Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie mogę znaleźć pracy w Londynie :(

Polecane posty

Gość gość

Znam angielski , a mimo to o prace jest ciężko. W internecie są oferty, ale np.do sklepów wypełnia się aplikacje on-line, gdzie są testy i trzeba także podać poprzednie miejsca pracy z dokładnymi danymi oraz równie dokładne referencje, a ja jestem nowa na Wyspach i pojawia się problem. Do pubów/barów/restauracji czy coffee shopow również wymagane jest doświadczenie. No i jak tu znaleźć pierwsza prace? :O Wydaje mi się to awykonalne, bo nawet oferty na kitchen porter'a czy do sprzątania maja wpis "experience required/experience gained in the uk required", a mówimy tutaj o niby najprostszych ofertach za minimalna stawke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Looonxxxa
Znam to. Poszukaj pracy gdzieś u Polaka/Polki. Popracuj trochę i będziesz mieć doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz wyjscia. Zacznij od pracy u Polakow. Sa tam jakies polskie gazety z ogloszeniami ??? A masz jaka znajoma, ktora moglaby Ci dac referencje, ze np: pracowalas u niej sprzatajac dom, czy pilnujac dzieci /zwierzat? Ja jestem w USA , ale mamy tutaj gazete polska i kilkoma stronami ogloszen z praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca u Polaków w Londynie wyglada tak, ze np dadzą Ci 5f/godz a stawka najniższa to 7.20-7.50. Dużo polskich sklepów tak płaci :O No ale próbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL jest pełno pracy, widocznie jestes je!banym nieudacznikiem co skonczył liceum z dwojami buehehehehhehehehehehehehehe. No ale skoro juz tam jestes do nie wracaj do PL bo wstyd przynosisz i obciagaj fjuty ciapatym za 50funa za godzine plus anal :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskie sklepy płacą 5 funtów /h? I ktoś tą pracę bierze?? chyba desperaci z zerowym angielskim .... :O (piszę z UK, nie Londyn)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bad news :D Już nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do glupiego sklepu sie nie idzie dostac? Pierdzielicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca w Londynie jest, ale wymagane jest doswiadczenie z uk, dobry wyglad i referencje, ale placa najnizsza krajowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szwinie trzeba było sie uczyc jak matka wam mówiła w polsce. Imprezki wam w głowach były szwinie i rzucanie kamieniami to teraz szorujcie zabryzgane przez niemiaszków i ciapatych kible. Lafiryndy za/je/bioza jestescie buhehehehheee. Ja jestem u siebie w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś do głupiego sklepu to trzeba umiec mowic dziekuje do kazdego klienta o czym zapomniacie przygłupy a nie tenkju :D dlatego lepiej zostac team liderem jak ja i sterowac innymi polaczkami w pracy:D najwieksza beke mam jak inny polaczek przylatywal do mnie abym mu wytlumaczyl co inny angol mu powiedzial bo nie rozumial:D na szczescie jestem juz w pl i zycie stalo sie przepiekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tepak do potegi. Nawet wyslowic sie nie umie. Team leader bajkopisarzy :D zryj kal z garnka matki z kupa pedalskich znajomych buehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy bym nie poszla pracowac do polaka w uk. lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie poszlabys pracowac do Polaka w uk? Pewnie, lepiej nie robic nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proste jak byk, po prostu KUP referencje ;) i już masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×