Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość venus249

sukienka na wesele

Polecane posty

Gość niezla
Najlepsza jest ta czarno czerwona, ciekawe jakie wykonanie bo cena dosyc wysoka ale jak dobrze uszyta to warto. Co do wesela to wydaje mi sie ze pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ked
...i właśnie ta moda okołoweselna mnie zastanawia... Trendy są jak najbardziej bezgustowne suknie, które przywędrowały do nas z bali maturalnych w USA. Sztuczne, drapowane, ponaszywane różnym badziewiem i koniecznie błyszczące. Wybrana przez Ciebie wygląda na mniej tandetną niż te z gorsetami i taftami;-) . Szkoda, że nie ma jednolokorowej, bo wtedy można by było poszaleć z ciekawymi dodatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienka owszem ładna ale ... taka studniówkowa. Ja osobiście wybrałabym coś prostszego i mniej strojnego. Wszystko zależy oczywiści od Twojego gustu ... ale odradzam falbany i i udrapowane materiały. Nie jesteś panną młodą:) Do kościoła mogłabyś nałożyć np,. żakiet w jasnym kolorze (w końcu to lato już będzie) a na wesele np. prostą sukienkęd ługościa do pół łydki (np. na ramiączkach i lejącym dekoltem). Wszystko zależy od Twoich preferencji oczywiście ... mam nadzieje ze wybierzesz cos ładnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko szanel
eeeeee poszukaj jakiejś prostej , wdzięcznej sukienki koktajlowej , a nie takiego drapaka jak z horroru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszka_
własnie-a nie macie jakiegoś pomysłu na sukienkę która "zatuszowałaby"choc trochę szerokie biodra?jaką sukienke wybrać?jakie buty do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papadam
sukienka jest nieciekawa jak dla mnie-zero finezji, na pewno bym jej nie kupila i to za te cene. . -Gruszka mysle ze sukienka z dolem w ksztalcie trapezu zatuszowalaby wiele, koniecznie intrygujaca gora-odwroci uwage od bioderek:)buty na pewno nie za wysokie, na malej szpilce lub koturnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×