Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to było dzisiaj

oni pracują w Angli a żony - dziewczyny siedzą w polsce.....

Polecane posty

Gość to było dzisiaj

Wiecie co mnie dzisiaj spotkało na ulicy? Wychodzę ze sklepu polskiego (mieszkam w Birmingham) podchodzi do mnie chłopak. Mówi: "cześć co dzisiaj robisz" a ja na to: " teraz idę odebrać dziecko do szkoły, potem zrobię w domu obiad a potem będę się bzykać z mężem" a on normalnie szok w oczach. Pytam go: "a co???" a on: " bo wiesz moglibyśmy się spotkać dawno się nie bzykałem, wiesz żona w polsce się na pewno nie dowie a twój mąż wcale nie musi wiedzieć". teraz to mnie zatkało - doskonale sobie zdawał sprawę że jest zajebiście przystojny, zbudowany i wogóle ale ta jego pewność!!! wiecie co powiedziałam mu żeby walił się na ryj. POSZEDŁ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!BEZ KOMENTARZA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooo
No beszczelny fakt ale po co ty wyjechalas z tym ze bedziesz sie bzykac z mezem, no raczej komus przypadkowo poznanemu nie mowi sie takich rzeczy, bo to moze brzmiec jak prowokacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a to było dzisiaj
sama go sprowokowałas bo był przystojny i spodobał ci sie. cos przypuszczam ze jak by mezus był w Polsce to byscie sie bzykali z tym przystojniaczkiem i to nie raz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a to było dzisiaj
sama go sprowokowałas swoja odzywka o bzykaniu z mezem bo był przystojny i spodobał ci sie. cos przypuszczam ze jak by mezus był w Polsce to byscie sie bzykali z tym przystojniaczkiem i to nie raz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a to było dzisiaj
sama go sprowokowałas swoja wypowiedzia o bzykaniu z mezem i jemu tez przyszedł na mysl sex oj chyba ci sie spodobał ten przystojniaczek tylko jestes juz mezatka to sie szanujesz ale cos mi sie wydaje ze jak mezus byłby w Polsce to bys cie chetnie bzyknela z tym przystojnaczkiem i to nie raz co tam maz tez by sie nie dowiedział wtedy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a to było dzisiaj
sama go sprowokowałas swoja wypowiedzia o bzykaniu z mezem i jemu tez przyszedł na mysl sex oj chyba ci sie spodobał ten przystojniaczek tylko jestes juz mezatka to sie szanujesz ale cos mi sie wydaje ze jak mezus byłby w Polsce to bys cie chetnie bzyknela z tym przystojnaczkiem i to nie raz co tam maz tez by sie nie dowiedział wtedy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to było dzisiaj
powaliło was też jestem niczego sobie i żaden prostak z ulicy do mnie nie podskoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasinek
widze e z tematu chyba zeszliscie ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasinek
a tak poza tym tez jestem samotna w Polsce a mąz w Anglii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×