Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PROSZĘĘ

Czy są juz w Anglii zimowe kurtki i buty?????????

Polecane posty

Gość PROSZĘĘ
a jesli sa to w jakiej cenie (ZWŁASZCZA buty) tak orientacyjnie i na oko oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROSZĘĘ
dziękuję :-) a możesz chociaz tak w przybliżeniu??? bo jade do Anglii na rok i szczerze to nie chce mi się taszczyć ciężkich, zimowych butów... nie zalezy mi na jakiś supermodnych i drogich...ale tak orientacyjnie ile funtów mam na to przeznaczyć...wiem, że są buty za setki funtów, ale czy znajde na przykład takie za 10? albo 15?wiem, że bedzie badziew, ale czy takie ceny też są???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile kosztuja taksowki
za km mniej wiecej? i jak drogie sa warzywa i owoce? Mozecie rzucic pare cen ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROSZĘĘ
setunia a to Twoje "są" to chodziło o buty za 10-15F??? Czy tak ogólnie odpowiadałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po grzyba takie rzezcy gdy snieg tu sie trafia raz na 3-4 lata ??? nie pamietam kiedy ostatni raz uzywalem zimowe buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROSZĘĘ
Kirus--->naprawdę??????? hmmm...bo u nas jest bardzo ciepło i jadę w adidasach i bałam się, że tam od razu będzie bardzo zimno...ale to super DZIĘKUJĘ za wiadomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciuchy sa bardzo tanie, owoce i ogolnie jedzenie rowniez, nie warto brac za duzo , kupisz sobie na miejscu . ale buty to rewelacyjne tu nie sa, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooo
W zeszlym roku kupilam sobie zajefajne kowbojki za jakies 25 f w daichmanie, sa tez tansze buty, oczywiscie jest sporo badziewia ale czasami cos fajnego w tych tanszych sie znajdzie. Zreszta zima w anglii to nie zima, jak jest -10 (a to sie nie zdarza czesto) to angole nie wiedza gdzie maja sie schowac, wiec nie potrzeba takich cieplych butow ani kurtek. Co do ubran to ja lubie MATALAN ceny sa przystepne, ciuchy nawet fajne i wszystko pod jednym dachem, nie kupuje ciuchow od hindusow bo one niczym nie roznia sie od tych naszych rynkowych badziewi a sa jakies 3 razy drozsze w przeliczeniu na zlote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie warto brac, bo rzeczywiscie zimy sa lagodne (przynajmniej na poludniu). Kurtke kupisz za 30 funtow, a buty nawet juz za 10, jest pelno tanich sklepow i rzeczy wcale nie sa takie zle, np w Primarku mozesz dostac naprawde tania odziez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×