Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczarowany olowek1000

zmiana daty wylotu wizzair

Polecane posty

Gość zaczarowany olowek1000

hej. Mam takie pytanie. Czy mozliwa jest zmiana daty wylotu dla jednego pasazera jesli bilet byl bukowany dla 3 osob? Okazalo sie, ze jedna osoba ma jakies szkolenie, ktorego nie moze opuscic i doleci pozniej. Oczyiwscie skontaktujemy sie z wizzair ale najpierw chcialam zapytac czy moze ktos z was mial taka sytuacje. Z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba sie duzo placi ale nie w
wiem czy to w ogole mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Google nie boli. ,. ..
Jest to mozliwe: "a) Zmiana terminu i trasy lotu Pasażer może dokonać zmiany daty, godziny i trasy lotu przez Internet, telefonicznie lub w biurze podróży nie później niż na 3 godziny przed planowanym odlotem po uiszczeniu opłaty manipulacyjnej oraz ewentualnej różnicy w stosunku do ceny lotu. Jeżeli aktualna cena za przewóz, podatki i inne opłaty za nowy lot są niższe, pasażer otrzyma zwrot różnicy wyłącznie za niższe podatki.. Lotów zarezerwowanych w jednej z jednostek linii lotniczych Wizz Air tzn. Wizz Air Bulgaria (kod linii lotniczej 8Z), Wizz Air Hungary (kod linii lotniczej W6) lub Wizz Air Ukraine (kod linii lotniczej WU) nie można zamieniać na loty realizowane przez inne jednostki Wizz Air. Nie można również zamieniać lotów krajowych na loty międzynarodowe i odwrotnie. " http://wizzair.com/useful_information/travel_conditions/?language=PL oplata za zmiane wynosi 135 PLN od pasazera http://wizzair.com/useful_information/service_fees/?language=PL ale nie znam tego z autopsji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczarowany olowek1000
to jest mozliwe i oplata wcale nie jest taka spora. Ale chodzi o to, ze mamy jedna rezerwacje na nas troje i nie wiem czy jedna osoba moze zmienic date wylotu dla siebie. No nic bede musiala tam poprostu zadzwonic. Polaczenie bedzie mnie kosztowac wiecej niz ewentualna zmiana daty:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie widze innej drogi
Powinni ci rozdzielić osoby w rezerwacji i zmienić dla jednej Opłaty za tel są b wysokie to skandaliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie widze innej drogi
Coś kojarze ze dawno temu easy jet odmówił zmiany dla jednego pasażera Ale nie ustępuj jeśli bedą próbować Opłatę możesz sprawdzić sama na stronie w " zmien rezerwacje Dla 3 osób podziel na 3 i wyjdzie Nie płac oczywiście tylko zadzwoń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczarowany olowek1000
juz to zalatwilam. Wyodrebnili mi ta jedna osobe z rezerwacji nadajac jej inny numer i zmiana dokonana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×