Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Odkryte botki na gołe stopy

Polecane posty

Gość gość
Raczej nie wyobrażam sobie by je założyć inaczej niż na gołe stopy,super do leginsów lub rurek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie kiepsko wyglądałyby, jakbyś miała rajstopy ;) A jak będziesz szukać takich butów, to widziałam kilka podobnych modeli w sklepie z butami Eobuwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooo, widziałam takie buty na allinside.pl, są śliczne! Muszę je kupić, dzięki za przypomnienie o nich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tez sie nie podobaja i zalozylabym do nich rajstopy ale matowe zeby nie rzucaly sie w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sensowne dla dziewczyny ze zgrabnymi i wypielegnowanymi stopami. W przeciwnym razie - fuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak pewnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikaaa1986
nie tylko na gołe. trendy utorowały drogę skarpetkom do sandałków na szpilce, skarpetkom wystającym z krótkich botków, więc i tu dałyby radę. oczywiście można się spierać czy to w naszym guście. ale gustach ponoć nie dyskutuje się ;) a na gołą stopę też fajnie, ale tylko wtedy jesli są z naturalnej skóry. stuczna derma i goła skóra to nienajlepsze połaczenie. a buty wg mnie bardzo fajne. kika http://www.szafa-kiki.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubię botki. Jeżeli fajnie dobrać je do stroju, to cudownie się wygląda :D Mam dużo par butów, ponieważ kupuję modne i tanie rzeczy ze stronny allinside.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×