Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Weselinkaaaaaaaaaaaaaa

Angielskie wesele stroj

Polecane posty

Gość Weselinkaaaaaaaaaaaaaa

Jestem zaproszona na slub i wesele w Anglii. Chcialabym sie poradzic dziewczyn ktore byly na angielskim weselu odnosnie stroju. Jestem zaproszona na cala uroczystosc tzn na slub, obiad i potem wesele, czyli caly dzien. Czy dziewczyny zmieniaja sukienki i zakladaja inna na slub, inna na wesele? Czy ubieraja sie jakos bardzo strojnie? Mam 3 sukienki i zastanawiam sie ktory kolor i styl wybrac i czy brac 2? Mam sukienke taka typowo weselna, z pasujacymi butami i wszystkimi dodatkami, ale nie wiem czy na caly dzien nie bedzie za strojna bo jest satynowa, lekko blyszczaca ale nie tandetna, raczej skromna ale wyrazna. Czy wybrac zwykla materialowa sukienke, ktora tez sie nadaje ale musze wtedy miec wiecej dodatkow, bo jest taka ze moge ja nawet na co dzien nosic. Prosze o opinie dziewczyn, ktore byly, widzialy, dzielcie sie doswiadczeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie ubierzesz to bez znaczeni,polowa gosci przyjdzie wystrojona a polowa w byle czym... no chyba ze to jakies wyzsze sfery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość munitorrr
wez zaloz ta bardziej elegancka, to przeciez wesele wiec nie masz co sie przejmowac, ze bedziesz bardziej wystrojona niz inni goscie, bylam na paru angielskich weselo-przyjeciach i panie byly ubrane elegancko i strojnie, malo kto byl w bardziej zwyczajnym stroju, tutaj uwielbiaja tez kapelusze, ale nie musisz miec bo to tez nie kazdy nosi i nie kazdemu pasuje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weselinkaaaaaaaaaaaaaa
Wiem, ze ludzie tak jak i w Polsce ubieraja sie normalnie. Kapelusze uwielbiam, ale sama ich nie nosze, bo wygladam komicznie ;) Zastanawiam sie nad ta elegancka czy nie wymietole jej przez caly dzien, slub jest o 12. Wczesnie maja tu te uroczystosci. Wlasciwie do tej eleganckie sukienki mam wszystko pasujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość munitorrr
Jesli masz mozliwosc mozesz sie przebrac jak sie obawiasz wygniecenia sukienki,ale nie widze sensu taszczyc ze soba dwoch sukienek plus dodatkow, niby caly dzien ale pamietaj, ze tutaj wesele nie trwa do 6 nad ranem jak u nas,pewnie przyjecie sie skonczy o polnocy albo i wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam na angielskim weselu i widzialam kobiete ubrana w srebrzyste leginsy czarne szpilki i tunike z cekinami takze nie wiem czy w ostatniej chwili sie zdecydowala ze przyjdzie czy szkoda jej bylo kase kupic cos lepszego wiekszosc kobiet ubrala sukienki krotkie lub dlugie ale raczej skromne ja mialam sukienke dluga wieczorowa lekko rozkloszowana ubierz sukienke w ktorej lepiej sie czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup sobie fascynator... bedziesz czula sie troche dziwnie z 'gola' glowa jezeli na slubie beda przewazaly Angielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie! Angielki mialy albo fascynator albo kapelusz ja mialam kwiat w kolorze sukienki wpiety we wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bede miala mozliwosci sie przebrac. Wesele konczy sie o polnocy. Zadna z sukienek mi sie nie gniecie cale szczescie. Beda sami Anglicy na weselu i ja Polka :) Z tym kwiatem we wlosach nie glupi pomysl, ale zadne fascynatory itd, to nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam na kilku weselach i przewazaly sukienki koktajlowe, choc kobiety roznie wygladaly, niektore byly ubrane w takie sukienki jakie ja nosze na codzien. Kapelusze nie sa konieczne, sa popularne wsrod starszych kobiet, mlode dziewczyny czasem tez je nosza, czasem jakas ozdobe we wlosach, a czasem nic. Wypada sie ubrac raczej w jasne kolory (tylko nie na bialo), ale nie ma zbyt sztywnych zasad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wesele to u nich trwa do 12 w nocy, wiec nie ma czasu na przebieranki. Cos na glowe musi byc. I nie zapomnij wziac pieniazkow, bo zwykle trzeba za drinki samemu placic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kapelusz zdecydowanie! może coś z http://betterlook.pl/ ci podpasuje zwłaszcza jeżeli impreza gdzieś nad morzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×