Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zasmucona2

job centre UK

Polecane posty

Gość zasmucona2

Gdzie mogę zaskarżyć albo złożyć zażalenie na job centre? Proszę o pomoc bo już nie mam do nich siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmucona2
chodzi o to, ze urzednicy zaniedbali sprawę mojego NIN. Najpierw pomylili nazwisko, później zagubili papiery. Sto razy dzwoniliśmy i kazali czekać i dalej nic z tym nie robią. Ostatecznie rozmawialismy z managerem,obiecał,ze za dwa tygodnie bedzie NIN-niestety nie ma. Nie mam już do nich siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmucona2
Dzis dostałam pismo z Departament of pensions z zaproszeniem na interview,oczywiście z przekręconym nazwiskiem w inny sposób. prosiliśmy ich sto razy o poprawne napisanie nazwiska a poza tym na interview byłam już 3 miesiące temu. Parę tygodni temu ponownie zawoziliśmy im ksero moich dokumentów-i co oni z nimi zrobili. Już teraz miałam mieć NIN,przeciez mam nr ref., a mam zaproszenie i to na 23 października. To jakiś absurd. Jak myslicie czy ja coś wskuram? moze powinnam sprawe skierowac do sadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozostaje isc na spotkanie , tam wyjasnisz wszystko od poczatku. nie masz innego wyjscia. i nie denerwuj sie tak, nie tylko job center gubi dokumenty :). powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×