Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CarycaZofia

Rajstopy w technologii 3D

Polecane posty

Słyszałam, że rajstopy wykonane w technologii 3D są bardziej elastyczne i miękkie. Któraś z Was takie posiada? Wiecie na czym to polega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spaaaaaaaaaaaaaam
Tu będzie reklama ;> I już wiem, jakiej firmy - wystarczy zobaczyć w wyszukiwarce czym Caryca spamuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie będzie reklama, lecz info na temat rajstop wykonanych w technologii 3D, które są bardziej miękkie w dotyku i elastyczne. Normalne rajstopy mają poprzeczne prążki,a rajstopy wykonane w technologii 3D są gładkie, ot i tyle..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam rajstopy w technologii 3D i faktycznie są miękkie, dobrze przylegają do nogi i mają takie delikatnie błyszczące niteczki :) poza tym formują pupę przez wzmocnienia w tej części :) moje są marki Knittex i bardzo sobie chwalę :) po kilku praniach się nie zmechaciły, ani nie straciły elastyczności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbaranska
@madzia89m - wiem o których rajstopach mówisz! :) też mam jedną parę z Knittexu z tej serii fit&shape. Faktycznie nieźle się sprawują, szczególnie pod obcisłą sukienką czy spódniczką typu ołówek :) pewnie zakupię sobie jeszcze jedną parę, tym razem w czarnym kolorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracja1
Ja jestem bardzo zadowoloną użytkowniczką rajstop typu 3D. Grubość 20den a trwałość produktu dużo większa. Zwykłe rajstopy to ok. 2-3 razy a w technologii 3D spokojnie 2 tyg. chodzenia do pracy i prania codziennie. Są faktycznie mięciutkie- nie czuje, że mam na sobie rajstopy. Ja noszę firmy Legal. Rajstopy Gatty to czasem nawet nie założę bo od razu się drą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tenU obcy
Jestem facetem i uzywam rajstop. Wlasnie rajstopy firmy Gatta sa dla mnie dobrym produktem. Nie rozumiem jak kobieta nie umie zalozyc rajstop? Mi jakos to wychodzi i zadnej pary nie porwalem do tej pory. Uzywam 40-100Den Gatty. Wstyd, u mnie juz 3 tydzien(jak sie umie dbac i prac) sa jak nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjeżdżaj, zboczku
Matko, jak ja nie znoszę tych zboczonych fetyszystów wpieprzających się na zwykłe tematy :O Przeczytał słowo "rajstopy" i już się przyczołgał, żeby sobie zwalić :O Sio! Mam pytanie o cenę tych rajstop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tenU obcy
zjeżdżaj, zboczku Sobie przyklej nalepke zboczonego fetyszysty. Rozwala mnie myslenie debila, skoro sama myslisz o tym to sobie zwal, ja akurat uzywam a nie masturbuje sie chora kobieto myslaca o jednym. Co za frajer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjeżdżaj, zboczku
W sumie nie obchodzi mnie, czy je zakładasz na swoje męskie, owłosione nóżki i tańczysz w nich przed lustrem, czy sobie robisz pod nie dobrze. Mężczyźnie NIE noszą rajstop, mamusia cię zapomniała nauczyć w co się chłopcy ubierają? Nie ośmieszaj sie, fetyszysto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tenU obcy
Coz nie jestes dla kims kto moglby wplywac na moja samoocene. Nosze bo sa wygodne i cieple, a jesli ci sie nie podoba, to ty masz problem :). Sama zaczelas z masturbacja, widac z czym ci sie rajstopy kojarza - wspolczuje ci. Dla mnie to zwykle ubranie. No i pamietaj, Offtopy nie sa mile widziane, a sama zaczynasz taki tworzyc. Bo nagle cos sie stalo, co wedle twojej osoby nie powinno miec miejsca. Nie ma rajstop meskich? Wpisz w google, moze cie oswieci i przestaniesz smucic "oswiecona kobieto" :D. "W sumie nie obchodzi mnie..." "...Mężczyźnie NIE noszą rajstop..." Brawo za jednomyslnosc. "Nie ośmieszaj sie, fetyszysto." Nie ubieraj meskiej koszuli krawata.... fetyszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tenU obcy
I zeby zakonczyc ten offtop, zastosuje sie do powiedzenia: ""Nie rozmawiaj z głupim. Zniży Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem." Kolejne posty od tej osoby beda ignorowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julijka nik
Dziewczyny ( i chłopaki ;), rajstopy 3D to teraz mają wszystkie firmy. Co 3 model rajstop Gatty, Fiore, Gabrielli itp są robione w technologii 3D. Żadna nowość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxy-foxy
Z Gatty - Florence, z Marilyn - Velour. O innych nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Federalna
Brzmi nieźle, czytając was jeszcze lepiej, powiem o tym swojemu facetowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julijka nik
Proszę bardzo, pierwsze z brzegu modele 3D: Fiore: Bruna, Delora, Brygida, Enrica, Giovana ... Gatta: Cote, Liva... Marilyn: Emmy 808, Intense 801, Sophia, Zazu 806 Gabriella: Isabel, Rachel Adrian: Mia Knitex: Silky A to wszystko modele pierwsze z brzegu... Więc nie piszcie, że to jakaś nowość i że prawie nikt tego nie ma !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drogie są takie rajstopy? gdzie je można dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katieperry
A czy to 3d to znaczy ze są bardziej śliskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie są rajtki dla normalnych kobiet tylko dla ku*ewek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjemne rajstopy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzychu facet
Używam rajstop Florence są tam 2 grubości 50 i 100DEN. Pod spodnie są idealne. Nie gryzą, nie ściągają się jak np. ze zwykłej mikrofibry np Rosalia. Jako facet nie używam kalesonów bo są nie do zniesienia, zwijają się, ściągają i w pomieszczeniach ogrzewanych się w nich zwyczajnie pocę. Wiem, że ktoś powie, są getry itd. Owszem używam też, ale nie są tak wygodne jak rajstopy ale tylko 3D. Ponadto 2 grubości załatwiają mi dostosowanie się do pogody panującej na zewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzychu facet
Oczywiście są też cieńsze rajstopy niż Florence 50DEN, ale cieńsze to chyba używane tylko w celu estetycznym, a nie praktycznym wiec facetowi nie za bardzo przydatne ale grubsze jak najbardziej. Wiec każdemu polecam zamiast wstrętnych kalesraków - rajstopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×