Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nauka angielskiego do pracy w Anglii

Polecane posty

Gość gość

Zastanawiam się czy warto uczyć się tera języka angielskiego zanim pojadę do Anglii do pracy - czy może już lepiej w Anglii uczyć się angielskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naucz się angielskiego teraz a będziesz więcej zarabiał jak pojedziesz do Anglii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja - z angielskim w Anglii zarabia się więcen, a bez angielskiego będziesz pomiotem na zmywaku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja jechałem do Anglii do pracy to uczyłem się rozmowy w języku angielskim z http://enlinado.pl/ i pomogło. W 3 miesiące nauczyłem się rozmawiać po ang - później tylko szlifowanie języka zostało i nauka nowych słówek i zwrotów. Tera zarabiam 3 razy tyle co zarabiałem w restauracji jak przyjechałem pierwszy raz do Anglii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o dzięki - a czy to program do nauki angielskiego dla początkujących???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej weź lekcje u kogos kto był, nauczy cie języka jakiego sie używa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla początkujących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdziłem tą darmową lekcję i faktycznie ciekawa forma nauki - fajnie że na wideo - a cały kurs jest na wideo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też własnie obejrzałem i jest spoko - ciekawe tylko zy faktycznie następne lekcje sa tak samo warte sprawdzenia - korzystał ktoś z tego kursu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca w Anglii język angielski
Uczcie się języka!!!! - ja byłem w Anglii i nie znałem ang to nie dość że wyzyskiwał mnie polski kierownik to jeszcze byłem nie szanowany przez innych Anglików - jak zwykły robol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta darmowa lekcja ciekawa - chyba sprawdzę cały kurs tylko jeszcze poczytam opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jedz. Nie ucz sie. Nie ma po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że warto uczyć się języka niezależnie od tego czy mamy zamiar pracować zagranicą czy nie. Ja ze swojej strony polecam ofertę tej szkoły http://lincoln.edu.pl/. Różne poziomy nauki, kursy wakacyjne. Są przede wszystkim bardzo skuteczni, mój brat bardzo poszerzył swoją wiedzę przed maturą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na kurs wjechałam do samego Londynu ....niestety nauka w samym sercu to jest strzał w dziesiątkę. Przed wyjazdem wymieniłam pieniążki w kantorze internetowym https://centnet.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remiks

A może warto spróbować jakiegoś kursu? ja zanim wyjechałem do pracy dorywczej w Manchesterze, to robiłem kurs online w łódzkim Berlitz. Dzięki temu nauczyłem się wielu słówek, które później mi się przydały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka12

Szkoła Lang w Alei Niepodległości ma kurs tzw "express", typowo ustawiony pod ćwiczenie zadań z wcześniejszych lat. Jak ktoś już w miarę dobrze opanował materiał, to taka powtórka z b2 będzie w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×