Czuję się w niej dobrze i wyglądam, w sumie to już chyba tylko ta wersja mi pozostała, a szkoda. Nic już raczej nie wymyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa waniliowa ->pisz:) uwielbiam klasykę wcale nie musi być nudna. wymyślimy jakieś ciekawe dodatki i zobaczysz jak twoje ciuchy będą się zmieniać odpowiednio do okazji:) nibys ja też poproszę o pomoc -> kraków zapraszam:) no dokładnie o taką kreatywność mi chodziło:) tak trzymać. antonina.-> a może do tego rajstopy z wzorem na boku. nie na całych bo wtedy będzie zbyt zdobnie. tylko na samym boku lub na tyle nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejdi
NIBYS jestes tu gdzies jeszcze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×