Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prawda na temat uk

Polecane posty

Gość gość

Praca jest, ale glownie w Londynie i jego okolicach (dla osob z dobrym angielskim, doswiadczeniem i ladnym wygladem) Praca ta jest w wiekszosci za najnizsza stawke badz troche (niewiele) powyzej i tu pojawia sie problem, bo samemu nie jest sie w stanie za to zyc, gdyz jest naprawde drogo. Majac przykladowo 1000-1200 funtow mc gdzie w Londynie same pokoje kosztuja 600-800 a nawet wiecej, a poza Londynem 500-550 spokojnie ledwo wiaze sie koniec z koncem... Natomiast na polnocy z dala od Londynu jest na odwrot: zycie tansze, bezrobocie duze, o prace trudno i jesli jest to albo na pol etatu albo przez agencje na 2-3 dni w tygodniu czy umowy smieciowe tzw.zero hours, ktore nie gwarantuja pracy, liczby godzin itd. Czesto jest tak, ze nawet tysiaca sie nie wyciagnie na miesiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokladnie polski bracie. Kazdy w polsce wie ze wyjezdzaja nieuki, alkoholicy, puste paniusie po wsbzdecie, beneficiarze i złodzieje. Dobrze ze calej tej patologii sie niedlugo z pl pozbedziemy. Jak ja ich ku!rwa nienawidze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kogo wina że stawki hoojowe a wynajem drogi? durnych emigrantów którzy walą do londynu drzwiami i oknami po 1000 sztuk dziennie i licytują się nawzajem kto za mniej kasy będzie szybciej pracował i który da więcej kasy za wybnjem nory, a ceny to wolny rynek i się dostosują do każdej głupoty.Już niedługo za wynajem trzeba będzie dać minimum 2 pensje minimalne i wtedy koniec tego burdelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w UK może i łatwiej zarobić ale trudno zaoszczędzić cokolwiek, ceny są kosmiczne, po hooj tam się wiara pcha to ja nie wiem, to już lepiej w PL za 1500 robić, przynajmniej jest się u siebie w kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@16:23 juz tak jest, chcac wynajac w miare normalne 2bed w spokojnej dzielnicy musisz dac 1800-2000 funtow plus rachunki, a tez ich troche jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zjébali własny kraj i teraz zjèbią inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdety. praca jest nawet dla starych POLczyn - bez języka, wykształcenia i bez zębów. już nie mówiąc o LOLakach płci męskiej bo facetowi zawsze łatwiej znaleźć pracę. a że słabo opłacana - to fakt :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I gdzie pracuja bez jezyka, wyksztalcenia i zebow? Fabryka, magazyn i zmywak po 2-3 dni w tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uhm. zmywak ale po 5-6 dni w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dalej nie chca wracac do cudowbej Polski! Ciekawe dlaczego? A moze jednak zarabiaja wiecej niz wam sie cwoki wydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może i zarabiają, ale nigdy nie mają kasy. tzn. w każdy piątek od razu lecą do bankomatu. jak wpadnie jakiś extra wydatek to muszą żebrać o pożyczkę. :O zresztą może i się wymądrzam - ja wydaję kasę tylko na siebie, więc jestem w stanie odłożyć (co chciałem już sobie kupiłem, po robocie nigdzie poza siłownią 2-3 razy w tygodniu nie chce mi się łazić ) a one przeważnie mają rodziny w LOLandii - więc to też robi swoje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja znajoma W Londynie wynajela cale mieszkanie i podnajmuje pokoje. Niezle na tym wychodzi. Oczywiscie poza tym ma normalna prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko że jej landlord nic o tym nie wie :D takie przypadki można obejrzeć w "can't pay? we'll take it away"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wie bo on nie mieszka w Anglii. Dziewczyna radzi sobie jakos a wynajela tanio dawno temu 3 poloje z czego dwa podnajmuje 2 dziewczyna. Ja mieszkam w Irlandii i tutaj jeszcze nie jest tak tragicznie ale ceny za wynajem tez poszly strasznie do gory :/ Tylko wydaje mi sie ze zarobki sa troche wieksze niz w UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na północy duże bezrobocie, umowy zero hours, stawki minimalne itd? Gdzie...???! bo ja piszę z tej właśnie "północy", czyli z Glasgow. i ja i partner mamy kontrakty 5 dni w tygodniu po 7-8 godzin, permanent full time, ja mam stawkę 9,25 f/ hour (wiem, raczej mało ale mi odpowiada), a partner ma annual salary 23,400.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W uk jest idiotyczny system nauki, bo zamiast uczyć rzeczy praktycznych to tumanom każą kuć na pamięć jakieś niepotrzebne pierdoły, i zbierać hooja warte "papierki", tymi magistrami to poza uk możecie sobie doopy wycierać, nadajecie się po nich jedynie się do zamiatania ulicy, niby tacy uczeni a jébane prymitywy nieobyte, poza wykutymi "teoriami" taki cymbał absolutnie NIC praktycznego nie potrafi, oprócz mądrzenia się, więc wasze wypociny na studiach są gòwno warte jeśli nie jest to nic praktycznego. Dlatego w PL nawet lekarze z uk nadają się jedynie do sprzątania samolotów ma lotnisku, tyle warta jest nauka w uk, śmiechu warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 23.55 bzdury tutaj wypisujesz. Ta moja znajoma skoczyla mgr tlumacza w anglii i cos studiowala ze spiewem zwiazane. Jest nauczycielem, daje korepetycje nawet polakom przez skypa plus nagrala plyte i koncertuje. Zle nie ma a raczej w Pl ciezko byloby jej to osiagnAc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:35 to chyba dawno, znam kogos kto wynajal 4bed, 3 pokoje wynajmuje a w 4 mieszka sam, ale to co ma z wynajmu nie pokrywa nawet miesiecznego czynszu 2200 czy 2300 :O Nie jest tak super, do tego dochodza wszystkie rachunki. Straszna drozyzna, a co gorsza dzielnica naprawde podrzedna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bueheheheh korepetycje przez skype, moze jeszcze studia wyzsze przez skype ahahahhahahhahahhahaha co za debile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 09.17 widze, ze sie nie orientujesz w dzisiejszym swiecie. Teraz nawet mozesz miec terapie z psychologiem przez skypa. Tak wynajela dawno to mieszkanie, nie chodzi o to, ze na tym zarabia ale mniej placi za wynajem. Teraz juz ludzie sa w UK poniewaz maja tam swoje zycie, znajomych, prace a nie po to aby zaoszczedzic kokosy. Porownywanie pl z uk nie ma sensu. Wiadomo, ze wszedzie sa biedniejsi i bogatsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Je!bac znajomych!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie poplacz siem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej jak sie nie ma co powiedziec to gadac glupoty. Ehhh do ksiazek sie wezcie dzieciory bo rozmowa z wami zadna. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zycie znajomi za w pl sa nieporownanie lepsi niz w uk. Jak to potwierdzam i mam zycie na wypasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sobie miej. A kogo to obchodzi? I czemu wchodzisz na tenaty zwiazane z uk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×