Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ytyyyyyy

Emigracja do Grecji

Polecane posty

Gość Ytyyyyyy

Hej,jest ktoś kto planuje tam wyjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisa5
tam chyba bida? do jakiej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eqfsgzsghzs
daj im spokoj, maja kryzys wiec sie nie wpier54niczaj im tam! Sami nie maja pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifdgdf
Do Grecji? Przeciez tam kryzys i sami nie moga dostac pracy, jedyne czego im do szczescia brakuje to emigranci. Jak chcesz to jedz, ale na pewno nie przyjma cie z otwartymi ramionami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkjkjkoo
kryzys to mamy my, a nie oni, jedz, nie zarobisz duzo,ale tak bylo zawsze z tymi pazernymi blaznami, ale za to jedzenie i klimat wysmienite. i jezyk nietrudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja mieszkam w Grecji :) A dokladnie na Peloponesie ;) W jakim zawodzie chciałbys pracować ? Napisz coś więcej o sobie.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ytyyyyy
turystyka i media- wyksztacenie i doswiadczenie w obu branzach, widzisz szanse na cos sensownego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ytyyyyy
chyba gorzej niz w Polsce byc nie moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgfd
wlasnie traca euro bedzie tam bida jak wczesniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd Ty wiesz jak sie mieszka w Grecji ? Wierz mi, że mimo kryzysu jest o niebo lepiej niż w Polsce. Każdego stać na wynajem mieszkania bo placi sie tylko czynsz dla wlasciciela a nie dodatkowo do spóldzielni ! Edukacja jest bezplatna i nie ma czegoś takiego jak dopłacanie do przedszkoli przed rodziców ! A w Polsce ? Książki do szkól i na uczelnie zapewnia państwo ! A leki sa najtansze w całej Europie ! Napisz mi teraz jak sie te sprawy mają w Polsce ?? Kryzys i bezrobocie jest teraz wysokie ale czy w Polsce nie ma ? A Ci co pracują to ile zarabiali i zarabiają na dzien dzisiejszy skoro tylu polaków jest na emigracji m. in w Grecji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa jebane nie roby, niby maja kase? czy pierdolisz. to ja musze zapierdalac, a przy tym nie stac mnie na wiele rzeczy. a wy tam zebracie o euro? a co powieszo faszystach co weszli do rzadu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhgfdiuytrejhgf
No chyba dobrze w Grecjii to nie jest,skoro chca sie pozbyc euro . I to chyba najlepsze wyjscie. Niech pokaza ze potrafia cos zrobic z wlasnym krajem poza braniem kasy. !! Zobaczymy co do konca roku tam sie stanie..ja bym z dzieckiem zyc nie chciala!!! Gdzie tam praca skoro taki burdel sie zrobil ,ale i dobrze moze domek tanio kupie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ytyyyyy
Despino, odpowiesz mi na moje pytanie? jak i gdzie zaczac? czy mam szanse w moim zawodzie- jakie zarobki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kursk
kobieto- tam najwieksze gazety i tepewizje nie placa pensji od miesiecy- a co dopiero jeszcze mieliby kogos przyjmowac. A te tanie leki, przedszkola, szkoly sie skoncza niedlugo-bo uniaa skonczy ladowac kase w grecje. kryzys bedzie jesczcze wiekszy-skoncza sie panstwowe 13-14 pensje-trzeba bedzie oszczedzac-i placic za siebie. cale to bogactwo grecji zbudowane bylo na pieniadzach z unii. Tam nie ma zadnego przemyslu-jedyne co produkuja to oliwki. kraj prawdopodbie zrowna sie z rumunia lub bulgaria. w kazdym razie polska za 1-2 lata bedie bogatsza od grecji. Jak mozna ignorowac tak sytuacje w tym kraju? Przciez grecja chyli sie ku upadkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irenagość
Despina bardzo prosze o kontakt irena.t@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmonka
ja tez mieszkam od kilku lat..i chwalw sobie kto che prace to znajdzie...a ktos serio szuka??to pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
emerytura w wieku ilu lat? 53? 4 stówy dodatku za mycie rąk w pracy, 650 euro miesięcznie za nie spóźnianie się do pracy, zasiłki dla osób żyjących z turystyki poza sezonem które pozwalają na DOSTATNIE życie, nic tylko emigrować :D. A ja idiotka tyram na zielonej wyspie. Grek w kryzysie, siedząc na d***e zarabia więcej od Polaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, również chciałabym wyjechać do Grecji na stałe jednak nie mam pojęcia jak się do tego zabrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikowa124
Witam, jestem kolejną, która chciałaby wyjechać do Grecji:) Może nie na stałe, na 2-3 lata (chyba, że bardzo nam się spodoba:D) Na początek mamy trochę oszczędności, za które moglibyśmy wynająć jakieś mieszkanie i skromnie żyć z rodziną przez pół do max 1 roku. Myślę, że ten czas wystarczyłby, żeby trochę nauczyć się języka, co z kolei w późniejszym czasie pomogłoby znaleźć jakąś pracę. Rodzina to: ja, mąż i dziewięcioletni syn. Mój dziadek był grekiem i chciałabym poznać kraj przodków:) Proszę osoby, które tam mieszkają podpowiedzcie jak oceniacie taki pomysł???? Co ze szkołą dla dziecka? Jakie są perspektywy i jaki kierunek polecilibyście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym poleciła Szwecję. Grecję to na dwutygodniowe wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikowa, mysle nad tym samym, mam 7-letnie dziecko. Bardzo chcialabym przeniesc tam po prostu moja obecna prace i pracowac w trybie zdalnym, home office. Niestety, nie ma na to zgody przelozonych, trzeba byc w kraju. Za 2 wyplaty z takiej pracy spokojnie mozna zyc, nawet jesli to polskie wyplaty. Wszedzie jest tanio za wyjatkiem Aten. Ja chcialabym mieszkac na Polnocy. Najbardziej okolice Salonik, ale moga byc gory: Giannena, Ptolemaida, Kozani, Kavala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikowa124
Właśnie z Salonik pochodził mój dziadek,więc też myślałam o tych okolicach, ale jednak bardziej przychylam się do jakiejś wyspy... Wolałabym jakieś ustronne miejsce, bez tłoku dużego miasta, ale z drugiej strony w mieście łatwiej ze szkołą dla dziecka. Boję się, że barierą może być brak znajomości greckiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozmawialm z jednym nauczycielem ze szkoly w malym miesice, i on mi mowil, ze dzeci cudzoziemskiei normalnie ida trybem swojej klasy, a potem po szkole troche zostaja dodatkowo na grecki, i tak pomroku juz normalnie sobie radza. Dobrym pomyslem jest tez zorganizowac dzieck jakies lekcje juz w wakacje, albo choc troche z wyprzedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoho rządowe trolle
Witam. Rządowym Trollom już podziekujemy i innym sorosom i rothschildom-srildom grecja wcale biedna nie jest klamcy i degeneraci co d**y was bolą że grecja podnosi sie z kolan i nie możecie wyjść z podziwu jak to wszystko ograrnia czujecie się dymani m********y masoneria zakichana . Własnie zamierzmy kupić tam ziemie z żona wyjechać razem z dzieckiem i wybudowac domki turystyczne prosze o informacje ktróre z miejsc w Grecji są najlepsze dla rodziny a przy okazji spełniaja dobrą lokację turystyczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grecja sie pograza a nie podnosi.Gdyby nie dalsze kredyty z UE to ten kraj juz dawno by nie istnial. Zlodzieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×