Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_osa_

szukam adwokata uk

Polecane posty

Moze ktos korzystal i ma jakis namiar na adwokata tu w UK.Kolega mial wypadek i chce sie dowiedziec jak by wygladala sprawa odszkodowania. Chodzi mi o bezposredni kotnakt z adwokatem,nie przez zadne agencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szabasza
W kazdym miescie jest pelno kancelarii adwokackich zajmujacych sie sprawami wypadkow, pelno oglasza sie ich w prasie i TV. Wiekszosc dziala na zasadzie "no win no fee" wiec nie ma problemu z finansami. Jak ktos moze poradzic ci konkretnego solicitora kiedy nie wiadomo nawet z jakiego miasta jestes :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze jest pelno ogloszen,dlatego pytam czy ktos zna bezpsosredni kontakt...a tak naprawde nie ma znaczenia z jakiego miasta jestem. Sprawy o odszkodowanie powypadkowe zaltwia sam adwokat.Ja tam do niczegfo potrzebna nie jestem :P Nie wiem czy wiesz zew dzwonic wlasnie na te wszystkie ogloszenia i reklamy musisz zaplacic za to,tym co tam siedza i odbierraja telefon,bo to nie sa adwokaci tylko posrednicy. ;) pozdrawiam z Londynu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to idz bezposrednio
do kancelarii :O Co za problem na litosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha10
www.embsolicitors.co.uk Eliza Callaghan - polski adwokat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma potrzeby chodzic nigdzie skoro mozna zadzwonic i zaltawic wszystko przez telefon proste!!! ;) wredniucha czy korzystalas z uslug tej pani? dzieki spraswdze sobie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha10
korzystałam - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tia, ale dzieki za wszelkie inf. Dostalam juz namiary na kogos. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam; Pracuje w firmie prawniczej w Londynie, niestety nie zajmujemy sie odszkodowaniami tylko prawem kryminalnym i ekstradycja. Jesli potrzebujesz adwokata skontaktuj sie ze mna na dawidprady@gmail.com, opisz sprawe i podaj numer telefonu a oddzwonie dzieki Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ynteligetna polka - nie wiesz co to google? koorwa kobieto na litosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoloyy
Profesjonalnie i skutecznie do odszkodowań różnego typu podchodzą na stronie www.sos-bphc.com . Ja bym się z nimi radził skontaktować, mają w szczególności w sprawach UK duże doświadczenie. Mi pomogli w związku z uszkodzeniem odcinka szyjnego, dość częsta sprawa, dużo ludzi nawet nie wie, że może za to dostać odszkodowanie, a może!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adwokaci
Oferujemy pomoc w sprawach urzędowych - sądowych. Fachowi doradcy, adwokaci jak i zaprzyjaznieni sędziowie pomogą ci w trudnej sytuacji. Darowizny, spadki, pozwy - wnioski do sądu, odwołania, uniknięcie lub złagodzenie kary, sporządzamy najrózniejsze pisma. Oferujemy też faktury VAT, koszty oddam sprzedam - pewnie i dyskretnie. Zapraszam ceny zależne od sytuacji i złożoności sprawy. Kontakt email: pismasprawy(małpa)gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaD3
Moją sprawę związaną z odszkodowaniem za wypadek prowadziła Miłosława Strzelec-Gwóźdź z GP kancelarii znajdującej się przy ulicy Starowiślnej w KRK. Sprawa była dość trudna, ponieważ sąd nie chciał uznać mojego uszczerbka na zdrowiu (straciłam śledzionę). Na szczęście po długiej batalii procesowej udało się sprawę wygrać ze wsparciem Pani adwokat. Sprawdza wypłacił mi kwotę, którą żądałam. Jeżeli ktoś ma trudny przypadek i potrzebuje dobrego prawnika, to mogę zdecydowanie warto się zgłosić do Pani mecenas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaGG
hej. mogę pomoc. jak ktoś szuka dobrej i uczciwej kancelarii to zapraszam do kontaktu tel 725-036-671. Nie mamy opłat wstępnych, a wynagrodzenie to niewielki % od zasądzonego odszkodowania. Poprawiamy też po innych kancelariach pozdrawiam Paulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel Z

Jest dobry polak który bierze większość spraw epimed.pl sam z niego korzystam skuteczność ma bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×